Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak jste dostali ban??


DangerousDave

Otázka

čest asi se to tu pořád omýlá dokola ale jak jste dostali ban?? Já jen pro zajímavost jestli Mrkve banujou všechen flash a nebo musíš udělat chybu.Já vím že jsem to dvakrát posral.

Poprvý když jsem hrál GoW2 před vydáním, spletl jsem si vydání s amerikou :)

Podruhý když jsem omylem spustil Tekkena6 před vydánim, sice sem ho hned vypnul a historii i účet smazal ale mrkve nejspíš fest auditujou tak dali hned číslo mojí konzole na blacklist a včera na piatok 13 jsem si ho akorád vyzvedl.Jen se ptám jestli má xbox vůbec ještě smysl když banujou všechen flash, to pudu rači do PS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

JJ bohužel je to přesně tak. Jedniná možnost je být na Xku legal, ale to se smívá jeho jediná výhoda :D Já jsem si třeba Xko koupil místo PS3 kvůli několika Hrám, který na PS3 nejsou. Ale asi si PS3 zase koupím, ta pohodička a luxus s online službami je k nezaplacení. Navíc podpora BD a internetový prohlížeč atd. A u nových her už je čím dál tím víc vidět rozdíl ve výkonu PS3 a Xboxu - třeba CoD6 se na PS3 s Xboxem nedá srovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
JJ bohužel je to přesně tak. Jedniná možnost je být na Xku legal, ale to se smívá jeho jediná výhoda :D Já jsem si třeba Xko koupil místo PS3 kvůli několika Hrám, který na PS3 nejsou. Ale asi si PS3 zase koupím, ta pohodička a luxus s online službami je k nezaplacení. Navíc podpora BD a internetový prohlížeč atd. A u nových her už je čím dál tím víc vidět rozdíl ve výkonu PS3 a Xboxu - třeba CoD6 se na PS3 s Xboxem nedá srovnat.

no co jsem videl tak PS3 a COD6 vypadá podstatně hůř než CoD6 a xbox360

tady link pro srovnání

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=34755&r=top

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj taky si myslím s tim COD6 ale to je multiplatformní hra která je primárně vyvíjená na Xboxu a na ps3 se udělá konverze o tom žádná.

Jenže když vidíte hry primárně pro potenciál ps3 (nový Gran Turismo, Uncharted2, MGS4) tak je to kurva znát že xboxu už pomalu ale jistě dochází dech.Navíc když se teď bude zdražovat i Live tak je to dost suxxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ono taky záleží na tom, jak maj nastavenou televizi a který screeny tam hoděj. Četl jsem, že CoD6 byla primárně dělaná pro PS3 a bude na něm nejlépe vypadat. Navíc třeba v GTA IV má PS3 větší viditelnost a na Xboxový verzi chybí některé stíny. A podle několika videí beží CoD 6 na více fps než na Xboxu, což se zvláště u MP hodí. Mě se na PS3 líbí to pohodlíčko :D je krásně tichý, v noci hraní úplně v klidu (oproti vysavači Xbox) dáš tam BD, krásně rychle se nečta, PSN je zadara, funguje účet z PSP, prostě luxus. JEDINÁ věc co mi vadí jak už jsem říkal je to, že na něj nejsou některé super hry (L4D, L4D 2, Risen, Fable 2, atd) ale jestli dostanu ban, jdu zase do PS3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu