Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

Ano tohle je přesně to co jsem tu ještě nenapsal ČR je jim volná protože jim vydělává zbytek světa! Kdyby pro vydavatelé bylo ČR důležité vychází daleko víc věcí v češtině třeba...

Prostě někdo proti pirátům bojuje a vy se na ně zlobíte...

S Váma oběma naprosto souhlasím. Když mě zabanujou, pochopím to, dělal jsem co jsem neměl, ale nebudu na ně házet špínu, jací to jsou "hajzli" a že přejdu k PS3. Za své konání si musím nést taky následky. A ne jen obviňovat druhé. Každopádně tenhle problém se netýká jen ČR, ale celého světa, co jsem se díval do zahraničních fór. Třeba to může Microsoftu pomoct, ale třeba taky ne, třeba ty ztráty z MS Points se vyrovnají s investicema do nových konzolí, co já vím. Určitě s tím asi i nějak museli počítat. Kdo ví, jak to všecko dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

rekl bych ze uz tu resite picoviny a radsi bych to locknul

udelal bych topic kde by napsal kazdej uzivatel co ma ban (takze cely CF..) a zakazal bych tam OT, tady uz totiz kazdej breci ze ma ban a hadate se jestli to MS udelal a mel na to pravo nebo nemel...

Ten topic ale už je...:psp: a myslím že se tu nikdo nehádá jen se prostě vyjadřujem nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není pravda že pirát zůstane pirátem já si některý hry kupoval normálně origo. Ty které jsem ohodnotil jako kvalitní a že se fakt vyplatí koupit. Např Forza 3 z UK... Nemám problém si koupit origo hru, ale nebudu kupovat každou blbost. Takže nic se němění na testy dál zůstane xko a origa se budou kupovat na PS3 vlastně na tom ještě vydělám prootže nebudu muset kupovat gold...Pocitu z originálky se nic nevyrovná opravdu z té hry vytáhnete maximum a užijete si ji. Vypálený se prostě smahnou zahrajou a nic práší se na ně. Čekat na všechno než výjde demo nebo být demem omezen je na nic. Teď už vlastně není jiná možnost jak si hru vyzkoušet bez live takže MS si může leda gratulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mam Xlive registrovanej na seznamackej mail tak by mi nejdriv prisel mail o bannu? Nebo mail s bannem prijde az po prihlaseni na live?

Mimochodem at procitam jak procitam poradne nikdo nevim jak to je teda s tema udaji pri registraci. Kdyz sem reglej na jinej stat a na Live se prihlasuju jen na aktualizaci G tak ban dostanu nebo ne? Nejak tomu nerozumim... Flash na boxu nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz mam Xlive registrovanej na seznamackej mail tak by mi nejdriv prisel mail o bannu? Nebo mail s bannem prijde az po prihlaseni na live?

Mimochodem at procitam jak procitam poradne nikdo nevim jak to je teda s tema udaji pri registraci. Kdyz sem reglej na jinej stat a na Live se prihlasuju jen na aktualizaci G tak ban dostanu nebo ne? Nejak tomu nerozumim... Flash na boxu nemam.

Pokud nemas flash na konzoli tak muzes na Live jak se ti chce. To ze MS banuje cechy je hloupost, nekdo to nekde slysel a baba povidala :) Pokud nemas flash nemusis se bat chodit na Live :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem jiz napsal flash nemam jedu jen origo ale mam boxe chvili a nerad bych mel ban za lhani pri registraci, nevyplnil jsem dobre tel ani zem ze ktery hraju... tusim ze sem nechal britanii nebo tak neco... takze normalka muzu na live a budu v klidu jo? jak se to tu zacalo rozebirat mam cim dal vetsi strach uz jen kvuli instalaci na HDD hrat to z DVD se mi nechce furt to hrabe a me to desne se*e :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky ban lidi zrovna cekam na poštacku až mi prinese MW2 prestige edici dam za to spíčenejch 4089 ..a ten vy*ukanej MRKVOSOFT me takhle odstrihne. to je v hajzlu da se to nejak spravyt?? když dam instalovat na hadr tak se ukaže peckova vetička:D :installation of this game isnt supported fakt naser .ted mam dylema ..ma cenu kupovat novej xbox nebo ps3???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky ban lidi zrovna cekam na poštacku až mi prinese MW2 prestige edici dam za to spíčenejch 4089 ..a ten vy*ukanej MRKVOSOFT me takhle odstrihne. to je v hajzlu da se to nejak spravyt?? když dam instalovat na hadr tak se ukaže peckova vetička:D :installation of this game isnt supported fakt naser .ted mam dylema ..ma cenu kupovat novej xbox nebo ps3???

Mas flash? nebo za co si ban dostal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vosi89 - mam taky ban lidi zrovna cekam na poštacku až mi prinese MW2 prestige edici dam za to spíčenejch 4089 ..a ten vy*ukanej MRKVOSOFT me takhle odstrihne. to je v hajzlu da se to nejak spravyt?? když dam instalovat na hadr tak se ukaže peckova vetička:D :installation of this game isnt supported fakt naser .ted mam dylema ..ma cenu kupovat novej xbox nebo ps3???

klidne od tebe koupim to nocni videni...:|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem to rano skoušel a vše v pohode.To je jasny novej xbox a vše original.

mam taky ban lidi zrovna cekam na poštacku až mi prinese MW2 prestige edici dam za to spíčenejch 4089 ..a ten vy*ukanej MRKVOSOFT me takhle odstrihne. to je v hajzlu da se to nejak spravyt?? když dam instalovat na hadr tak se ukaže peckova vetička:D :installation of this game isnt supported fakt naser .ted mam dylema ..ma cenu kupovat novej xbox nebo ps3???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem jiz napsal flash nemam jedu jen origo ale mam boxe chvili a nerad bych mel ban za lhani pri registraci, nevyplnil jsem dobre tel ani zem ze ktery hraju... tusim ze sem nechal britanii nebo tak neco... takze normalka muzu na live a budu v klidu jo? jak se to tu zacalo rozebirat mam cim dal vetsi strach uz jen kvuli instalaci na HDD hrat to z DVD se mi nechce furt to hrabe a me to desne se*e :D.

nechci tě zklamat ale řeknu ti co se stalo včera kámošovi..

xbox má asi nějaké 3-4 měsíce.. flash nemá ,,všechny hry si poctivě kupuje..

před týdnem si koupil roční gold + 2000 nevím kolik přesně MS pointů

včera dostal ban..:roll: tohle už je naprosto přehnané,dobře live tu není podporované.. ale tak ať stým něco dělají když se tu prodávaj konzole ,hry atd a né banovat lidi kteří jim všechno poctivě platí.. z mojeho pohledu je to naprostá zlodějna a kdyby se to stalo mě tak bych byl fakt Ku*va nas*aný:)...

a to že tu někdo říká že je ubohost tu mlét že přejdu k ps 3 atd atd .. tak to si myslím že ne MS se asi naprosto zbláznil ..

kámoš doma chytl nerva .. xko (prej nešťastnou náhodou rozmlátil :D)

a právě šetří na ps3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci tě zklamat ale řeknu ti co se stalo včera kámošovi..

xbox má asi nějaké 3-4 měsíce.. flash nemá ,,všechny hry si poctivě kupuje..

před týdnem si koupil roční gold + 2000 nevím kolik přesně MS pointů

včera dostal ban..:roll: tohle už je naprosto přehnané,dobře live tu není podporované.. ale tak ať stým něco dělají když se tu prodávaj konzole ,hry atd a né banovat lidi kteří jim všechno poctivě platí.. z mojeho pohledu je to naprostá zlodějna a kdyby se to stalo mě tak bych byl fakt Ku*va nas*aný:)...

a to že tu někdo říká že je ubohost tu mlét že přejdu k ps 3 atd atd .. tak to si myslím že ne MS se asi naprosto zbláznil ..

kámoš doma chytl nerva .. xko (prej nešťastnou náhodou rozmlátil :D)

a právě šetří na ps3 :)

OK diky za info... takze dneska si flashuju a konesne si dam tekkena a nebudu si ho kupovat... Je to fakt zlodejina... Tohle by si dovolit nemeli kdyz to tu prodavaj... ale mrzi me to... chetl jsem poctive kupovat i nadale ale koukam ze to nema cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem tu jiz psal: Nevim,ja bych se bez flasche na livko rozhodne nebal,mam tam 5 pratel a do dneska bez banu.Kdyby Ms chtel banovat cechy,jen za to ze hrajou poctive origose neda ban na Xbox,ale zamezi pristup Gamertagu na Live,aby uz se nemohl prihlasit na Livko nikdy,ani z jineho xboxe,kdyz by to brali jako poruseni sml.podminek a jeste doplnim ze vsech 5 kamaradu hraje po celou dobu te praseci vlny banu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK diky za info... takze dneska si flashuju a konesne si dam tekkena a nebudu si ho kupovat... Je to fakt zlodejina... Tohle by si dovolit nemeli kdyz to tu prodavaj... ale mrzi me to... chetl jsem poctive kupovat i nadale ale koukam ze to nema cenu...

neříkám že to tak je u všech případů,ale tohel co se stalo mě dostalo..

jinak další příklad (když sem ještě měl gold) (tak sem z jedným típkem (vlastně ani nevím kdo to je) vždycky pařil po live nějaký coop...

dneska sem se sním bavil říkal že xbox má přes rok flashlý hry po live hraje patchnuté protože má starý flash... a stále nic a nic ... deně prej čabe po live cca 2 hoďky a pohoda žádný problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to ti mám napsat jeho jméno příjmení,datum narození,jméno rodičů,počet sourozenců,adresu baráku či co?

spíš tobě dobře hraje :roll:

ne, ale třeba gamertag + fotka těch originálek (popř. toho, že má skutečně ban)

napsat si tu může kdokoliv cokoliv, a jak poznáš, že je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak mam vedet ze si teda nekoupim goldu, ze budu chtit hrat a najednou ban z niceho nic a to jen proto ze mam reglej ucet na anglii (bez adresy, PSC a telefonu) Zajimalo by me jak se da zjistit jestil to co tady lidi pisou je fejk nebo jeslti je to holej fakt a prijdu tim i o tu instalci na HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu