Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter: Logan‘s Shadow


shadow.wizard

Recommended Posts

Na ty obrněnce platí strílet jim do batohu na zádech vem červené brýle a uvidíš to líp schovej se za jeden z těch dvou generátoru a bude

re:Mohl by mi nekdo poradit nejaky figl na ty 2 inzenyry, kteri vylezou na konci mise 6-3 a pali do me jako u Verdunu ze svych samopalu??

Je to mise pri ktere mate zahaknout generator, pak si udelate diru do dveri a kdyz skrz ne chci nakonec projit, tak se v hale objevi 2 magori s plnym brnenim, ktere nemuzu nejak zabit - vzdycky me dostanou.

Podobni byli o chvili drive, kde jsem pouzil figl s proudem ve vode......ale tady??

Diky, uz se s tim trapim 2 dny.....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

zdar lidi, vidim ze ma skoro kazdy nejaky maly problem jak neco dokoncit. bohuzel se to stalo i me, jsem v misi 5 part1 Saudska arabie, zacinam tam s nejakym typkem ktery vleze do tanku a ja jdu vedle neho, sem tam nekoho sestrelim a najednou se zastavi a ceka...waiting.....a dal nevim, na ceste je ostnaty drat pres neho nemuzu a nikde zadny otvor kde bych mohl prolezt nebo neco sebrat. uz se trapim dva dny.je tam napsane neco jako zneskodnit protitankove miny nebo tak neco ale nikde zadne nejsou. diky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu