Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proc nefunguji tyto hry


x-devil

Recommended Posts

Zdravim,mam PS2 typ 75004 uz par let s boot cd SWAP MAGIC 3.8 a jsem moc spokojeny,ALE nejdou mi pravidelne proste spustit nektere hry jako treba FIFA 2007 a vejs nebo NHL 2007 a vejs a ja uz nevim cim by to mohlo byt...ted posledne jsem z pocitace stahl a vypalil si pro sebe hru Killzone a ta taky nesla...

- muj problem je takovy,ze po vlozeni vypalene hry dam klasicky ve SWAPu NORMAL pak PAL a melo by se to spustit,JENZE napriklad u Killzone(a jeste plno her,ale ted nevim,napr,. Godfather) se po oznaceni PAL nebo NTSC to je jedno zacne playstation vydavat neprijemne zvuky(cvakani hlasite z konzole) ale napriklad u te FIFY hra najede az po uvodni obrazovku START a po zmacknuti START se hra kousne a zacne playstation taky silet(cvakat) a ja nevim co s tim...hry spatne vypalene nejsou napr tu FIFU jsem vypaloval na co nejpomalejsi a i jsem si od kamarada pujcil a zkratka kazda konci stejn...kdo mi jakkoli pomuze budu moc vdecny:)

- jeste dodam,ze po pouzivani SWAPu se uz skoro vubec nenacitaj originalky,zkratka palenky jedou lepe nez origosky...

- mam takovou svou teorii ze novejsi hry uz moje konzole nezvladne,ale to se mi zda jako hloupost a doufam ze to tak neni,poradte mockrat vsem predem diky za kazdou radu ,nazor,zkusenost,proste cokoli8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 4 odpovedi a kazda jina:) ten Killzone,ze je moc velkej jak nekdo psal,tak to pravda nebude,protoze Killzone jsem driv hral normalne,ale CD jsem nekde vytrousil a stahl jsem si ho a chtel zahrat a prd,mate zkusenosti s tim cvakanim??

- kdyby odchazel primo PS2 tak by to myslim necvakalo,ale proste by to necetlo ne? la eme to proste zacne hlasite cvakat no:roll:

- da se NEJAK NECO ocistit nebo tak,aby to lepe prehravalo?? je mi jasne ze asi cocku treba,ale cim atd...myslim si ze typ 75004 neni tak stary aby uz neslouzil ne??

Kazdopadne dik za odpovedi a cekam na dalsi:D pojdme to vykoumat:)

Jeste chci upravit vec na pravou miru,ty hry co mi nefunguji jsou treba ta FIFA,NHL,zacalo se sekat FFX a FFX2 a jeste mi na stoprocent nefunguje GETAWAY(tak nejak) psal jse Godfather a ani nevim proc:ziped: takze tak:)

Mam na vas jeste otazku...ten SMboot se tam ted snazim hodit podle navodu nahore,ALE oznacim SMboot a pak SMboot3 ale zustane jen cerna obrazovka,ale to je spatne,nemel by pak najet ten program kde ten SMboot nastavim?? nenacte mi to proste...ted jsem to zkusil,ale musim pryc tak nevim kda jestli to vubec najede...DIK ZA ODPOVEDI:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste jednoduse:

Cvakani je z duvodu ze to neprecte SM jinak receno nove hry si na tom nezahrajes ROMKA se to stale snazi nacist ale nenacte...

Na to je dobra vecicka FMCB vice infa od zd3nyho http://console-forum.net/showthread.php?t=48518&highlight=FMCB

Az poctes a udelas co mas nebdue zadny problem pomoci tohoto programu si pak budes hrat dale.. :)

Jinak vada na laiseru neni...:roll:me to delalo taky se SM...

Nahral sjem FMCB a pohodicka..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.forumplaystation.com/viewtopic.php?f=68&t=19662&sid=dbbd608965a5bcfdbbd2274b4863c711

Podle toho jsem vse udelal...nainstaloval jsem spravne,oznacil jsem ON aby se CD netocilo do nekonecna,ale mam problem jen s tim,ze asi nevim nastavit CESTU...jsou tam tri cesty a ja nevim jestli pouzit jednu cestu a nebo vsechny tri cesty a dat MC - BOOT - ESR.ELF...nastavil jsem vsechny tri stejne,ale pak to musim nejak ulozit ne?? nebo to staci nastavit a hned uz pak muzu vypnout pleje?? a hodit tu patchnutou hru a hrat??

- nevim prave jestli po nastaveni te cesty musim jeste neco udelat(mam namysli jeste neco potvrdit,ulozit,zkratka nevim)

- jinak opet dik za rady o tom FMCB jsem vubec nevedel a vypada to dobre,tak to jeste dotahnout do konce...momentalne sosam tu patchnutou hru pres kterou budu spoustet ty ostatni...

- ocenim kazdou pomoc,radu,nazor cokoli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim vas jak se patchuji hry v programu -MementoDiscPatcher- ????

- je mi asi jasne jak,ale jde mi o to,ze mam doma plno her a chtel bych patchnout FIFU nebo ten KILLZONE,ale musim to prevest jak ISO soubor a pak teprav patchnout nebo ne?? tak se ptam poradte mi jak opatchovat hry ktere mam,respektive jak je prevest do formatu abych je mohl opatchovat a pak teprv jak se vubec patchuje...

- stahuju sice toho managera co je patchnutej,ale to bude strasne na dlouho,tak prosim poradte co nejdriv at uz muzu parit:))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otevzi MagicISO a dej tols a make iso from

otevre se ti okno a v Output file napises jak se hra ma jmenovat a v pravo zvolis kam hru chces etrahovat

pak kliknes na Output format a zvolis iso

tak a ted jen poskas az se ti hra vytvori do formatu iso a pak ji patchnes a vypalis na 4X a muzes hrat

vidim to na tutorial xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK a ted jsem zmatenej:?,uz to vsechno mam,nainstalovane,odzkousene atd vse funguje(hry co fungovaly i pred tim pres SM)...jako ´´spoustec´´ mam tu FIFU ale kdyz ji chci hrat tak to nejde,dela to to same co predtim(u vyzvy abych zmackl po ukazce START tak to zacne zase HLASITE cvakat,jak malinka zbijecka)...chtel jsem spustit ty hry co mi nejdou a je to stejne jako se SWAP MAGICkem,protoze je to uplne to stejne a nefunguje mi to uplne stejne ,jak je to mozne??

- uz si nevim rady a nevim jak zprovoznit ty hry co i nejedou:roll:

TAK A BABO RAD:!::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj na to uz jsem prisel,ale ted jsem prisel na to,ze s tim cakanim a tak bude chyba asi v mojem playstationu,protoze ted jsem si pujcil 70004 a ja mam 75004 a na tom 70004 treba ta fifa funguje,ale na mojem ne:cry: nevim no proste,ale treba killzone nejde ani na jednom:? a pak jeste shadow of the colosus ten taky na mojem nefunguje ale na 70004 funguje...gataway nefunguje ani na jednom a spolecne s killzone cvakaj na obou playstationech...

- SWAPMAGIC kazi playstationa????? protoze ja se svou 75004 ho pouzival dlouho a kamos s 70004 ho nepouzival vubec a ta fifa mi tam facha...tak ja nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi teda jen tak odchazi playstation:cry: a nakonec ani ta FIFA na tom 70004 nejde(zacne taky cvakat,ale trochu pozdeji) ach jo

- v cem je teda ten FMCB tak dobrej?? v cem je lepsi oproti SM???? tak nejak strucne diky

- a jake hry paris ty pres FMCB?? abych vedel jaky by meli fungovat...mas ICQ??? kdyztak mi ho dej na SZ a muzem pokecat jestli chces...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu