Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.10-Vydáno!


D@w3r

Recommended Posts

Nevím jestli si to pochopil, ale tam není online vysílání AXN a animaxu, je tam jen pár epizod na animaxu a jedna jediná kravina na axn, jen aby nedošlo k omylu :)

JJ, uz jsem to i zkousel, jen si myslim, ze by se to po case mohlo rozjet - bejt tam toho vic... takze bych to hned neodsuzoval jako tady Primator, ktery neco vidi, nelibi se mu to a tak hned bezi napsat jak to SONY zase podelala a co tam dala za kraviny. Ja jsem za updaty rad, taky by se na nas SONY mohla vykaslat a nechat nam jenom konzoli - kterou si koupime (bez updatu)

Jinak naprosto souhlasim s †mefistem†, ty jsi si sice koupil konzoli ale s FW co tam je, updaty ti davat nemusej, rikal ti nekdo - kdyz jsi si kupoval konzoli - ze k tomu mas updaty a co v nich bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A nekoncim, takovou radost ti neudelam. Ano, je elektronilka jako odborny termin ktery neco specifikuje a je elektronika jako obecnej pojem kterej se vzil. A drtiva vetsina lidi nebere veci jako je lednicka a sporak za elektroniku jako takovou, to opravdu ne.

A dobre, proto to vysvetlim pro mene chapave jako jsi ty - nemyslim tim veci ktere sou umistene v kuchyni a koupelne (lednicka, pracka, sporak, mycka). Myslim tim mobilni telefony, televize, DVD prehravace, recivery, MP3 prehravace a tak. Proste veci spis pro zabavu. Ok? Ty maj aktualizaci FW vetsinou zadarmo.

Tak, zadruhe. Proc bych mel proboha udelat neco lepsiho? Copak jsem vyvojar? Asi potreti pisu ze jako uzivatel mam narok dany vyrobek hodnotit, tudiz kritizovat. Copak kdyz si koupis/testujes auto a nelibi se ti treba jizdni vlastnosti, jak auto reaguje na nerovnosti tak si reknes "Aha, nejsem konstrukter, zadny auto jsem nevyrobil tudiz to bohuzel nemuzu zkritizovat a rict ze se mi tohle na tom aute nelibi. Cili rikam ze je to skvely". To by asi neslo ze.?

A takhle to je se vsim. I s PS3. Nerikam ze FW PS3ky je nejaka vada, jen rikam ze tam nedavaj nic co by clovek poradne vyuzil, to je vsechno. Je to porad ta jedna vec co se mi na PS3 nelibi, furt ta jedna. Tak nevim, proc to nekomu vadi. Pro me za me at si kazdej se svou PS3 dela co chce a kritizuje ji jak chce - me je to sumafuk, nevim proc to tobe vadi.

Kdyby se mi PS3 nelibila a jen bych ji kritizoval, tak ji asi nebudu mit na stole a nebudu ji venovat tolik casu, chapes?

Uzavreme to s tim ze me se posledni FW od Sony pro PS3 nelibi. To je proste muj nazor a ty s tim nic neudelas i kdyby ses stavil na hlavu.

playerPS: ty jeste nerozumis zakonu nabidka a poptavka a terminu pece o zakazniky. Jinak bys nemohl rict tu vec ze sem si koupil konzoli s FW co tam byl. Upgrade FW je naprosta samozrejmost, bez nej by to ani neslo. V nem nejsou jenom nova zabezpeceni ale i podpora pro nove hry. Taky mi nikdo nerikal kdyz sem si kupoval konzoli ze na ni budou vychazet nove hry - je to naprosto samozrejmy. Kdyz si koupis hru a vyjde na ni nejakej novej patch, napr. 1.02, tak se ti taky stahne automaticky a neplatis za nej.

Uprimne - dovedes si predstavit kdyby se za aktualizaci FW platilo.? Zvlast kdyz je nezbytna pro beh nejakych aplikaci?

Pisu to tady asi posty, me se proste FW od Sony vubec nelibi a je to moje vec, tak nevim proc to porad nekoho vytaci :D Preneste se nad tim, nedavno tu bylo taky video jak borci rozmlatej novou PS3, Xbox, PSP - a co, at si kazdy se svoji veci kterou si zaplatil dela co chce a ma na ni nazor jakej chce, me je to fuk.

A ja, pokud se mi neco nebude libit, budu kritizovat dal. Stejne jako X dalsich lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak mě napadla taková neoriginální myšlenka, že sony to s tím posledním neslavným firmwarem 3.10 možná mínila tak, že ho vypustili do éteru rozpracovaný, s tím, že až podle zájmu o patřičné služby jeho vývoj nasměruje patřičným směrem. jistě si monitorují kolik uživatelů a kolikrát mrklo na tv a na co v ní, a kdo už si regnul FB... jistě to stojí nemalé peníze udržovat a rozšiřovat takový kolos jako je psn atp...

bohužel je zjevné, že dnes není úspěšný ten kdo přinese krásu-kvalitu-praktičnost pro lidi, ale ten, kdo vy**re největší prd, kterým podrtí věškeré překážky svého zhoubného šíření.

bych si tak přál aby playstation zůstal tím božským strojem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem ten tvuj post trochu nepochopi myslim tu 2 čast chceš tim říct že třeba super úspěšný Iphone je největší prd.Já osobně mam Itouch a je to kobinace krasy preciznosti i praktičnosti takže nwm co to tu meleš za krávoviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ted jsem ten tvuj post trochu nepochopi myslim tu 2 čast chceš tim říct že třeba super úspěšný Iphone je největší prd.Já osobně mam Itouch a je to kobinace krasy preciznosti i praktičnosti takže nwm co to tu meleš za krávoviny

o iPhone/iPodu tu není řeč, tenhle topic řeší FW od Sony což jistě víš, mluvil jsem v tom bodě obecně, osobně zrovna apple žeru a vlastním i apple mac takže klid, mě akorát štve že vývoj věcí není vždy jak by si ho člověk přál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne bych treba ve firmwaru uvital moznost, abych si mohl vypnout ( zneviditelnit ) polozky, ktere nehodlam pouzivat, nebo je pouziju jen 1 za 10 let.

tim by se menu jako takove zkratilo a zjednodusilo.

tyto vypnute veci by se samozrejme daly zase zapnout, pro pripda ze bych si to rozmyslel nebo potreboval neco nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vám lidi vyskakuje chyba při synchronizaci tak to zkuste tak 3-4x po sobě a pak se to většinou podaří.. a když už ani toto nepomůže tak pomůže re-login

dále mám jeden skromný dotaz, dalo by se nějak odstranit novou ikonu TV z XMB? proč? protože mám nastaveno jedno velmi pěkné designové téma a tahle prd ikonka je tam jako pěst na voko :roll:

btw: přenos trofejí na FB naprosto OK, akorát to souvisí přávě s tou bolestnou synchronizací, takže pokud ta proběhne tak i facebook ukáže to co má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mě to tu chybu háže pořád, od té doby co jsem updatoval nemůžu s nikým porovnat trofeje, synchronizace se vždy sekne na 36% a je jedno kolikrát po sobě to dám, ale to určitě není chyba sony, jen já jsem pořád se vším nespokojený, není liž pravda mirode ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to tu chybu háže pořád, od té doby co jsem updatoval nemůžu s nikým porovnat trofeje, synchronizace se vždy sekne na 36% a je jedno kolikrát po sobě to dám, ale to určitě není chyba sony, jen já jsem pořád se vším nespokojený, není liž pravda mirode ?

Co Ti mám na to říct ? Asi že jsi při nákupu PS3 šetřil na nepravém místě a koupil sis nějakej aušusovej kus, protože já mám PS3 dvě a obě jedou bez problémů ... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co Ti mám na to říct ? Asi že jsi při nákupu PS3 šetřil na nepravém místě a koupil sis nějakej aušusovej kus, protože já mám PS3 dvě a obě jedou bez problémů ... ;-)

Hmm, zajimavé, že tenhle problém má podle zdejšího i zahraničních fór dost lidí, ale to je fuk, s tebou nemá cenu diskutovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu