Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://www.leafnetworks.net/

funguje to bezvadne narozdil od xlinku kai nebo xbconnectu...kdyz se nekdo najde (a doufam ze ne jeden) kdo by zaparil at mi sem postne svoje id.

kdyby byly nejaky problemy ptejte se ale je to jednoduchy

a myslis ze bys to mohl nejak popsat jak se to vubec dela? ja bych to urcite zkusil . jaky id myslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no budes se tam registrovat a vypnovat nick zejo..tim ID myslim prave nick...ten mi napises zbytek zaridim. jinak s tim programem neni zadnej problem...stahnes nainstalujes, regnes se rovnou v nem a jedes jen mozna budes muset vypnout firewall

jestli se planujes pripojit se ke me vic nez jednou ( ;) ) tak si me asi pridej na ajsku

//edit: prave ze narozdil od ostanich programu tady jednou hry vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojeni neni nic slozityho..jdete na zalozku networks kliknete 2x na cloveka co zrovna hraje nebo co zalozil (nejspis to nemusim bejt vzdycky ja) a kliknete na connect to game server (je to cervene oznaceny na sceenu). pak vlezete primo do hry, date system link a nechte najit server.

leaf_connect.jpg

tak ted uz mi snad muzete prestat spamovat ajsko :cheesygrin: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu