Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry s nejkvalitnějším příběhem


GameEs

Recommended Posts

nfs carbon jedna z nejlepsich her a taky cod6 zatim narez :D

kubo ty seš kus blba, ale vážně :D napsat, že nfs carbon je jedna z nejlepších her co s etýče příběhu....to je fakt síla :D .....se divím, že si neřekl fifa nebo nhl :D

GS za mě Bioshock, Hitman BM, COD: MW2 i MW1, Silent Hill Homecoming

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejlepší je jisto jistě GTA IV a dost na mě taky zapůsobil AC2(i kdyz to ze mě možná mluví to, že to trochu porovnávám s jedničkou), no a samozřemě vynikající Fallout 3

Ovšem největší příběhový nářez bude samozřejmě Mafia 2 (a vim to proto, že dění oklem téhle hry sleduju téměr každý den, vim kdo na tom dělá, o co se tam snažej - tedy především přiběh a jeho podání a protože scénář opět dělal Dan Vávra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

assassins creed 1 a 2 maj super příběh a gears of war 1 a 2 do sebe taky dost dobře zapadaj a příběh se mi taky líbil ale moc mě přrkvapil batman arkham asylum čekal jsem od toho akorát řežbu se super grafikou ale ten příběh mě naprosto pohltil nemůžu se dočkat na pokrčování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Batman Arkham Asylum

a pak hry od studia BioWare, které jsou známé svojí skvělou příběhovou liniíí (mass effect, dragon age:prameny nebo mass effect 2)

a samozřejmě Bioshock, který mě svou atmosférou naprosto pohltil...první okamžiky po haváriji a následné objevení majáku...na to snad nikdy nezapomenu :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stifmayster: Však sága Warcraft má přes 6 knih jen co se příběhu týče, další 3 komixové knihy tuším a ještě další 2 série o třech knihách buď jsou v angličtině, nebo se plánují, pokud vím. Takže upřít příběh Warcraftu nemůžeš ani omylem.

Jinak hodně lidí si to tu spletlo jen s nejlepší hrou. Jak někdo může označit za hru s nejlepším příběhem FiFu, GoW, nebo něco podobného, to mi hlava nepobírá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu