Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

Takže podle tohohle jsem pochopil, že budu hrát tam maximálně s jedním, dvěma lidmi. Tím pádem se nelze připojit třeba k někomu neznámému na server, kde hraje třeba 15 lidí ...

Podle toho jak to myslíš...

Můžeš se připojit na člověka co má založeno a je na něm pripojeno dalších 15 lidí... Ale žádné speciální servery v tomto nejsou..

Doufám že jsem tě správně pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me to nejde :cry: kdyz se loguju na hru CoD 6 tak to pocita 1,2,3,4 a err unable to connect to host :( co s tim a vse mam podle navodu

EDIT: a co je na tom nejvic divny je asi to ze je vidim v jinych mistnostech online a v My friends offline cim to je?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne nejaci zabanovani uzivatele a dame multak :D

tady je seznam system link podporovanych her

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

moje ICQ : 300878013

kdo to uz rozchodil a hral tak at se mi ozve muzem dat mam vetsinou cas ;)

uz sme hrali s jednim klukem z fora asi pred pul rokem v poho PGR4, jinak by to chtelo Halo3 dat apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro vsechny kdyz to zakladate ten leaf registraci myslim tak si dejte vsude do last name a vsude jinde stejnej nick jak mate na icq at kdyz me pak pisete vim koho resit dikec pac hledat to je fakt shi*

proste vsichni stejnej nick a vsecko last name a vsecko stejne jako vas profil na XBOX 360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to nejde :cry: kdyz se loguju na hru CoD 6 tak to pocita 1,2,3,4 a err unable to connect to host :( co s tim a vse mam podle navodu

EDIT: a co je na tom nejvic divny je asi to ze je vidim v jinych mistnostech online a v My friends offline cim to je?!

v klidu nikomu to nefunguje na 100% ;)

to ze vidis servery je znameni ze mas porty nastaveny spravne..jestli te to nepusti do hry hned napoprvy zkus to treba 10x. jinak me pomaha restart routheru a leafu (mozna jen jedno z toho). a jestli mate nekdo widle 7 spustejte ho jako admin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to je když ban ... mužu to taky nějak udělat bez toho abych ban dostal ... nerad bych přišel o možnost ukladaní her na hdd

Nevím co tím myslíš, ale tento program Leaf a jeho virtuální sítě nemají s XBOX LIVE NIC společného...

Tohle je proste propojování konzolí mezi sebou...

Takže o BAN se nestarej pokud hraješ přes tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co tím myslíš, ale tento program Leaf a jeho virtuální sítě nemají s XBOX LIVE NIC společného...

Tohle je proste propojování konzolí mezi sebou...

Takže o BAN se nestarej pokud hraješ přes tohle.

mam na mysli asi tohle jakmile se připojím ethernetový kabel k xku tak se automaticky hlasi k xbox live ne ... mam dva profily přednastavený offline (nepřihlašený na live ) a druhý online pro stahování dlc ček a updatu atd ... pokud tedy jde i to že se připojíém kabel na profilu který není registrovany na live a spustím ten zminovany program pujde mi hrat online bez nutnosti přihklašení druhého porfilu ... chci hrát online přes "xbox hamatachi" ale zbytečně riskovat ban na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem nad tím tak přemýšlel a vifím v tomhle slušný potenciál jen nemám na to ty zkušenosti ale oproti tomu bych na to mohl sehnat slusne finance.

Jde mi o to šel by vytvořit nezávisle server který by fungoval nějak podobně jako live??

tzn že by se sehnala skupina počítačů vytvořil by se server v xboxu by jsi to nastavil tak aby ses přes internet připojil na ten server a tam hral?? Řekněme za paušalní poplatek 50kc za měsíc stím že by se o to staralo pár lidí.

Zaplnila by se díra na trhu kterou jak tak vidím se vytvořila po tak masivním banu takže by mohl mít server docela slušnou návštěvnost.

je to vůbec takhle nějak možné??:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna by nekdo moh u modu zaridit aby se vytvorila nova skupin ajko Xbox Live tak Xbox Leafnetworks, pak by tam nekdo mohl udelat ty dulezity temata s postupem apod. (komu by se chtelo a mel by cas treba):bash:

Skbvělěj napad tam by sme se mohli domlovat na jakej mp a kolik nas bude ... pak už by nevznikly žadny matche jen se dvěma hrači ... vytvořit si vlastní xbox live :D chtelo by to kontaktovat nějkakyho moda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam na mysli asi tohle jakmile se připojím ethernetový kabel k xku tak se automaticky hlasi k xbox live ne ... mam dva profily přednastavený offline (nepřihlašený na live ) a druhý online pro stahování dlc ček a updatu atd ... pokud tedy jde i to že se připojíém kabel na profilu který není registrovany na live a spustím ten zminovany program pujde mi hrat online bez nutnosti přihklašení druhého porfilu ... chci hrát online přes "xbox hamatachi" ale zbytečně riskovat ban na live

BAN ti hrozí jen za to, že jsi v ČR přihlášený na XBOX LIVE - tudíž, pokud se přihlásíš na LIVE, můžeš dostat BAN. Pokud jsi přihlášený za nějaký profil a je Offline - nemůžeš dostat BAN (stejně ten BAN dříve či později dostaneš jednoduchým připojením se na LIVE)

Ale jakmile prostě nejsi na LIVE a hraješ multi přes tento Leaf - nemůžeš dostat BAN...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skbvělěj napad tam by sme se mohli domlovat na jakej mp a kolik nas bude ... pak už by nevznikly žadny matche jen se dvěma hrači ... vytvořit si vlastní xbox live :D chtelo by to kontaktovat nějkakyho moda :D
včera jsem nad tím tak přemýšlel a vifím v tomhle slušný potenciál jen nemám na to ty zkušenosti ale oproti tomu bych na to mohl sehnat slusne finance.

Jde mi o to šel by vytvořit nezávisle server který by fungoval nějak podobně jako live??

tzn že by se sehnala skupina počítačů vytvořil by se server v xboxu by jsi to nastavil tak aby ses přes internet připojil na ten server a tam hral?? Řekněme za paušalní poplatek 50kc za měsíc stím že by se o to staralo pár lidí.

Zaplnila by se díra na trhu kterou jak tak vidím se vytvořila po tak masivním banu takže by mohl mít server docela slušnou návštěvnost.

je to vůbec takhle nějak možné??:)

Myslím, že jestli něco takového by šlo, už dávno by to bylo... Třeba ne u nás ale někde v cizině... Ne každému se líbí přístup MS - zvláště teď. Ale stejně XBOX LIVE je pěkná(spíš hnusná) zlodějna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jestli něco takového by šlo, už dávno by to bylo... Třeba ne u nás ale někde v cizině... Ne každému se líbí přístup MS - zvláště teď. Ale stejně XBOX LIVE je pěkná(spíš hnusná) zlodějna...

nemozne to neni takhle funguje xbox live a krome toho posilani pozvanek neni problem nechat pustenej dedicate server na zabanovane xka a nejen zabanovane ale nevim kde sehnat 1:1 pripojeni takove co pokryje server pro to hafo hracu co by to hralo rozjed to az tak verejne by bylo super jen nevim jak by to stihalo s komerecnim pripojenim n ainternet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podle tohohle jsem pochopil, že budu hrát tam maximálně s jedním, dvěma lidmi. Tím pádem se nelze připojit třeba k někomu neznámému na server, kde hraje třeba 15 lidí ...

hraje nejakou hru a tu hrajes podel lidi co jsou na ni pripojene kazdopadne maximalni pocet hracu je dan podle toho kolik dana hra podporuje hracu system link primeho pripojeni local ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.leafnetworks.net/

funguje to bezvadne narozdil od xlinku kai nebo xbconnectu...kdyz se nekdo najde (a doufam ze ne jeden) kdo by zaparil at mi sem postne svoje id.

kdyby byly nejaky problemy ptejte se ale je to jednoduchy

RoHLLIKs velky Thanks za to zes s timto napadem prisel,potvrzuju funkcnost toho programku je to super,ted sem hral s bratrem Bordelands,R6vegas a MW2 a perfeckt,ted me sere Ban o 50% mene nez rano :),a Party resime pres Skype takze pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam takovej pocit,ze bratr rikal,kdyz zakladal v Cod hru,ze jde jen deathmatch a teamdeathmatch,COOP asi nejde :(

nemohl by si prosim napsat nějaky konkretní navod na to jak ten mp rozjet na offline profilu (neregistrovaný na xbox live ) jestli to jde teda ... jak si toho docílil :D tomu kdo napíše srozumitelný tutorial nabízím 1200crd na foru ... + thks...

Edit... musím mít xko připojený ke kompu a nebo stačí když bude připojený ke stejný síti jako pc ... řekněme že mam u v uvozovkach "modemu " dva výstupy k připojení do sítě pro dvě zařízení ... takhle to stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se mě to nepovedlo rozjet :(

1: takže za prvý stahnu program naistaliuju

2: registruju se muj nick stejný jako na foru Fenix

3: Připojim xko k routru , ke stejnýmuá jako je moje pc

4: vypnu firmware , a na hamatachiho nemam

5: co dál tedka sem se nějak zamotal nebo sem to nepochopil nějak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste jedna takova nevim mozna dost zasadni vec,vcera nam to vubec neslo,ja jsem ve svem Friends listu nemel vubec nikoho,jen jsem tam mel jako brtr friends list a tak.Proto jsem poslal i ja bratrovi zadost a pak mi tam skocil.Ale nevime presne esi to je ten duvod proc to vcera neslo a dnes,jo,Dale v tom Share jsem si vybral My friends a jak v Private network tak i v Game server v tom prmissions sem vsechny pratele zaskrtnul a dal done

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu