Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pripojeni neni nic slozityho..jdete na zalozku networks kliknete 2x na cloveka co zrovna hraje nebo co zalozil (nejspis to nemusim bejt vzdycky ja) a kliknete na connect to game server (je to cervene oznaceny na sceenu). pak vlezete primo do hry, date system link a nechte najit server.

leaf_connect.jpg

tak ted uz mi snad muzete prestat spamovat ajsko :cheesygrin: :cheesygrin:

Nevíte čim to je ale já mam u všech to Conned to game server šediví že se nemůžu připojit nevíte čim to je? Nemam tam někde něco nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam mate proto protoze nikdo z tech vasich friends zadnej server neudelal :) Ja to jdu tedka trosku testovat ale mam omezeny moznosti protoze nemam tady dlouhej kabel takze pojedu Xbox do notesu a z notesu wifi na net :)

I když udělam server, tak můj friends to má u mě šedé, jako kdyby žádnej neexistoval ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nam to jde jen s jednim clovekem (ktery zaklada) a pak se muzou pridat dalsi ale jakmile to zkusim s nekym jinym tak to nejde mam na share vsechny povoleny ale stejne nic

pro zakladatele: neches dat na hlavni stranku vsechny co tam jsou ;) myslim nicky a co hrajou ;)bylo by to prehlednejsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sme zkouseli cod 6 prez leaf,pro zprovozneni je nutne mit v programu zafajfkovany vsechny uzivatele v zalozce sheres-gameserver+privatenetwork.Spojili jsme se ve 3 lidech na jednom serveru kerej sem vytvořil,ale problem bude že ja mam veřejnou ip takže tenhle program bude zřejmě limitovanej prave zakladajicim kerej ma prave tu veřeujnou ip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro vsecky uz nam to slapalo suprove a slape i ted hrajem 1 v 1 testujem co se da :D a jinak ping super ani cukanecek na 15MB/s upload cca 2MB/s hodim sem navod jak bude casek ale ce to hlavne off branu firewall nebo nastavenou vyjimku potom pripojene jen max dve site a dulezite presmerovani portu v mem pripade sem si dal port 8645 na mem pc kde bezi leaf jinak pripojenej jsem routher do pc wifinou a pak kabel do xka 360 sitovej most vytvorenej do xka a v xku nastavena na pevno adresa napisu sem pak navod podrobnej a screens at to zvladnou i ty lamky :D

dikec Lubosovi za test snim jsem to rozjel

tak tu mam malej seznam games co se da dnes jsem to sepsal urcite jich je vice je to jen mensina tech poslednich .)

link na zavodni hry http://www.xbox360multiplayergames.com/racing/

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

Race Driver: GRID™ Přímé propojení: 2-12

call of duty 4 MW Přímé propojení: 2/4

call of duty Modern Warfare® 2 : ???? nezjisten pocet

Call of Duty®: World at War™ : Přímé propojení: 2-4

ARMY OF TWO™ : Přímé propojení: 2-4

BlackSite™ : Přímé propojení: 2-16

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII : Přímé propojení: 2-16

Brütal Legend™ : Přímé propojení: 2-8

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena : Přímé propojení: 2-12

Condemned 2 : Přímé propojení: 2-8

Crackdown™ : Přímé propojení pro více hráčů

Halo® 3: ODST 2-16

Left 4 Dead™ 2-4

Monster Madness: Battle for Suburbia 2-16

Project Gotham Racing 4 2-8

Project Gotham Racing® 3 2-8

Quantum of Solace: The Game 2-12

Red Faction:® Guerrilla™ 2-16

Tenchu® Z Přímé propojení: 2-4

Unreal Tournament© 3 2-16

Tom Clancy's Splinter Cell® Conviction Přímé propojení: TBD

Colin McRae: DiRT 2 2/8

Forza Motorsport™ 2/8

Forza Motorsport 2 ™ 2/8

MotoGP 07 Přímé propojení: 2-16

Race Pro Přímé propojení: 2-12

Borderlands 2/4

Two Worlds™ Přímé propojení: 2-8

Dark Sector™ 2-8

Enemy Territory: QUAKE Wars™ 2-16

Halo® 2 2-16 datum uvedení na trh: TBD

Halo® 3 Přímé propojení: 2-16

Operation Flashpoint: Dragon Rising Přímé propojení: 2-8

Turning Point:Fall of Liberty 2-8

Top Spin 3™ Přímé propojení: 2-4

Halo Wars™ Přímé propojení: 2-6

Sid Meier's Civilization: Revolution Přímé propojení: 2-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro vsecky uz nam to slapalo suprove a slape i ted hrajem 1 v 1 testujem co se da :D a jinak ping super ani cukanecek na 15MB/s upload cca 2MB/s hodim sem navod jak bude casek ale ce to hlavne off branu firewall nebo nastavenou vyjimku potom pripojene jen max dve site a dulezite presmerovani portu v mem pripade sem si dal port 8645 na mem pc kde bezi leaf jinak pripojenej jsem routher do pc wifinou a pak kabel do xka 360 sitovej most vytvorenej do xka a v xku nastavena na pevno adresa napisu sem pak navod podrobnej a screens at to zvladnou i ty lamky :D

dikec Lubosovi za test snim jsem to rozjel

tak tu mam malej seznam games co se da dnes jsem to sepsal urcite jich je vice je to jen mensina tech poslednich .)

link na zavodni hry http://www.xbox360multiplayergames.com/racing/

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

Race Driver: GRID™ Přímé propojení: 2-12

call of duty 4 MW Přímé propojení: 2/4

call of duty Modern Warfare® 2 : ???? nezjisten pocet

Call of Duty®: World at War™ : Přímé propojení: 2-4

ARMY OF TWO™ : Přímé propojení: 2-4

BlackSite™ : Přímé propojení: 2-16

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII : Přímé propojení: 2-16

Brütal Legend™ : Přímé propojení: 2-8

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena : Přímé propojení: 2-12

Condemned 2 : Přímé propojení: 2-8

Crackdown™ : Přímé propojení pro více hráčů

Halo® 3: ODST 2-16

Left 4 Dead™ 2-4

Monster Madness: Battle for Suburbia 2-16

Project Gotham Racing 4 2-8

Project Gotham Racing® 3 2-8

Quantum of Solace: The Game 2-12

Red Faction:® Guerrilla™ 2-16

Tenchu® Z Přímé propojení: 2-4

Unreal Tournament© 3 2-16

Tom Clancy's Splinter Cell® Conviction Přímé propojení: TBD

Colin McRae: DiRT 2 2/8

Forza Motorsport™ 2/8

Forza Motorsport 2 ™ 2/8

MotoGP 07 Přímé propojení: 2-16

Race Pro Přímé propojení: 2-12

Borderlands 2/4

Two Worlds™ Přímé propojení: 2-8

Dark Sector™ 2-8

Enemy Territory: QUAKE Wars™ 2-16

Halo® 2 2-16 datum uvedení na trh: TBD

Halo® 3 Přímé propojení: 2-16

Operation Flashpoint: Dragon Rising Přímé propojení: 2-8

Turning Point:Fall of Liberty 2-8

Top Spin 3™ Přímé propojení: 2-4

Halo Wars™ Přímé propojení: 2-6

Sid Meier's Civilization: Revolution Přímé propojení: 2-4

Pokud sepíšeš podrobný návod i se screenshotama, odměna tě nemine.

Jinak, to se spojim jenom s mejma friends ?!

To nejde, že vyhledam uživatele na celym světě, co přes tento program hrajou a připojim se na nějakej server, kde hraje třeba 6 lidí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on má ten výstup trochu jiný takže asi tento že http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007O0CR0A32WJ a bude to normálně fungovat jo když pripojím modem přes usb do PC a pak xko do PC přes ethernet kabel

jo a ješte 1 otázka xko mužu připojit k PC přes tento kabel ? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007O0DA0000Q7 . díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není možné vytvořit server jen pro českou republiku a přes nějaky program se na ten server připojit?? takhle přece funguje tenhle program nebo se pletu. kdyby se nekdo nasel kdo by ten servr provozoval tak mu klidně budu posílat tu tech 100 kc mesicne co platim za live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi. Moc jsem to nepochopil. Tohle je jakože program, kterej funguje jako hamachi? To znamená, že musím mít PC s internetem a zároveň ještě protojenej komp s xboxem? a pak to jede jakoby po síti místo po netu? Takže tam nehrozí žádnej ban nebo tak něco??? Chápu to správně, nebo jsem něco opoměl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi. Moc jsem to nepochopil. Tohle je jakože program, kterej funguje jako hamachi? To znamená, že musím mít PC s internetem a zároveň ještě protojenej komp s xboxem? a pak to jede jakoby po síti místo po netu? Takže tam nehrozí žádnej ban nebo tak něco??? Chápu to správně, nebo jsem něco opoměl?

Jj:)...ale zatím my to nešlo ještě rozjed ale ve hře už ten server vidět šel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on má ten výstup trochu jiný takže asi tento že http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007O0CR0A32WJ a bude to normálně fungovat jo když pripojím modem přes usb do PC a pak xko do PC přes ethernet kabel

jo a ješte 1 otázka xko mužu připojit k PC přes tento kabel ? http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007O0DA0000Q7 . díky za odpověd

Prosím poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu