Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.10-Vydáno!


D@w3r

Recommended Posts

Shrnutí co vše bylo integrváno

  • Photos: Photos will now be displayed in a grid format for simplified access and viewing.
  • Friends List: The PlayStation Network Friends List has an enhanced design that enables users to customize the background color of their PlayStation Network Profile.
  • Facebook Integration
  • Programy pro ČR & SR AXN and Animax

FW 3.10 byl vydán !

357?rand=25083&C10=1680x1050&rn=46278380 sz=300x250A

b?c1=8&c2=2102&c3=439&c4=504607&c5=&c6=&c15=&c16=&cv=1.3&cj=1

As promised, Sony's PS3 Firmware 3.10 (mandatory) update is now available and can be downloaded linked below for both North America and Europe.

For those who missed it earlier today, the offical press release details all of the changes including Facebook integration, a Photo browser update and an enhanced Friends List that includes the ability to change the font color of your PSN ID.

Enjoy all, and as usual feel free to report any issues encountered after updating in the comments below.

http://www.ps3news.com/PS3-Online/ps3-firmware-3-10-update-is-now-available/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Polstina? To si snad delaj prdel ne..? Koho to zajma? Misto toho aby tam dali neco poradnyho jako treba aspon nejak fungujici kodeky (to unsupported data uz me leze krkem) a oni tam daj takhle naprosto zbytecnou kravinu. Polaci mi sou a ostatnim u prdele...

Je mi blbe ze Sony a jejiho marketingu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polstina? To si snad delaj prdel ne..? Koho to zajma? Misto toho aby tam dali neco poradnyho jako treba aspon nejak fungujici kodeky (to unsupported data uz me leze krkem) a oni tam daj takhle naprosto zbytecnou kravinu. Polaci mi sou a ostatnim u prdele...

Je mi blbe ze Sony a jejiho marketingu..

Je to od tebe sobecký vím že nám to nic nepřináší ale tak pro poláky je to určitě fajn, mohla by se dostavit i čeština

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od tebe sobecký vím že nám to nic nepřináší ale tak pro poláky je to určitě fajn, mohla by se dostavit i čeština

Sobecky..? Co to kruci meles..? Kdo sakra potrebuje prelozit tech par slov a hlavnich vyznamu v XMB? Dyt se to i 10-lety dite nauci za 2 dny co kde je a co to znamena. Nakejm Japoncum nebo Amikum je naka polstina u rite, stejne jako me a ostatnim. A nevim proc by tam mela bejt cestina na tech par slov co je v menu :roll: Achjo..

Sony tam proste bude dal cpat naprosty kraviny ktery sou proste k nicemu, zacalo to FW 3.0 a pokracuje dale. Uz bysme si mohli na to zvyknout pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prokristapana to je DMNCE!! To uz snad neni mozny tohleto vazne :roll: Zajdi si na vysetreni mozku protoze to uz nejde. Precti si to jeste jednou a pak jeste trikrat at to pochopis...

Ja tam pisu ze se 10-lety dite nauci ty vyznamy v anglictine a co se kde nachazi a tudiz nepotrebuje preklad z anglictiny. Dyt tady proboha celou dobu pisu ze tyhle preklady do polstiny a cestiny sou zbytecny kdyz je tam tech slov a vyrazu v XMB par a kazdej se je nauci, tak proc bych psal ze 10-lety dite to za 2 dny prelozi do cestiny..? Napsal sem ze se ty vyrazy co tam jsou NAUCI za 2 dny, nepsal sem ani slovo o tom ze to PRELOZI a upravi FW. Nebo to tam snad vidis..?

To uz je fakt extrem tohle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha delas si ze me srandu..? :D Ne fakt, myslis to vazne tohle co sem pises..? Jak by mi bylo jako kdy? A proc.? Kdyz bych byl polak, bylo by mi u riti ze by tam pridali polstinu kdyz ta anglictina co je v menu PS3 je tak pro 9-lety deti. A pokud nezvladas tu ZAKLADNI anglictinu co je v menu PS3 tak nema cenu cokoliv jinyho delat protoze to je fakt zaklad. A navic kazdej k tomu dostane MANUAL a ten MANUAL je i na netu! I cesky, tak bude i polsky. Ja se priznam ze opravdu nevim o co ti de. Nebo ty snad potrebujes prelozit tech par slov co je v menu..?

Stejne jako sem cech a vazne tam nepotrebuju cestinu..

Console-forum.net dmnce-meter uplne na MAX...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha delas si ze me srandu..? :D Ne fakt, myslis to vazne tohle co sem pises..? Jak by mi bylo jako kdy? A proc.? Kdyz bych byl polak, bylo by mi u riti ze by tam pridali polstinu kdyz ta anglictina co je v menu PS3 je tak pro 9-lety deti. A pokud nezvladas tu ZAKLADNI anglictinu co je v menu PS3 tak nema cenu cokoliv jinyho delat protoze to je fakt zaklad. A navic kazdej k tomu dostane MANUAL a ten MANUAL je i na netu! I cesky. Ja se priznam ze opravdu nevim o co ti de. Nebo ty snad potrebujes prelozit tech par slov co je v menu..?

Console-forum.net dmnce-meter uplne na MAX...

OMG , on to myslel tak .. že keby že nejaký dementný Slovák nadáva na Polsko .. ako by si sa cítil ? ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A copak ja nadavam na Polaky.?!! Kde? OMG a znova. Ja pisu ze lidem z jinejch statu je polskej jazyk k nicemu, stejne jako polakum je k nicemu kdyby tam dali madarstinu nebo mandarinstinu. Ctete, prectete si to nejlepe nekolikrat..

A kdyby nadaval nakej polak na foru cechum..? To by mi bylo fakt srdecne jedno :D

Vzpamatujte se lidi prosimvas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Polstina? To si snad delaj prdel ne..? Koho to zajma? Misto toho aby tam dali neco poradnyho jako treba aspon nejak fungujici kodeky (to unsupported data uz me leze krkem) a oni tam daj takhle naprosto zbytecnou kravinu. Polaci mi sou a ostatnim u prdele...

Je mi blbe ze Sony a jejiho marketingu.

.

nj , nikde si to nepísal , akurát si to "naznačil" :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^^když už se to tady tak probírá tak ten facebook by v novym fw nebyl kdyby nebylo microsoftu kterej ho nabízí uživatelům gold učtu na live to samí je i s netflixem pokud víte o co jde prostě microsoft něco vymyslí tak to hnedka musí mít i sony aby nebyla po zadu a zase obráceně jinak tady je pár detailů k facebooku

http://www.ps3news.com/PlayStation-3/rumor-facebook-gamercard-colors-in-ps3-firmware-update/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu