Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přesvěčte moji přítelkyni, že je xbox...


Sajmoska

Recommended Posts

Přesvěčte někdo prosím moji přítelkyni, že je xbox 360 s 100 full hd lcdčkem důležitější, než zbytečná skříň do ložnice :? Já chci hrát!!!!!! komp sice mám, ale třeba star wars už mi nešly na max, myslím, že než upgrade kompu pujdu do xka. Nějaký nápady na přesvědčení??? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, v tomhle je každá rada drahá, to vím z vlastní zkušenosti :) ... U mě to probíhalo tak, že jsem si pořídil Xko, pak jsem začal mluvit o nové 127cm FullHD TV ale tu TV ještě nemám. Mezitím jsem totiž musel vybavit novým nábytkem kuchyň a obývák :) ... Tím jsem přítelkyni utišil (snad :D ) a TV je tedy další. ... Pak ale ještě zbytek nábytku :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele bejt bez konzole je rozhodně přijatelnější než naštvaná přítelkyně. Kup skříň do ložnice, z kompem to zatím vydrž, ale domluv se s přítelkyní, že taky chceš něco pro sebe(Xko+tv) a dohodněte se co yb chtěla ona. Pak to musíš zahrát tak, jako že koupíme to nejnutnější do bytu xko+telku, pak zbytek a pak to co chce ona xD.

Ale jako realisat ti doporučím - nejdřív si zařiď byt jak takš a pak až věci na zábavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesvěčte někdo prosím moji přítelkyni, že je xbox 360 s 100 full hd lcdčkem důležitější, než zbytečná skříň do ložnice :? Já chci hrát!!!!!! komp sice mám, ale třeba star wars už mi nešly na max, myslím, že než upgrade kompu pujdu do xka. Nějaký nápady na přesvědčení??? :idea:

Ja když jsem chtěl xko tak jsem ji koupil nejdříve myčku a za 14 dní jsem ho měl.Pak jsem toužil po LCD 107cm, vysvětlil jsem ji to politicky esteticky taky jsem upravil obyvak a je vše v suchu.( taková perlička na závěr tu LCD 107 uhlopříčku za 20tis mi nakonec koupila sama:cheesygrin: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak jak rika sebox :) To jste vsichni takovy podpantoflaci? :D Kurnik chlapy udelejte si tady doma trosku poradek, ukazte kdo nosi trenky :)

Teď to nemyslím špatně, ale z Tebe mluví věk :) ... Zeptej se táty nebo mámy a uvidíš, že taková sranda to zase není. ... Ano, kalhoty taky doma nosím já, ale jsou věci mezi nebem a zemí kde holt ženská má vždycky poslední slovo a svatou pravdu :) ... A nebo ano, dá se to udělat tak, jako že "paaaa, už mi nepiš" a koupíš si co chceš. Ale je to zrovna to pravý ? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ver mi ze i pres vek uz nejakou dobu se svoji pritelkyni bydlim, platim najem a zarizuju byt:) Ale chapu jak to je samozrejme i ja to vidim jenomze proste nektery veci ony nikdy nepochopi. Kdyz si koupi lak na nehty za 300 taky tomu moc nerozumim ale neresim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompromis - skrin do loznice za to, ze pritelkyne ke spolecnym radovankam sezve kamaradku. A na Xbox bych se vysral! :P

zatím asi nejlepší nápad v tomto topicu, co se tak dívám....

jinak abych nebyl OT: koupil bych jí tu skříň a xbox kdyžtak až potom...protože je pravda, že bych byl raději bez xboxu než bez přítelkyně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím asi nejlepší nápad v tomto topicu, co se tak dívám....

jinak abych nebyl OT: koupil bych jí tu skříň a xbox kdyžtak až potom...protože je pravda, že bych byl raději bez xboxu než bez přítelkyně....

jen to chtej predem...nebo ti bude jen slibovat jak me,,,ted uz vim, ze po banu dalsi xbox koupit bez debat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím asi nejlepší nápad v tomto topicu, co se tak dívám....

jinak abych nebyl OT: koupil bych jí tu skříň a xbox kdyžtak až potom...protože je pravda, že bych byl raději bez xboxu než bez přítelkyně....

ja bych radsi Xbox,nez pritelkyni ktera by odesla kvuli tomu ze sem koupil Xbox :thumbup: Proste pritelkyni musis vybirat peclive uz pred nakupama skrini a Xboxu abys mel jistotu ze ti nejakej cas vydrzi,musi byt ve vsem za jedno s tebou,teda aspon v tom o co jde tobe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je blbost podle mě..... celé téma - v tom se poradit prostě nedá. Buď k tomu nějaký vztah má, nebo vůbec. My si šli třeba koupit lcdčko s xboxem společně, stejně tak potom ps3 a hraju dost, ale je to v tom, že mě takové věci baví.

Ale rozhodně bych začala nejdřív LCDčkem, protože to se ji líbit musí taky - jděte se podívat do obchodu a řekni, že se jí na tom budou hrozně líbit filmy a seriály (určitě se na nějaké dívá). No a xko už je oproti LCDčko jen malinká investice navíc. To už se dá koupit třeba za měsíc z další výplaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ja to udelal jednoduse -Koupil jsem ji na PC hru Sims 3 kterou moc rada hraje.Protoze byly neustale boje o to kdo si bude na PC hrat tak se ani moc nebranila koupi Xka jako nastroje ktery ji umozni plne se simikum venovat.Akorat je ted pruser ze na Xku objevila Fable 2 a ja ted mam jen ten pocitac a Xko je prakticky jeji :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu