Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

Mam tenhle http://www.zyxel.com/web/product_family_detail.php?PC1indexflag=20040812093058&CategoryGroupNo=5B2D5F12-92AD-48B5-9180-B51A3ACED766&display=6241

Zadne typ ZyXEL P600 NEEXISTUJE to je jenom nazev serie.

Presnej typ zezpodu na štítku je: P-660HW-T3 v2

tak jdu instalovat a zakladat ucet

Jo promin zapomnel sem tam napsat celej ten nazev jinak mam taky ten P-660HW-T3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

my sme s foxem uz i hrali ale ted nam to zas nefunguje (nebo jen nahodne).

kazdopadne..mame oba forwardly porty, chciply firewally a stejne to nejede...az prijdem na to kde je chyba dame vedet

Leny> mam stejnej router...nejdriv si musis zjistit vychozi branu a to ta ze pustis prikazovej radek, napises ipconfig /all. adresu opis do prohlizece a prejdi na ni. heslo dej admin a ocitnes se v nastaveni toho krapu. jestli chces forwardnout porty jdi na Network>NAT>port forwarding tam si pridej IP gondoly a port nastav stejnej jako v leaf tj. 6300 tusim. taky muzes zkusit v security vypnout firewall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ce to dobreho anglictinare :( https://www.leafnetworks.net/support.html toto poresit a je to testnul jsem uz vse ale Rohlliks jak budes online napis ty celekm vis tak se stebou da testovat a jak na to prijdem tak to rozjedem a jeste me tak napadlo necete to zkusit nekdo kdo je pripjen jen kabelem ja mam wifi i kdyz na xbox live sem frcetl 3 roky bez problemu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky hraju nick: pigi96 ale mam otazku kdyz dam xbox do switche tak se mi pripoji na net ne nebo rovnou na ten program? furt tomu nechapu :lol: dobry by bylo kdyby si me nekdo pridal na ICQ: 392773723 nebo na skype: ondra1179 diky

jinak hry jsou: GoW 2, Cod 4,5,6 a halo3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podarilo se nekomu spojit a zahrat si na chvili jakoukoliv hru? ja to kdysi zkousel mam verejnou ip i spravne nastaveny port na routeru a kamarad se na me zkousel pripojit. Zkusili jsme oba originalky HALO3 videli jsme se ale do hry jsme se nedostali. psalo to nejakou chybu ted si presne nevzpominam "super nat" nebo "super forwarding" :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, nějak mi to nejde. Nainstaloval jsem, zaregistroval ( nick: KrekCZ ) dokonce už mam dva lidi ve friends, ale nemůžu se hnout dál. Nevím, jak se mám připojit k nějakejm hráčum na server. V xku nemam žádný servery v system link ...

Tak samo program běží lidi tam mám ale nejede mi to mam tam MW2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu