Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

A jeste jedna takova nevim mozna dost zasadni vec,vcera nam to vubec neslo,ja jsem ve svem Friends listu nemel vubec nikoho,jen jsem tam mel jako brtr friends list a tak.Proto jsem poslal i ja bratrovi zadost a pak mi tam skocil.Ale nevime presne esi to je ten duvod proc to vcera neslo a dnes,jo

me nejde o to jak si přidavat kamarady ale jak to alespon rozjet pak by sme si mohly dat s nekým cod 6 mp na to se mrtě těším ale nejdřív to musim sakra nějak rozjet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ty voe tohle tohle je domluva ... tak na to se.u když nejste pořadně scopný napsat tutorial ja jak donutit xko aby komunikovalo s tím programem ne jak se mam sakra vyznat v programu .. už se stím mrd.m hoduinu a furt nic... tak najde se nějaka dobrá duše která napíše ten tutorial od začatku do konce :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránce 9 v tomto tématu jsem sepsal návod!!!

Jestli to někomu podle něj nejde, dělá něco špatně.

Pokud fakt chcete, napíšu ho sem znova.

Pořad sem nepochopil jak docilit tohoto mam WIN XP :

DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti.

jak donutit xko aby bylo v jedne siti ... mam xko a pc zapojene do jednoho routru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořad sem nepochopil jak docilit tohoto mam WIN XP :

DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti.

jak donutit xko aby bylo v jedne siti ... mam xko a pc zapojene do jednoho routru

v Connection Settings (na Xboxu) dás Test PC connection

a jestliže se ti to spojí s PC ( najde ho to) - máš je spojené v jendné síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Connection Settings (na Xboxu) dás Test PC connection

a jestliže se ti to spojí s PC ( najde ho to) - máš je spojené v jendné síti.

napsalo mi to test failed nebo něco takoveho pc no listed ... jak se to da změnit abych ho měl zapojene do jedne sitě thks... pc mam spojene s xkem pres router ... když sem chodil na live tak sem to měl taky tak přes jeden router proč se to teda nespojí :( jde to nějak spojit velký thanks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsalo mi to test failed nebo něco takoveho pc no listed ... jak se to da změnit abych ho měl zapojene do jedne sitě thks... pc mam spojene s xkem pres router ... když sem chodil na live tak sem to měl taky tak přes jeden router proč se to teda nespojí :( jde to nějak spojit velký thanks

firewal zapnuty /vypnuty ??

mě to přes router v pohode funguje sdilim filmy pres WMP zkus nastavit na xboxu stejne ip jako na compu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

firewal zapnuty /vypnuty ??

mě to přes router v pohode funguje sdilim filmy pres WMP zkus nastavit na xboxu stejne ip jako na compu

mam xp ... firewal zapnuty a na xku nastavený automaticky :( nevím myslíte že to muže být Firewalem mam standartní xp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se nedaří spojit xko s pc-čkem už sem s toho jelen kurna proč to nejde ja chci taky s vama hrat online ale prostě se nedaří spojit to s polu do jedné sitě mate nějaky rady jak by to mohlo jít ... upozornuji na to že vlastním WIN XP profesional SP2....

Tak to už nikdo nepoužíva win xp myslite že je tohle řešení mé situace když si stahnu tenhle progream ????? pro XP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se nedaří spojit xko s pc-čkem už sem s toho jelen kurna proč to nejde ja chci taky s vama hrat online ale prostě se nedaří spojit to s polu do jedné sitě mate nějaky rady jak by to mohlo jít ... upozornuji na to že vlastním WIN XP profesional SP2....

Tak to už nikdo nepoužíva win xp myslite že je tohle řešení mé situace když si stahnu tenhle progream ????? pro XP

absolutne nechapu co myslis tim propojit Xko s kompem..nic nepropojujes jen musi byt Xko zapojeny ve sejnym routheru/modemu jako PC to je vsechno..

A to "unable to connect to host" už někdo vyřešil? :D Furt to tam otravuje s touhle chybou omg..

to neni ASI pingem ale urcite pingem..tomu muzes pomoct jedine vypnutim vsech programu co maj neco spolecnyho s netem jako ICQ, messengera atd. a snad nikdo neni tak blbej aby nechal zaply stahovani nebo torrent klienta. taky mi dost pomohlo zkraceni sitovejch kabelu

btw na prvni stranku pridam navod jak otevrit porty uz me stve to porad vysvetlovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

absolutne nechapu co myslis tim propojit Xko s kompem..nic nepropojujes jen musi byt Xko zapojeny ve sejnym routheru/modemu jako PC to je vsechno..

to neni ASI pingem ale urcite pingem..tomu muzes pomoct jedine vypnutim vsech programu co maj neco spolecnyho s netem jako ICQ, messengera atd. a snad nikdo neni tak blbej aby nechal zaply stahovani nebo torrent klienta. taky mi dost pomohlo zkraceni sitovejch kabelu

btw na prvni stranku pridam navod jak otevrit porty uz me stve to porad vysvetlovat

prave ze to me nejde aby se xko s pc spojilo ... najede jako že jsou ve stejne siti a pak jak je ten symbol site a pc to najiždi a spadne dal to nepokračuje tim mam na mysli spojeni pc s xkem že spolu nekomunikujou :(

Jinak až to rozjedu tak si mě hodte do přatel už se těším až si s váma dam deatmatch v COD ... moje ID je FenixCZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze to me nejde aby se xko s pc spojilo ... najede jako že jsou ve stejne siti a pak jak je ten symbol site a pc to najiždi a spadne dal to nepokračuje tim mam na mysli spojeni pc s xkem že spolu nekomunikujou :(

Jinak až to rozjedu tak si mě hodte do přatel už se těším až si s váma dam deatmatch v COD ... moje ID je FenixCZE

porad te vubec nepobiram..postni par screenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porad te vubec nepobiram..postni par screenu

Když dam v xku test připojení k pc ... tak se na televizi objeví to zobrazení jak se xbox snaží spojit s pc ... abych mohl zdilet soubory ... a pri tomhle procesu mi to vždycky vypadne... a nahlasí to že připojení k pc selhalo a že nenašlo spojení ... proto sem se nededstal ani k tomu abych začal testovat program... xko se vlastně nepřipojí k siti ... tudiž nekomunikuje s pc ... nevím jak ho mam nastavit aby se xbox a pc chovalo jako v jedné síti aby mohl konečně začít testovat to xbox hamatachi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu