Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.10-Vydáno!


D@w3r

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Borci nevím jak Vy ale já mam 3.15 a Facebook tam není tak...tohle je trošku mimo :-)

Nejedná se o Facebook v pravém slova smyslu ale o volby sdílení informací na tvém FCB profilu, jako jsou zakoupené tituly a dosažené thropies.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někteří lidi vážne nechápou ten facebook dyť je to uplně jasný máš svůj face na internetu když dostáváš trofeje a něco si stáhneš z psn zeptá se tě to jestli to chceš hodit na face dáš ano dojdeš na net bude to tam zveřejněný a nějaký řeči že jsou ze sony kur*y jsou hloupí taky mi vadí nekompatibilita ps2 her ale ps2 dnes koupíš skoro za nic možná jestli vás s**e jeho existence ve vašem prostoru co se týče jazyka je fakt že ps3 menu de rozumět opravdu dobře češtinu bych taky uvítal ale asi jme všichni za ty roky trošku pohodlnější když vyšla ps3 tak byl každej šťasnej že už je to tady a nikdo to neřešil a pokud já vím tak ps3 je jediný kde nemá takový problémy s pirátsvím takže to mají dobře pořešený a k***y to určitě nejsou jsou na to dobře už jenom s blu ray mechanikou mají vystaraný na pár let dopředu a wi-fi mi naprosto vyhovuje buďme rádi za to co je a ne ještě takový kecy že ps3 je na p**u protože nemá zabudovanej toastovač demence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu