Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Du do toho taky ...

BTW: To se dá hrát jenom jeden na jednoho, nebo se připojit normálně k někomu na server s více hráčema?!

Na to zozname hier , na wikipedii písali napr. u CoD5 že max players 18 .. Takže normálne ako server , si myslím ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a lidi bez banu by jste nebrali? :D jak to je s tim pripojenim musim mit v PC 2x sitovku? nebo staci do routru?

me to jelo pc pripojeno wifi na rozher a z pc do xka a jelo to jen to chce doladit obcas to nechtelo pripojit je potreba nastavit forwarding na rothru presmerovani mrkni sem a pak pisni jak budes met cas na test 239285744 icq stahni a napis http://www.leafnetworks.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo tu postoval ten PDF navod...nastavil sem to podle nej, uz akorat staci vyzkouset zdali to funguje, hlasi se nekdo ? Nejlepe dnes na 12 nebo 14, aby jsme vedeli jestli to funguje :)

Jinak moje nastaveni je

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

| Xbox | - | Router | ------ | PC | + | Leaf Network |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Edit:// 2FoxLive: Ok jen momenticek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi určitě bych se přidal taky ... ban sice nemám ale rad si začabu kde sou jen češi :)

takže chci se zeptat pro propojení z pc stačí ten kábl co mám v routeru na xbox live že??

teď otázka ten kábl může být v routeru??..

já mam totiš jen jednu koncovku na připojení netu tudíž kdybych tam hodil kábl od xboxu tak my nepůjde net a blo by to k ničemu takže potřebuju vědět jestli to stačí mít v routeru .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekdo tu postoval ten PDF navod...nastavil sem to podle nej, uz akorat staci vyzkouset zdali to funguje, hlasi se nekdo ? Nejlepe dnes na 12 nebo 14, aby jsme vedeli jestli to funguje :)

Jinak moje nastaveni je

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

| Xbox | - | Router | ------ | PC | + | Leaf Network |

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Edit:// 2FoxLive: Ok jen momenticek :D

rád to skusím momentálně mám čas do 2 hod ... jenže ještě vůbec to nemám připojené nebo tak.. jestli bys my trochu poradil tak 406-086-529

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme to ted zkouseli s Foxem a me to porad nejde...nechce mi sem nekdo hodit jak ma nastaveny router a X s IP?... Pokud by mel nekdo router ZyXEL P600 tak by to bylo idealni :)

Mam tenhle http://www.zyxel.com/web/product_family_detail.php?PC1indexflag=20040812093058&CategoryGroupNo=5B2D5F12-92AD-48B5-9180-B51A3ACED766&display=6241

Zadne typ ZyXEL P600 NEEXISTUJE to je jenom nazev serie.

Presnej typ zezpodu na štítku je: P-660HW-T3 v2

Tak program se ani nezapne a vyhodí fatal error.

Mam vypnutí antivir i firewall.Jsem na admin účtu a na XP.Kašlu na to zkusim jinej comp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz ...

Když budu chtít hrát přes tento prográmek, musím mít GOLD?

A nevadí, když budu mít opatchované COD:MW2, nebo musím mít original?

Abych nedostal ban i na ten program, jestli vůbec něco takového je ...

Tohle je alternativní připojení bez vydřidušských poplatků MS.Takže bez goldu,zadarmo a hlavně bez banu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu