Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2000 nebo PSP 3000


Garza

Recommended Posts

czegooo, mám takový dilema, už sem měl PSP 2k s Flash ae kvuli peněžní tísni sem ho musel prodat, a teď si ho ci koupit zase, ale nevym jestli 3k nebo 2k

chtěl sem jit do 3k kvůli lepšímu display, ae slyšel sem že ten display zas tak ohromující není ba naopak a tak sem zase na rozcesti jestli k osvědčenému 2k nebo 3k.........PLS HELP:!:

Asi zcela určo tady podobný topic je, tak dištak srry kdybich náhodou někoho popudil:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou tak bych dal na jistotu 2 K sám ho mám a jsem spokojenej kámoš má 3k hry vypadaj trochu plynulejš ale žádnes zázrak a někdy stím má problém kup si starší verzi kvůlu fleshi takže určo 2k:) ale tak možná jsem moc zaujatej

ae tim vic na to tady koukam, tak mam stejnej nazor, prece jenom u 3k neni ten flash, takze to musis tahat pres ty HENy apod... a kdyz si koupim starsi 2k s flashem, tak je to lepsi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, jeste popremyslim a kdyz mi tak krasne odpovidate, tak bych se jeste zeptal jakej je rozdil u CFW mezi M33-2 a GEN-A(B..)?

Je tam mnoho maličkostí ale doporučuji ten kde je GEN a to full na m33 nerozjedeš všechny hry měl jsem m33-6 te'd mám gen d2 full a facháj mi všechny hry, kdybys měl A tak doporučuji zvýšit na D2 protože opravuje chyby předchozích verzí A,B,C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi to PSP 3K - lepsi dislej ad.

Super vec - muzes to pripojit kdekoliv pres video na TV nebo LCD divat se na filmy nebo parit hry.

Vyuzivame napr. pri cestach na chatu apod. - filmy nasypu na big kartu a muzeme se divat.

Pred rokem mozna - ale dneska uz je to stary a uz se nevyrabej - takze to dobehne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 3k je flash taky, a teda mnohem bezpecnejsi nez na 2k, zadnej brick nebo podobna sracka nehrozi, ale musis mit fw 5.03 nizsi coz nevim jestli se da sehnat, mozna z bazaru :( a 3k ma 64mb ram, 2k jenom 32mb a je i dalsima vecma lepsi, volil bych 3k

PSP s FW 5.03 se dá sehnat nové např na aukru. Jinak, flash na psp 3k nejde, protože to co s tím děláš není flash, nezasahuje to do flash paměti jen se to nahrává do ramky. Bezpečnější to možná je, ale o to otravnější, že to tam musíš po každém vypnutí ( třeba se ti sekne hra, nebo psp prostě vypneš omylem) opět nahrávat. Jinak, 2k má tak 64MB ramku :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP s FW 5.03 se dá sehnat nové např na aukru. Jinak, flash na psp 3k nejde, protože to co s tím děláš není flash, nezasahuje to do flash paměti jen se to nahrává do ramky. Bezpečnější to možná je, ale o to otravnější, že to tam musíš po každém vypnutí ( třeba se ti sekne hra, nebo psp prostě vypneš omylem) opět nahrávat. Jinak, 2k má tak 64MB ramku :roll:

dobre dobre tak se hned vsichni nezblaznete :D, stejne mi GENy prijdou lepsi, a GEN-B s pluginem Sedna se nemusi bat o nejakej reset pri jakymkoli vypnuti.... kdyz to neudelas natvrdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu