Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hdd je pravda,to ze Ban dostane legalni hrac,nevim,zadneho me jeste nezabanovali

a jak to mas s tou registraci? na jakou zem si registrovanej a jak? jestli jako i s nejakou adresou a telefonem nebo jen proste na nejakou zem a tel treba +420123456789 jako ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ale třeba gamertag + fotka těch originálek (popř. toho, že má skutečně ban)

napsat si tu může kdokoliv cokoliv, a jak poznáš, že je to pravda?

a k čemu mi to bude :-D ..

myslíš že půjdu k němu budu tam fotit hry xbox a větu od banánanu? trochu se zbrchej já na takové kraviny vůbec nemám čas:)

Já jen chtěl sdělit informaci co se stala a jestli tu někdo za to bude do mě jebat tak to ať de do háje..

to jestli někdo věří či něvěří je pro mě výkřik do tmy:cheesygrin:

vidím že tady každý panikaří a nevím co všechno tak je škoda vůbec něco říkat8)

jen říkám co se stalo,já mám svědomí čísté a neptřebuju tady ukazovat nějaké fotky atd jak kdybych byl obviněn z nějaké velkého trestného činu :-D

jediné co můžu udělat že sním du dnes kolem 5 na jedno tak mu řeknu jestli chce tak ať sem napíše :chef:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hdd je pravda,to ze Ban dostane legalni hrac,nevim,zadneho me jeste nezabanovali

u toho hdd se mi zdá že je to jak u koho...

na vlastní kůži nevím že.. alez toho co sem čet na netu tak někdo dostal ban a na hdd normálně hry dával a duhému co dostal ban to nešlo ... co je na tom pravdy nevím ..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam cislo s predvolbou +420 123 456 789 tak nevim, pro jistotu seru na aktualizovani ajchu a budu hrat jen ofline fakt mi to za ban nestoji :( nevim co je na tom teda pravdy jak ste psali vejs proste nekdo rika to a nekdo tamto takze proste budu off a je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se vam furt nelibi?

OKRADATE HERNI PRUMYSL cimz jste neprimo zodpovedni za jeho stagnaci a nadavate?

Polozte si uz konecne otazku co svym CHOVANIM TYKAJICI SE STAHOVANI ZPUSOBUJETE!!!

Flash mam...na LIVE sice nechodim, ale pokud BAN dostanu, rvat nebudu...ZASLOUZIL JSEM SI TO SVYM PRISTUPEM K POCTIVOSTI....

(To neplati pro ty, co jsou poctivi a ban (PRY) ziskali hranim ve spatnem regionu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam taky ban lidi zrovna cekam na poštacku až mi prinese MW2 prestige edici dam za to spíčenejch 4089 ..a ten vy*ukanej MRKVOSOFT me takhle odstrihne. to je v hajzlu da se to nejak spravyt?? když dam instalovat na hadr tak se ukaže peckova vetička:D :installation of this game isnt supported fakt naser .ted mam dylema ..ma cenu kupovat novej xbox nebo ps3???

Jestli sis to nechal poslat poštou z nakyho eshopu tak mas ze zakona pravo vratit zbozi do 14 dnu bez udani duvodu, usetris 4ku a mas zaklad bud na novy xka nebo PS3 .............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam cislo s predvolbou +420 123 456 789 tak nevim, pro jistotu seru na aktualizovani ajchu a budu hrat jen ofline fakt mi to za ban nestoji :( nevim co je na tom teda pravdy jak ste psali vejs proste nekdo rika to a nekdo tamto takze proste budu off a je klid

já osobně mám na live teďka strach jít potom co se děje navíc sem před vydáním dočabal MW2 na svém profilu...sice offline ale aj tak mám strach :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednu stranu mě to štve, na druhou stranu je chápu.

Obyčejný ban na připojení na LIVE by byl v pořádku , ale druhá věc,

zničení HDD.... HDD když si ho zakoupíš je přece tvůj majetek, a oni ti

ho prakticky znicili. Poškozování cizí věci.

Sice BAN nemám ale i tak mě to štve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, říká se, že člověk by se neměl smát cizímu neštěstí, ale tenhle thread mě vážně pobavil :-)

Je mi vás všech zabanovaných trochu líto. I kvůli tomu, že jste si koupili XBOX.

Ale berte to tak, že jste si užili zadarmo legrace a teď zatáhli oponu. Kéž by tohle někdo konečně udělal i s těma parazitama, co nemakaj a jen vysávají ostatní pracující (ať cikáni nebo bílí - je to fuk).

MS na to aspoň má "koule" a to se cení (jakkoli tu firmu moc nemusím) ... :-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, říká se, že člověk by se neměl smát cizímu neštěstí, ale tenhle thread mě vážně pobavil :-)

Je mi vás všech zabanovaných trochu líto. I kvůli tomu, že jste si koupili XBOX.

Ale berte to tak, že jste si užili zadarmo legrace a teď zatáhli oponu. Kéž by tohle někdo konečně udělal i s těma parazitama, co nemakaj a jen vysávají ostatní pracující (ať cikáni nebo bílí - je to fuk).

MS na to aspoň má "koule" a to se cení (jakkoli tu firmu moc nemusím) ... :-)

M.

OMG... dalsi trouba co si precetl zacatek a pak asi 2 - 3 prispevky na konci... Ban za hrani palenek tu vetsina lidi schvaluje a bere to tak ze ho proste maji ze nemeli corkovat ale ban za to ze tady live neni podporovanej a ze se musis regovat na jinej stat to je zli! Kdyz tu konzole prodavaj tak at tu zridej ku*va normalni podporu a bude klid nebo at nebanujou za to ze ses regnutej na jinej stat... (zatim se mi to nestalo ale to asi jen proto ze sem nebyl asi 9 dni na livu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tak zeptám na oko kde je vlastně všude podporavaný xbox live kromě USA,UK,Japoncu atd??

teotericky v zemi kde si můžeš koupit jak xbox tak hry,příslušenství,kupony atd... není podporovaný Live je prostě nesmysl.. neřeknu kdyby byl xbox tak půl roku novinka ale podivte se kolik to je už roků a stále nulová podpora z toho je víc než jasné že ani podporovaný nikdy nebude...

je to bordel prodávat legálně zboží (které člověk nemůže legálně maximálně využít) toť jen můj názor..

jak sem psal o tom kámošovi tak tohle bych si nenechal líbit a přinejmenším bych žádal vysvětlení na lince MS.... (jenže co zmůže jeden člověk proti takové firmě .-D)

ale tak on si z toho zas tak hlavu nedělá .. (jo to sou ti lidi co berou plnou peněženku jako samozřejmnost i když nic nedělají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Statistika Služby

Můžeme shromažďovat informace o vašem používání Služby. Tyto informace mohou zahrnovat například následující údaje: časy přihlášení a odhlášení u Služby, hry hrané v rámci Služby, obsah zakoupený prostřednictvím Služby a statistiky herního skóre. Jestliže používáte konzolu Xbox 360 obsahující úložné zařízení (pevný disk nebo paměťovou jednotku) a hrajete v offline režimu nebo jste se nikdy nepřihlásili ke Službě, budou informace o využití ukládány v úložném zařízení konzoly Xbox a odeslány společnosti Microsoft při následném přihlášení ke Službě. Po připojení zařízení Xbox k Internetu může společnost Microsoft zjistit, jakou konzolu Xbox a jakou verzi řídicím panelu Xbox Dashboard aktuálně používáte. Pokud ke Službě získáváte přístup z osobního počítače, bude společnost Microsoft navíc shromažďovat informace o používané verzi softwaru LIVE. Uvedené informace slouží výlučně pro účely upozorňování společnosti Microsoft, aby mohla poskytnout odpovídající automatické aktualizace a zajistit ochranu zabezpečení Služby.

Postupy proti podvádění

Společnost Microsoft bude z důvodu vytvoření spravedlivého herního prostředí pro všechny uživatele zjišťovat podvádění. Jakmile se ke Službě přihlásíte prostřednictvím osobního počítače pro službu Games for Windows, bude proto pravidelně shromažďovat následující informace: IP adresa, verze operačního systému a softwaru LIVE a další informace o stavu operačního systému a ovladače, které neumožňují vaši osobní identifikaci. Kromě toho může společnost Microsoft také získávat informace o dalším softwaru spuštěném v počítači, který podle analýzy společnosti Microsoft pravděpodobně slouží k podvádění, a shromažďovat sestavy o podvádění generované softwarem LIVE. Tyto sestavy obsahují identifikaci podezřelého softwaru pro podvádění, kód Product Key vašeho herního softwaru s podporou služby LIVE, data o výkonu sítě vztahující se na použití Služby a na vaše hraní s ostatními uživateli her s podporou služby LIVE a informace o případných haváriích softwaru LIVE. Společnost Microsoft použije uvedené informace k ochraně zabezpečení Služby. Může také podniknout vynucovací opatření vůči vašemu účtu služby LIVE. Tyto informace však v žádném případě nepoužijeme způsobem, který by deaktivoval jakýkoli jiný software spuštěný v počítači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu