Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když dam v xku test připojení k pc ... tak se na televizi objeví to zobrazení jak se xbox snaží spojit s pc ... abych mohl zdilet soubory ... a pri tomhle procesu mi to vždycky vypadne... a nahlasí to že připojení k pc selhalo a že nenašlo spojení ... proto sem se nededstal ani k tomu abych začal testovat program... xko se vlastně nepřipojí k siti ... tudiž nekomunikuje s pc ... nevím jak ho mam nastavit aby se xbox a pc chovalo jako v jedné síti aby mohl konečně začít testovat to xbox hamatachi :D

exote ;)

jednoducha otazka>kdyz se chces pripojit na virtualni lan ve hre (tim myslim na system link) objevi se ti hosty nebo ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dam v xku test připojení k pc ... tak se na televizi objeví to zobrazení jak se xbox snaží spojit s pc ... abych mohl zdilet soubory ... a pri tomhle procesu mi to vždycky vypadne... a nahlasí to že připojení k pc selhalo a že nenašlo spojení ... proto sem se nededstal ani k tomu abych začal testovat program... xko se vlastně nepřipojí k siti ... tudiž nekomunikuje s pc ... nevím jak ho mam nastavit aby se xbox a pc chovalo jako v jedné síti aby mohl konečně začít testovat to xbox hamatachi :D

1. Taky mám XPčka

2. Vypni si firewall - ÚPLNĚ

3. Jestli v síťi (na routeru) máš nastavené DHCP, tak v Xboxu v Connection settings a tam jak se nastavuje IP atp, dej Automatic (nebo nějak tak).

Pokud na routeru nemáš DHCP, nastav to nějak ručně.

4. Pokud tě to teď spojilo s PC - V Leafu si musíš všechny povolit (vše v mém návodu str.9) a v Options tam nastavit porty stejný jako na routeru (já tam teda mám nějaký jiný a jde mi to :D)

- ale ty porty jsou DůLEŽITÉ !!!

- bez těch nastavených portů to právě vyhazuje nonstop chybu - Unable to join to host (nebo tak nějak) jak psal někdo výše

- Vše toto mám odzkoušené, hráli jsme asi v 5 lidech, v pohodě bez lagů (jen se mi občas stane, že se sekne Leaf)

Můžete příp. klást další otázky na moje ICQ: 365993615

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes se nam s mistníma kteří zde zanechali ID z LEAFU rozject v podstatě uplně v pohodě COD:MW2 sešlo se nas na serveru 6 lidi takže sme chvíly zahrali DM,SaD a pro srandu HEADQUARTERS mod asi ve 3 mapach.Včera sme hrali DIRT-2 a GRID,při hrani normalně funguje i origo headset,takže se dá i pokecat .Pokud mate zajem o hrani registrujte se v LEAFu a zanechavejte tady svoje ID

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exote ;)

jednoducha otazka>kdyz se chces pripojit na virtualni lan ve hre (tim myslim na system link) objevi se ti hosty nebo ne??

Ty exote mě to vyhazuje už v tomhle bodě , v Connection Settings (na Xboxu) dás Test PC connection

a jestliže se ti to spojí s PC ( najde ho to) - máš je spojené v jendné síti.

tudiž zatím nemám problej jak se připojit do hry a nebo jak se orientovat v programu ale jak sesítovat xko s kompem woe !!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty exote mě to vyhazuje už v tomhle bodě , v Connection Settings (na Xboxu) dás Test PC connection

a jestliže se ti to spojí s PC ( najde ho to) - máš je spojené v jendné síti.

tudiž zatím nemám problej jak se připojit do hry a nebo jak se orientovat v programu ale jak sesítovat xko s kompem woe !!! :D

tobe neni pomoci :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty exote mě to vyhazuje už v tomhle bodě , v Connection Settings (na Xboxu) dás Test PC connection

a jestliže se ti to spojí s PC ( najde ho to) - máš je spojené v jendné síti.

tudiž zatím nemám problej jak se připojit do hry a nebo jak se orientovat v programu ale jak sesítovat xko s kompem woe !!! :D

Heled, nam to s klukama taky nenajde zadny PC pokud dame Test PC connection a tedka sme hrali 3 hodiny v kuse Borderlands :) Takze nez zacnes rikat ze neco nejde tak si nejdriv zjisti jestli to nahodou nejde. Nerikej nejde ... rekni neumim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře no tak neumim ... ale doufam že se to nějak naučím protože xbox mě stale hlasi pc no listed :D ... a druhá věc jak to bude s tím novou skpinou založí tedy něco podobného jako je tu už xbox live ... až se mě to povede rozjet aby sme se mohli domlouvat kdy na , co budem hrat MP a v kolik hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Taky mám XPčka

2. Vypni si firewall - ÚPLNĚ

3. Jestli v síťi (na routeru) máš nastavené DHCP, tak v Xboxu v Connection settings a tam jak se nastavuje IP atp, dej Automatic (nebo nějak tak).

Pokud na routeru nemáš DHCP, nastav to nějak ručně.

4. Pokud tě to teď spojilo s PC - V Leafu si musíš všechny povolit (vše v mém návodu str.9) a v Options tam nastavit porty stejný jako na routeru (já tam teda mám nějaký jiný a jde mi to :D)

- ale ty porty jsou DůLEŽITÉ !!!

- bez těch nastavených portů to právě vyhazuje nonstop chybu - Unable to join to host (nebo tak nějak) jak psal někdo výše

- Vše toto mám odzkoušené, hráli jsme asi v 5 lidech, v pohodě bez lagů (jen se mi občas stane, že se sekne Leaf)

Můžete příp. klást další otázky na moje ICQ: 365993615

Když mám ale Xbox propojenej přímo s PC (lankabelem), žádný porty přece nastavovat nemusim, ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak konečně se to podařilo :D mužu začít testovat program a mp u her ... problem byl v tom že WIN XP nemaj v sobě zabudovaný program ... Windows media center (je implentovaný až od Windows media player 11) ... v tomhle byl problem proč mi nešel xbox do jedné sítě s PC ... až bude mít někdo zájem testovat ozvěte se na PM a dohodnem se co zkusime rozjet po síti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde to dnes zapnout,doufam ze to co nejdriv poslape,ale jedno je jisty pripojovali jsme se vcera 4 a byl to mazec to dat do kupy,tak si nedokazu predstavit,spojovat treba 18 hracu na MW2,ale pak to byl mazec party pres Skype,a do 3 do rana Bordelans,kvalita hry totozna s Xlivkem a mozna i lepsi nepadala party :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde to dnes zapnout,doufam ze to co nejdriv poslape,ale jedno je jisty pripojovali jsme se vcera 4 a byl to mazec to dat do kupy,tak si nedokazu predstavit,spojovat treba 18 hracu na MW2,ale pak to byl mazec party pres Skype,a do 3 do rana Bordelans,kvalita hry totozna s Xlivkem a mozna i lepsi nepadala party :)

popiš tady trochu ten popis toho pripojeni jak si to zapnout ve hre na xku co dat atd ...

jinak musi se clovek registrovat na jejich stranky nebo si jmeno vytvoris v programu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vcera sme to od 9 do pul 11 ladili a staci,kdyz ten kdo zaklada ten server v Leafu si vypise treba 14 Nicku co chce pozvat do hry,a jak vytvari server tak je po jednom da vyhledat,Ty jako hrac jen potvrdis to pozvani,a musis mit toho zakladatele serveru onlin,ostatni te nemusej zajimat.Ten co zaklada musi met onlin vsechny co do te hry zve.Ostatni Myfriends,a jine nevim co kdo kolik Friends tam ma odpojte a nebo uplne smazte z Leafu Pak nam to slapalo i kdyz ja mel v Leafu onlin jen zakladatele serveru bratra a ostatni mi to ukazovalo offline a nebo byli sedivy.Pokud ty ostatni friends nedas disconeckt,tak je to Leaf akororat zasekany jako krava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši mám dotaz když budu mít připojený xbox k internetu nemůžu od microsoftu dostat ban ? Inač bych se asi tay připojil do hraní :)

Jestliže se jen připojíš na LIVE , hrozí ti BAN (spousta lidí co jede origo v ČR dostala BAN jen za to že byli na LIVE) jelikož Česká republika, není v seznamu podporovaných zemí. Tudíž, jestli nechceš dostat BAN, nelez na LIVE a radši pař MP přes tento program :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vcera sme to od 9 do pul 11 ladili a staci,kdyz ten kdo zaklada ten server v Leafu si vypise treba 14 Nicku co chce pozvat do hry,a jak vytvari server tak je po jednom da vyhledat,Ty jako hrac jen potvrdis to pozvani,a musis mit toho zakladatele serveru onlin,ostatni te nemusej zajimat.Ten co zaklada musi met onlin vsechny co do te hry zve.Ostatni Myfriends,a jine nevim co kdo kolik Friends tam ma odpojte a nebo uplne smazte z Leafu Pak nam to slapalo i kdyz ja mel v Leafu onlin jen zakladatele serveru bratra a ostatni mi to ukazovalo offline a nebo byli sedivy.Pokud ty ostatni friends nedas disconeckt,tak je to Leaf akororat zasekany jako krava.

a jak to funguje dále co musis zapnou na xboxu nebo jak spustit hru na xboxu aby jsi hral přes net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže se jen připojíš na LIVE , hrozí ti BAN (spousta lidí co jede origo v ČR dostala BAN jen za to že byli na LIVE) jelikož Česká republika, není v seznamu podporovaných zemí. Tudíž, jestli nechceš dostat BAN, nelez na LIVE a radši pař MP přes tento program :-).

Já jsem tam jenom připojil kabel at můžu propojit xbox s pc a můžu to pařit s váma. Mám offline profil. Tak to mi ban dát nemůžou ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu