Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vadný displej po flashnutí 3000


StandaFlinta

Otázka

Flashnul jsem kamarádovi pomocí chickhenu PSP 3004, všechno se zdálo být v pořádku. Pak jsem to připojil k PC že tam nakopíruju nějaký hry, ale když jsem ho odpojil, najednou začal nějak blbnout displej - celej obraz je jakoby posunutej o pár pixelů doprava a jsou nějak rozhozený barvy takže je prakticky nečitelnej.

Tuší někdo co s tím? Díky za všechny odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No tak to je v háji protože to PSP nebylo moje... Jak tohle majiteli vysvětlim?!? :ziped:

Fakt neni cesta jak to opravit doma?

Když to rozebereš, tak přijdeš o záruku ... Jedině to zkus reklamovat, ale to riskuješ, že dostaneš vyšší FW než 5.03. Kámošovi upadlo PSP na zem, někam ho dal opravit a oni mu dali asi celý nový PSP, protože tam měl zase FW 4.21 (Nahrával jsem mu tam 5.03 ...), tak se ho zeptám kam ho dával :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jseš si na 100% jistej? Proč se to ale projevilo až teď, doteď nic?

A opravdu to nemohlo mít nic společnýho s tim ChickHENem?

Já vím, že něco podobnýho se mi s displejem občas stávalo u mýho starýho PSP 1000, ale vždycky taknějak stačilo to restartovat a bylo to ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jako mas na monitoru vadny pixely tak tady mas v haji cast LCD displaye, to je proste vadnej display, HW zavada... dej reklamovat abys to zpravil, nebo si kup LCD display pro psp 3000 (tusim ze nak okolo 1500 - 1700,-) a namontuj ho tam misto toho staryho. jinak to neni tvoje chyba (jestli si s tim netriskal o zem) chickhen ani gen tohle nedokaze fakt ne... ani kdybys ses snazil sebevic. majitel ma vadnej display....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu