Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja jsem se prihlasil na xbox asi po 2 tydnech, posledni 2 mesice jsem hral jedine nfs shift a to jen 3-5x... = BAN

nechapu to...

Stejne jsem na xku moc nehral.. akorat me sere ze prave kvuli tomu dostanu ban.. nekdo hraje palenky jak o zivot a v pohode a ja? Ja dostanu ban.. no nic.. asi si koupim nejakej pojebanej arcade za 2 litry a bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo i na danteho konecne doslo;)

zajimalo by me jestli jde zjistit ban jinak nez prihlasenim se na live..posilaj treba maila nebo vam to napisou i na webu livu?

na xbox.com nic.. tam jako nic.. das se prihlasit na xbox - error - ban

Podle me jestli MS dalo ban skoro vsem piratum tedka preed vanocema tak si to solidne posrala...... at uz zamysli cokoliv, prijdou o zisky... at jde o jakekoliv stranky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na xbox.com nic.. tam jako nic.. das se prihlasit na xbox - error - ban

Podle me jestli MS dalo ban skoro vsem piratum tedka preed vanocema tak si to solidne posrala...... at uz zamysli cokoliv, prijdou o zisky... at jde o jakekoliv stranky...

Sry,ale že příjdou o zisky jim snad musí být jasné a u MS se nedivím ničemu :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok kamos z nyxu prisel s timhle: "C4eva dale pise ze ale provadi dalsi testy (I am currently running several brand new xboxs on live! These xboxs are in various configs. All are running ixtreme 1.61), a konzole zatim bezi na live i s flashem a ban nedostali.

V rozhovoru dale pise ze firmware jako takovy detektovatelny neni, ale problem je ravdepodobne se spanymi wawe4 release ktere se objevily k stazeni a taky se spatnym pouzivani abgx. (warez releases and incorrect use of abgx!)

Vse jsou ale zatim spekulace, zacina to byt dobra detektivka :-)"

zadne definitivni rozhreseni tedy neni ale ja to vidim na to mizerny warfare 2...ted mi nezbyva nez cekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry,ale že příjdou o zisky jim snad musí být jasné a u MS se nedivím ničemu :dozey:

hlavne pred vanocema? LOL! Nevim co maj zamyslene ale at jde o cokoliv, ja byt sefem, tak tuhle svinarnu kdyz musim udelat, tak po tom, co si to koupi lidi.

Chci vydět všechny ty co tu píšou že prodaj xko a koupěj ps3 jak dlouho jim vydrží kupování originálek imho koupěj tak jednu až dvě a tim to skončí.

Znas PSN store? Znas prodavani her?

PSN store - hru muze stahnout jeste dalsich 5 lidi - 1200kc hra deleno 5 = cena za uplne novou hru

prodavani her - jestli ji dohrajes rychle, tak prijdes max. tak na 200-300 kc...

Nemluve o tom ze PS3 je daleko vic pouzitelnej nez xbox.. - uz jako zapojeni - ze ma vestavene wifi, tak i ta mechanika - blue ray

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znas PSN store? Znas prodavani her?

PSN store - hru muze stahnout jeste dalsich 5 lidi - 1200kc hra deleno 5 = cena za uplne novou hru

prodavani her - jestli ji dohrajes rychle, tak prijdes max. tak na 200-300 kc...

Nemluve o tom ze PS3 je daleko vic pouzitelnej nez xbox.. - uz jako zapojeni - ze ma vestavene wifi, tak i ta mechanika - blue ray

Vzhledem k tomu že tu spousta lidí brečela a zdálo se jim i těch cca 30kč za dvddl moc tak 200-300kč bude pro ně nepřekonatelná suma a že má blue ray? K čemu když u nás je legální si stahovat mkv bd ripy.

Jinak jestly jako legal dostanu ban tak si taky kopim ps3 ne proto že by byla lepší ale proto že xko sem bral kvuly GoW a ten už mam dohranej tudíš mě na něm nic nedrží a teď bych si rád zahrál God of war3 (až bude samozrejme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to warfare 2 je hodne kruta hra ked uz sem dostal ten ban tak ze vypalim ho a ono sa to normalne upeklo v tej mechanike jak sem to napaloval su tam cerne skvrny :D

Nevite ci sa da nejak ten BAN nekde odstranit/opravit je to asi blba otazka ale keby byla nejaka moznost asi to kusim a konzolu prodam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že tu spousta lidí brečela a zdálo se jim i těch cca 30kč za dvddl moc tak 200-300kč bude pro ně nepřekonatelná suma a že má blue ray? K čemu když u nás je legální si stahovat mkv bd ripy.

Jinak jestly jako legal dostanu ban tak si taky kopim ps3 ne proto že by byla lepší ale proto že xko sem bral kvuly GoW a ten už mam dohranej tudíš mě na něm nic nedrží a teď bych si rád zahrál God of war3 (až bude samozrejme)

jde o to ze vlastne platis za warez - platis platis a v podstate taky riskujes bananem.

Myslim ze kdyz si hru koupis, tak k ni mas jiny pristup nez kdyz si ji stahnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se musim zasmat, jak se nekdo divi, ze dostal BAN....Hold krast se nema. to jako lidi co si stahujete hry, ted pujdete do PS3, kde si budete kupovat jen originalky? :-D tomu rikam logika

Jde i oto že ban se nedostává jen za hraní stáhnutých her,ale i že vůbec vlezeš na live :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to víš někdo okrádá lidí tím, že koupí body 700,- z anglie jen pomocí paypalu a tady je prodává za 900,- o tom víš zase své ty (když jsem sháněl body tak si je prodával o cca 250-300 dráž - podle kurzu, než se dali běžně objednat z anglie)...hold každý nějak okrádá a vyjebává...neřeš :D

btw já neměl xko kvůli stahovatelným hrám ale kvůli tomu, že ajchy byli u každé hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu