Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter: Logan‘s Shadow


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no mam problem v syphonovi... som pod vodou... a musim opravit tu ponorku moju.... najdem pri helikoptere daca opravim atd..ale potom jak uz idem het tak po nej zacne strielat taka velka ponorka co mam robit ?? pls .. jak jej odtrhnem tie predne chapadla :D lebo 2 krat sa mi stalo ze ani nvm jak ale zostalo jej len jedno..pls pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim presne kde si ale myslim ze budes asi tam jak musis ochranit tu svoji mensi ponorku a zani se tahne ta velka co? :D tak musis strilet ty sudy jak tam padaji a tim sejmes i tu velkou a pak rychle musis jid nani na tu velkou a na hore ma tri vika tak ty musis vsechny otevrit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky dohráno.Hra splnila moje očekávání.Pro mě je to nejpropracovanější akce na psp-co se týče přestřelek,grafice,ději a rozmanitosti.Plavání a střelba ve vodě je bonbonek na vrch dortíku.Fakt super.Já dávám 9/10. Mě to dělalo nějaký chyby ve videich přímo ze hry.Jako třeba že měl nohy zabořený v zemi,chodil na místě,nebo nechodil když měl a nejlepší bylo když telefonoval a měl jednu nohu zvedlou směrem dopředu-u toho sem se zasmál.Měl někdo taky takové chyby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem si zatim zadnyho bugu nevsiml

ale musim rict ze ta mise ve vode kdy jsem mel sejmout pomoci tech hlubinejch min tu ruskou ponorku...ne ze bych mel problem se samotnou ponorkou,ale asi desetkrat jsem musel tuhle cast opakovat kvuli druhe vlne potapecu,kteri me vzdycky sejmuli...nechapu jakto,ale malem jsem se u toho posral vzteky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky dohráno.Hra splnila moje očekávání.Pro mě je to nejpropracovanější akce na psp-co se týče přestřelek,grafice,ději a rozmanitosti.Plavání a střelba ve vodě je bonbonek na vrch dortíku.Fakt super.Já dávám 9/10. Mě to dělalo nějaký chyby ve videich přímo ze hry.Jako třeba že měl nohy zabořený v zemi,chodil na místě,nebo nechodil když měl a nejlepší bylo když telefonoval a měl jednu nohu zvedlou směrem dopředu-u toho sem se zasmál.Měl někdo taky takové chyby?
Nemal si to v CSO?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo hele poradte mi kdyz vodkrouhnu ty prvni 4 potapniky pak tu mou ponorku dovedu prez mini a nahore pak se ta ponorka zastavi, co dal ? :D pak tam zkousim bouchat do tech rezavejch plechu pod vodou dal nevim :D... :(

nakonec zaklepes na tu spravnou diru a reknes tomu borcovi v ponorce aby to prorezal,je mozny zes jeste nezaklepal na vsechny,zapni si ty bryle co ukazujou ty interaktivni veci a najdes je vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu je moje hodnoceni: (pro vas: hral jsem SF 2,3 na PSX a ted novyho syphona)

nejdriv ty dobry veci: jednoznacne grafika, ta je hodne povedena a detailni. Take velmi dobre jsou bryle, ikdyz se mi zda ze stemi brylemi na vyhledavaji aktivnich veci je hra trochu lehka. Potom vynikajici odstrelovaci puska a jeji ruznorode naboje :D

minusy: dost se mi nelibi ze hra je dost predscriptovana - du nekam a najednou se vyvali vojaci prave proto ze sem tam prisel, deje se to docela casto. Dalsi minusy - nemuzu se kutalet ani mi nepritel nemuze dat hs. Bossove mi pridou hodne lehci, staci vzit odstrelovaci pusku s vybusnymi nabojemi a sou hned mrtvi. Pro me dalsi (maly) minus je ten ze nejdou rozbijet svetla (na PSX to slo, bylo to i vyuzito v misi) dalsi minus - hra uz neni skoro vubec "stealth" zadna mise s plizenim, proste nic.

SF na PSP je neco jinyho nez sem cekal no :) ja bych tomu dal max 8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me osobne vubec nevadi ze to neni stealth,od te doby co jsem kdysi davno delal stealth misi v return to castle wolfenstein stealth nesnasim :D...gabe je spis takovej krizenec bonda a sama fishera a to je dobre, hraje se to skoro samo, neni problem u toho stravit 5 hodin aniz by si toho clovek vsiml. takhle ma podle me vypadat hratelnost

jo a k tem bossum,jak psal shadow tak bitar nebyl nic extra tezkyho,stacilo mu rozstrilet vozicek a prakticky nebylo co resit...prislo mi ze vsichni bossove v tehle hre byli takovy nejaci moc easy, oproti dark mirroru urcite,tam mi posledni boss dal celkem zabrat...nejtezsi moment hry pro me byla ruska ponorka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud by jsi chtel tak stealth misi si z toho udelat muzes ...i kdyz ne uplne celou ale hodnekrat jde projit treba pulka mise bez toho aby si te vsimli - tichek kill atd ...

jinak jsem to vcera podruhe dohral - na hard a snazim se odemknout 2 posledni zaknuty bonusovy mise .. musim dotahnout special weapons a knife kills na 100% :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele nenasel by se dobrak ktery by mi poslal savy na syphona.Ja si predelaval firmware z 3.40 na 3.52 a savy mi ted hazi chybu.Dostal jsem se do ty epizody po vodni akci..myslim ctvrta a vazne se mi to nechce hrat od zacatku znovu. Savy mi hodte na PM nebo J.Ries@seznam.cz diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud by jsi chtel tak stealth misi si z toho udelat muzes ...i kdyz ne uplne celou ale hodnekrat jde projit treba pulka mise bez toho aby si te vsimli - tichek kill atd ...

jinak jsem to vcera podruhe dohral - na hard a snazim se odemknout 2 posledni zaknuty bonusovy mise .. musim dotahnout special weapons a knife kills na 100% :(

nekde to de, ale vetsinou ne, napr na PSX si ty nepratele ani nemohl zabit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu