Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

jo tohle je ta treti moznost:) je to pekna prasarna ale MS na tom nijak zvlast nebaziruje...a docela by me zajimalo jak a proc tyhle chudaky ty kokutci u MS vybiraj, na to prece nemuze byt spravedlivi(y?) postup! to by pak museli dostat ban vsechny konzole ve vsech statech kde nema live oficialni podporu a to by bylo par desitek tisic gondol ...ale rikam stane se to tak 1% lidi takze brat to jako argument pro kradeni her za tisice je blbost

a lokalizace bude imho slozitejsi nez u PC

btw to pavel1112: ne mozna lepsi ale urcite lepsi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V posledním týdnu si většina z nás zažila pocit, kdy mu konzole vypsala hlášku ....banned.....a nám zbyli jen oči pro pláč. Asi jako každý jsem si řekl co teď, protože nám zablokovali několik možností. Zprvu jsem si řekl, že co nadělám, tak oželím kámoše, kteří jsou stejně zabanovaní, pohraju si chvíli offline a následně zakoupím novou konzoli. Dnes jsem se ale dozvěděl, že každý profil, který je na zabanované konzoli a pokusím se s ním připojit k live je porušen a nám zůstanou jen dvě možnosti...zůstat offline nebo si obnovit poslední aktualizaci profilu. Pochopte, že v mém případě to nepřichází v úvahu, protože při čekání měsíce se bavím asi o 10-12 000 G, takže mi můžou vlézt akorát tak na hrb. Nyní mi zjevně nezbývá nic jiného než čekat než xbox odejde a pak jít do PS3. Co naplat....MS asi hrozně vadilo, že jsem měsičně utrácel 2-3000 MS pointů a kupoval live...tak ať si to nechají a chodí se jak sráči chovat jinam...vím jediné nenasrali mě ničím ani tím HDD či banem, ale aby si ti debilové dovolili mi šáhnout na hráčský profil tak to už je moc...

MS si podepsal hrobeček tím, že si dovolil šáhnout až na moc věcí a na profil neměli vůbec právo šahat

MS Si může akorát tak na*rat a maj velkou smůlu protože x lidí i když pirátů přejdou na ps3 (tekly jim peníze z live a DLC contentu) a ti co v čr například hráli čestně maj taky celkem smůlu protože jim téměř všechny přátele zabanovali...tak co jim zbývá..... :D

Toho ze si utracel 2-3000pointu a platil za Live si asi nevsimli ale mozna si vsimli ze krades hry a to sem jim na tom nelibilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu že někdo dostal ban za hraní originálek a registrací pod špatnou zemí nevěřím ani trochu.

Prostě a jednoduše...zloději co dostali ban tady teď budou ronit slzičky jak moc se jich Microsoft dotknul a jak moc je to uráží že dostali tresty za to,že kradli a jak je najednou PS3 skvělý přístroj...:cheesygrin:

U nás se říká jedno pořekadlo "Na každou svini se vaří voda"!:roll::roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezdrave to s tou panikou prehanite .. ale delejte jak chcete ;)

kdyby to bylo tak jednoduchy dostanete ban okamzite po tom co se lognete... takze tomu taky neverim.... nezapominejte ze polovina lidi tady na foru dostala ban za predcasny hrani coda... :) ten zbytek sou domenky.. ktery muzete resit do aleluja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde o spatnou registraci ale o to ze jako cesi porusujeme smluvni podminky tim ze hrajem na livu, imho se german muze regnout pod UK a nic mu nehrozi...neptejte se proc tohle je proste m$

w0lf> recti si muj prispevek na predchozi srane a budes vedet;)

btw dislektik snad jen vynechava pismenka ne? jestli s tim nekecas tak sorry za rejpani;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDDD Ja se musim smat, jak vsichni "prechazi" na PS3..

Stejne na nej nikdo neprejde, protoze na PS3 nemate penize, proto jste puvodne sli do Xboxu :D :lol:

no PS3 uz stoji stjen jako xbox takze tam uz neni co resit bych rekl na palenky a offline hrani xbox a na live PS3 na hry ktere se fakt vyplati koupit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hold jednou se taky MS neco povedlo. LIVE me ani chybet nebude, ale instalace na HDD me hodne mrzi.

Jsem zvedavej, jeslti v budoucnu pridaj nejaky dalsi omezeni pro bannuty konzole. Treba tipu, kdo ma ban po wave4 si nebude moc koupit natal:) nebo nebude moct parit novy hry:)

Myslite, ze je nejaka sance, ze pujde zprovoznit to instalovani na HDD?

Edit: No aspon uz muzu tedka strcit do konzole toho zatracenyho CoDa MW2, co se mi par dni vali na disku v PC:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve výsledku stejně ti co tu řikaj jak jdou na ps3 že tam je psn zdarma tak si budou stěžovat na nekvalitní servery a na drahý hry...podle mě ste všichni museli počítat když jste si flashovali konzoli že se tohle stane..a nemužete čekat že se to nedotkne vašeho online učtu kterej je uzce spjatej s livem. dyt ten co hraje originálky je v nevýhodě vůči někomu ve sbírání G, kdo si hru prostě stáhne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDDD Ja se musim smat, jak vsichni "prechazi" na PS3..

Stejne na nej nikdo neprejde, protoze na PS3 nemate penize, proto jste puvodne sli do Xboxu :D :lol:

Ja sa smejem z toho, ako cesky priatelia pisu, ze na to a ono nemaju peniaze. :cheesygrin: PS3 teraz stoji nejakych 300 Eur, co sa neda ani zdaleka porovnat s PS2 pred 10 rokmi, ked stala v prepocte 500 Eur a mzdy boli nizsie....a to je v celom elektre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hold jednou se taky MS neco povedlo. LIVE me ani chybet nebude, ale instalace na HDD me hodne mrzi.

Jsem zvedavej, jeslti v budoucnu pridaj nejaky dalsi omezeni pro bannuty konzole. Treba tipu, kdo ma ban po wave4 si nebude moc koupit natal:) nebo nebude moct parit novy hry:)

Myslite, ze je nejaka sance, ze pujde zprovoznit to instalovani na HDD?

o tom se tady muzem jen hadat, ale myslim ze to je jen otazka casu... Nevim kde to bloknuly ale ještě než MS vydal win7 tak už na to byl crack (aktivator) takže bych se toho nebál :D... Myslim že to někdo zprovozní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak ostatní já jsem výdělečně činný a do xka jsem šel kvůli tomu, že má ajchy každá hra...ps3 ne...teď už na to seru když mi šahaj na profil....

víte proč nebanujou hned ty jsou na live, před 2,5 roky jsem na live hry online nehrál, jen chodil jednou za měsíc na live aktualizovat G a to ví i Závorka, že jsem ban dostal....za nic...takže podle mě to dělají...sice v malé míře ale dělají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak ostatní já jsem výdělečně činný a do xka jsem šel kvůli tomu, že má ajchy každá hra...ps3 ne...teď už na to seru když mi šahaj na profil....

víte proč nebanujou hned ty jsou na live, před 2,5 roky jsem na live hry online nehrál, jen chodil jednou za měsíc na live aktualizovat G a to ví i Závorka, že jsem ban dostal....za nic...takže podle mě to dělají...sice v malé míře ale dělají....

a jak to s tim je ted? kdyz se pripojim jendou za cas a budu jen chtit aktualizovat G tak taky dostanu ban? kdyz jsem reglej v jinym state?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel hovna. Cena cca 4800,- za X360 Arcade a cca 7500,- za PS3 Slim je trošku rozdíl ne?

uklidni se chlapecku

PS slim 299 eur a xbox360 elite 299 eur .

Tady se nikdo nebavil o arkade verzi

http://www.xboxist.com/xbox-360/news/299-showdown-xbox-360-elite-vs-ps3-slim-010711.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu