Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nějaké pluginy, na vylepšení browseru?!


xUltimate

Otázka

Ahoj, konečně mám doma wifi a tak jsem okamžitě zamířil z PSPčka na net. Jenomže, pspčko nepodporuje nějaké znaky ( háčky a čárky ) a stránka je tak divně zmáčklá. Někde už jsem viděl nějaké vychytávky, které tohle všechno dokážou opravit. Nevíte někdo o něčem podobném?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jasně že jo, to není XBOX360 xD, ale ty nový hry, co potřebujou přihlášení na PSN už zase nefungujou no :(

ale existuje,mas flashle PSPčko?

Má, myslíš Hight memory mod Internet Browser? to mu ale neupraví smrsklost, myslim že to je v nastavení browseru, display, a tam normal nebo něco takovýho (sou tam 3 možnosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

říkáš, že stránka je divně zmáčklá, ale to si můžeš nastavit normálně v pspčku bez pluginů...:) když máš otevřenej browser tak dej trojúhelník a je tam něco view... nevim, net nepoužívám, takže přesně nevim, jak se to tam všechno jmenuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
říkáš, že stránka je divně zmáčklá, ale to si mlžeš nastavit normálně v pspčku bez pluginů...:) když máš otevřenej browser tak dej trojúhelník a je tam něco view... nevim, net nepoužívám, takže přesně nevim, jak se to tam všechno jmenuje...

správně, view nebo něco takovýho a tam normal nebo tak nějak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu