Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB mount ISO/CSO aneb mount hry uložené v PC


Polik36

Recommended Posts

USB MOUNT :bash:

Máte nainstalovaný custom firmware 3.03OE-B a zdá se vám kapacita vaší paměťové karty příliš malá na spouštění ISO / CSO her? Nyní můžete spouštět vaše zálohované ISO / CSO hry přímo z PC na vašem PSP připojeném přes USB kabel a to s pomocí dvou prográmků na které máte odkaz o řádek níže.

Postup instalace je poměrně jednoduchý. Budete potřebovat:

Download: PSPhost v2.0

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/PSPHost20%20-%20PC%20Pack.rar

Download: Plugin USB mount ISO/CSO v1.03

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/usbmount.rar

Instalace pluginu:

1. rozbalte archiv usbmount.rar a překopírujte obsah adresáře MS_ROOT / seplugins / na MemoryStick do ms0:/ seplugins /

Pozn.: pokud již nějaký plugin používáte, tak soubory "game.txt" a "vsh.txt" nekopírujte, ale upravte obsah již existujících souborů.

2. vstupte do Recovery módu (držením tlačítka R při strtu PSP)

3. v menu Plugins nastavte "Enable" (povolit) u těchto pluginů:

3/1 usbhostfs.prx [GAME]

3/2 usbmount_game.prx [GAME]

3/3 usbhostfs.prx [VSH]

3/4 usbmount_vsh.prx [VSH]

4. v menu Settings nestavte "Disable" (zakázat) u "Use NO-UMD"

Jak na to?:blink:

v PC:

1. spusťte PSPHost v2.0

2. pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu PSPHost v taskbaru a vyberte Settings

3. v okénku "Directory to share over USB" zadejte cestu k adresáři ISO se soubory ISO / CSO (např.: pokud máte adresář ISO na disku D:\ ISO \, tak nastavte cestu jen jako D:\ )

4. zaškrtněte políčko "Enable USB at Program Start"

v PSP:

1. v menu System Settings zakažte UMD Auto-Start (Off)

2. vložte UMD disk (hru, nebo demo)

3. připojte USB kabel

4. stiskněte "SELECT" a vstoupíte do menu USB mountfs

5. zvolte "Select UMD / ISO File:" a vyberte ISO hru tlačítkem X

6. zavřete menu (Close Menu)

7. spusťte hru jako z UMD

Doufám že vám to funguje Polik36 :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

program mi piše tady toto usbhost is no longer running. It may have been terminated or encountered an error!!! a když zakažu umd auto start off tak se mi sice při startu samo nazapne ale když ho tam vložim tak se mi načte myslim tim že jak tam dam to umd tak mi to naskoči na to umd v games a pozadi se změni na ten styl co tam ma byt. Mám demo disc. Pls čim to muže byt?

EDIT:tak už jsem se v tom zorientoval ale ikdyž zadam přesnou cestu ISA tak mi to poše file not found. a taky mi to piše u connect to USB host PC: napřed established a potom no established

EDIT2:tak jsem to nejak rozchodil za začatku to fungovalo ale nechtělo mi to najit ten iso soubor ikdyž jsem mel spravne cestu. zadal jsem ji podle navodu a potom i podle me ale nefungopvalo ani jedno a pak mi vždycky když jsem do psp dal UMD tak mi vytuhlo atak jsem to smazal. Nemáte pls někdo tady tento program na fw 3.40 OE-A asi protože mám 3.40OE-A mi to nefungovalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

program mi piše tady toto usbhost is no longer running. It may have been terminated or encountered an error!!! a když zakažu umd auto start off tak se mi sice při startu samo nazapne ale když ho tam vložim tak se mi načte myslim tim že jak tam dam to umd tak mi to naskoči na to umd v games a pozadi se změni na ten styl co tam ma byt. Mám demo disc. Pls čim to muže byt?

EDIT:tak už jsem se v tom zorientoval ale ikdyž zadam přesnou cestu ISA tak mi to poše file not found. a taky mi to piše u connect to USB host PC: napřed established a potom no established

EDIT2:tak jsem to nejak rozchodil za začatku to fungovalo ale nechtělo mi to najit ten iso soubor ikdyž jsem mel spravne cestu. zadal jsem ji podle navodu a potom i podle me ale nefungopvalo ani jedno a pak mi vždycky když jsem do psp dal UMD tak mi vytuhlo atak jsem to smazal. Nemáte pls někdo tady tento program na fw 3.40 OE-A asi protože mám 3.40OE-A mi to nefungovalo :(

jsem na tom stejně

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě to nechtělo najit ten plugin protože to bylo špatně nakopirovany nemělo se totiž kopirovat to MS...(neco ted si nevzpominam) ale přimo na kartu to seplugins nebo tak nejak. jenže pak jak sem pokračoval dal tak mi to hodilo file not found a když sem na to klik tak se mi začalo kousat PSP když jsem do něj vložil UMD

EDIT: tak to znovu zkoušim a zase nic:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to rozjel ale když pustim hru tak po animaci PSP mi to vyhodi hlašku The game couldnt be started. (8002014E)

Nevite pls nekdo co stim??? Neco jsem našel tady natomto foru:

http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=44455&page=10

jenže moje angličtina neni zase tak dobra ikdyž neco jsem se tam dozvědel pomoci toho jsem to taky rozchodil! Kdyby se to nekomu chtelo prohlidnout nejdou mi tam psat přispěvky a to ani po regnuti tak nevim jinak bych se pokusil zeptat tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu