Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pridam taky svou kapku do mlyna :)

Pripojeni Xbox do Routeru, PC s routerem.

- Pokud mate notebook nebo stolni PC s wifi a na tom poustite Leaf tak to nedelejte. Propojte proste PC s routerem KABELEM.

- Samozřejmostí je vypnutý Firewall. (Hlavně ti co si ho neumí nastavit)

- I Avast antivirus je firewall pozor na to.

- Kdyz uz mate zaply Leaf odpojte se z UPLNE VSECH siti to znamena klikneme si na napr. My Friends a dam disconnect pak si kliknu na Lofas's Friends a dam si disconnect. Aby jste to nemuseli pokazde takhle odpojovat tak si vzdy v te siti kliknete na Properties a tam si odsktnete to automaticke prihlasovani.

- Pockejte az jeden z Vasich spoluhraci zalozi sit a pozve Vas. Je to jedina sit ve ktere bude pripojeni.

- Dam priklad. Chceme hrat 4 lidi. Vsichni vidi pouze jednoho stejneho cloveka (nemusi to byt ten kdo zalozil ten network). Pokud ho vidi opravdu vsichni zaklada to ten clovek ktereho vidi vsichni.

- Pokud se vidi vsichni mezi sebou je to upne jedno kdo zaklada samozrejme.

- Tedka pozor. Vasi ikonku v Leafu musi ostatni uzivatele videt jako ZELENOU a vy dole musite mit ONLINE nééééé CONNECTED.

- Zakladatel networku musi v Share pro tuto sit povolit GAME SERVERY pro vsechny !!

- Ostatni v networku by si taky meli povolit vsechny v teto siti ale samozrejme povoli jen PC connection.

- Pokud vam to nefunguje v te jedne siti at to zkusi zalozit nekdo jiny nebo chvili se odpojujte a pripojujte do jedne site

- Jeste poznamecka. Pokud si dam test PC connection v Xboxu tak mi to nenajde zadne PC ale normalne se do hry pripojim i muzu zalozit server. A pouzivam Windows 7 Ultimate takze si nemyslim ze to je Windows Media Centrem protoze to mam :)

- Jeste dodam takovou zvlastnost. Vcera jsme byly 4 na konferencnim hovoru na SKYPU. NETWORK zalozil NEKDO ne ja. Ja jsem ale zalozil ve hre server protoze jsem videl vsechny a vsichni me. Za 3 hodiny hrani se Borderlands ani jednou neseklo !! a to mam 2mbit/s pripojeni :) Takze o pingu to moc neni nemelo by to fungovat skoro vubec uz jen ten skype si vzal jako vzdy polovinu netu :D

Na zaver dodam ze je to opravdu trosku makacka a je to na docela dlouhe nastavovani zvlaste ve vice lidech. Kdyz si chteji zahrat 2 asi to moc velky problem nebude ale ve vice lidech uz je to docela zaber. V tom si myslim ze hodne pomaha to odpojeni od vsech ostatnich siti a byt jen v te jedne kde chceme hrat.

Pokud nekdo potrebuje lehce pomoct nebo jenom tak nejak nasmerovat tak PM. Ale chce to opravdu dotazy na urovni ne jak mam nastavit Leaf nebo jak vytvorit network atd. :) Nerikam ze se vsim si budu vedet rady ae budu se snazit na to prijit.

Chce to proste chvili zkouset, nastvavat se, rozbijet, nadavat ale pak to nakonec mozna vyjde a Vy se stejne jako cela nase parta budete nesmirne bavit tim jak jste ochcali MS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ja nevim,ale diky tomu,ze jsem si chtel zahrat s vama po netu a pri testu pripojeni pc jsem dostal ban.Vazne jsem nepochopil kde se stala chyba a to jsem si kvuli tomu jeste udelal jinej profil.Stejne nepomohlo :_( Neuveritelny.Az se posere,tak se posere.Je me to fuk.Na M$ seru.Casem PS3 a pojedu pekne legal.Koupim si sem tam jednu gamesu za 300 kc a budu happy.Uz se tesim,az si jednou zaparim Little Big Planet a jine super hry.Dneska jsem potom Banu otravenej,kdyby jsem se aspon pripojil na Live tak nereknu,ale diky takove chujovine,kdy jsem se chtel pripojit k pc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ja nevim,ale diky tomu,ze jsem si chtel zahrat s vama po netu a pri testu pripojeni pc jsem dostal ban.Vazne jsem nepochopil kde se stala chyba a to jsem si kvuli tomu jeste udelal jinej profil.Stejne nepomohlo :_( Neuveritelny.Az se posere,tak se posere.Je me to fuk.Na M$ seru.Casem PS3 a pojedu pekne legal.Koupim si sem tam jednu gamesu za 300 kc a budu happy.Uz se tesim,az si jednou zaparim Little Big Planet a jine super hry.Dneska jsem potom Banu otravenej,kdyby jsem se aspon pripojil na Live tak nereknu,ale diky takove chujovine,kdy jsem se chtel pripojit k pc?

to je nějaka blbost ja sem už párktrát na leaf pripojil a v klidku ... žadnej ban nic... je fakt že sem pro jistotu smazal profil reglej na live .. tak nevim jak to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem profil ,ktery se pripoji na LIVE nesmazl.Ani me to nepadlo.Mel jsem vytvoreny na to jiny na kterem jsem byl.Vazne nechapu jak se tohle mohlo stat.Jeste vcera jsem hral Call of Duty normal bez problemu.Kabel jsem daval,az dnes.Stala se nekde chyba a hold proste jsem to dostal ,ani jsem ten ban nechtel,ale on chtel me :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu