Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter: Logan‘s Shadow


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdo chce tak tady je na stažení přes minuty dlouhé video ze hry,vypadá to jako skoro stejně jako předchozí díl (což neni špatně :D) http://dl.qj.net/Syphon-Filter:-Logan-s-Shadow-Boat-Videos/pg/12/fid/13739/catid/391

jinak musim říct že semi třeba líbí ta věc jak gabe může střílet naslepo,to je docela dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypadá to teda na nic skvělýho, samý střílení, klišovitej příběh a hlavní postava je mi krajně nesympatická. Nene já zůstanu věrnej MGS.
Nemozes zrovnavat MGS a Syphona ;) to su 2 zijuce legendy ktora ide kazdou svojou vlastnou cestou...

2SpideX: Odkial si prisiel nato ze sa 2 diel nepovedie? Toto vyzera takmer identicky ako 1 ale su tam nejake tie novinky typu... stacit tlacitka v urcity cas, branit sa nepriatelom atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemozes zrovnavat MGS a Syphona ;) to su 2 zijuce legendy ktora ide kazdou svojou vlastnou cestou...

2SpideX: Odkial si prisiel nato ze sa 2 diel nepovedie? Toto vyzera takmer identicky ako 1 ale su tam nejake tie novinky typu... stacit tlacitka v urcity cas, branit sa nepriatelom atd...

Já jsem psal většinou že se 2. díl nepovede v serii hry bo filmu proste už to neni ono jako predchudce té jedničky ale není to samozrejme pravidlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu