Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

Ja jsem profil ,ktery se pripoji na LIVE nesmazl.Ani me to nepadlo.Mel jsem vytvoreny na to jiny na kterem jsem byl.Vazne nechapu jak se tohle mohlo stat.Jeste vcera jsem hral Call of Duty normal bez problemu.Kabel jsem daval,az dnes.Stala se nekde chyba a hold proste jsem to dostal ,ani jsem ten ban nechtel,ale on chtel me :_(

spojim se stebou jestli chces a zazaluju je potvrd to sem zda mas originalky a dostal jsi ban ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam normal flash.Tedka verim v zazrak,alespon at se rozchodi HDD.Verim,ze v 2000 000 000 nasranych lidi bude nejakej chytrolin co na to prijde.A kdyz ne.e.Tak co stejne nove Xko nekoupim a radsi dam prachy do PC popripade PS3 kde bych mel potom online klid a mohl si stahovat co chci a kdy chci a hrat co chci,skym chci :)

Edit: Treba bude resenim chip.Tak cas ukaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam normal flash.Tedka verim v zazrak,alespon at se rozchodi HDD.Verim,ze v 2000 000 000 nasranych lidi bude nejakej chytrolin co na to prijde.A kdyz ne.e.Tak co stejne nove Xko nekoupim a radsi dam prachy do PC popripade PS3 kde bych mel potom online klid a mohl si stahovat co chci a kdy chci a hrat co chci,skym chci :)

Edit: Treba bude resenim chip.Tak cas ukaze.

flasheri uz delaj unban HDD, napriklad kanalizator ho dela, pak muzes instalovat hry na HDD i s BANEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi a co třeba nastavení nějakýho přemostění v systému windows nebo tak?

Lidi. Pokouším se udělat něco jako stránku pro hraní po programu LEAF. Pokud by jste chtěl dát někdo do placu kontakt tak napiště PM, nebo na icq 257 879 614.

Ta webovka je

http://leaf-xbox.ic.cz

tak mrkněte a třeba napiště. Je to jen začátek. Ještě na tom pracuju,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně potvrzuju že to funguje v pohodě,hrál sem MW2,,program sem nainstaloval,přidál pár lidí do MY LISTu,potvrdil a bylo...pak už je o domluvě co se bude hrát za hru,,zapojený mam pc a xko do routeru well pti,akorát sem musel vypnout antivirák kvůli firewall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu