Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole


Xmatrix

Recommended Posts

Ahoj všem už se to omílá celkem dlouho tak jsem se rozhodl tomu udělat oficialní a přehledný topic.

O co se jedna?

Jde o to že spoust a lidí dostalo v poslední době Bann na live což znemožnuje hraní multiplayeru na oficiálním XBOX live. Proto pár lidí přišlo z nápadem jak pokračovat v hraní multiplayeru. Můžou se knám přidat i nebannutí hráči kteří nemají zájem a hlavně chut platit live.

Jak to funguje?

Funguje to tak že si na těchto stránkách http://www.leafnetworks.net/ stáhnete program který tohle hraní umožnuje. Né všechny hry a mody ve hrách se dají přes tenhle program hrát . Budem se snažit vytvořit seznam her a možností ve hrách které by se dali přes tenhle program hrát.

Postup

Stáhnete te program z http://www.leafnetworks.net/

Následně ho nainstalujete na svuj počítač.

Přihlasíte se pod svým ID a heslem které jste si předtím vytvořilil na jejich stránkách.

Počítač musí byt ve stejné síti jako xbxo tzn zapojene všechno v jednom routru wifi atd. Kabel je samozřejmně lepší jelikož k tomu aby jste mohli hrát musíte mit ping(odezva) menší než 30ms

1.Přidáte si nějaký lidi.

2.Dáte Share

3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte a u všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích.

4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server -- Permissions a zase všechny zaškrtnout.

5.Teď stačí aby někdo založil (hlavně ten druhý člověk tohle vše musí udělat TAKÉ !!!), a když rozkliknete na jeho jméno(nebo on na vaše), tak se vám tam objeví 3 věci: Connect to computer / Connect to game server / View shared files - nás zajímá jen to Connect to game server

6. Když tedy někdo založí, mělo by se to Connect to game server změnit na Disconnect from game server (a na to neklikejte) a nebo je možné že to nebude zašedlé a bude tam normálně Connect to game server - poté na to klikněte.

7. Pokud se s tímto nic neděje, je třeba nastavit port. To uděláte tak, že se odlogujete z Leafu, teď v té horní liště kliknete na File - Options

8.Objeví se vám tabulka, kliknete na Connection Settings. Dále na Enable port forwarding a do tabulky Port musíte napsat nějaký port (Na of. stránce leafu je něco o tom, že to musí být stejný jako používá router, ke kterému je připojený Xbox a vaše PC, ale já tam mám 80 ale port jsem napsal 8080 - tak to můžete taky zkusit (( Nezaručuji že vám to při tomto stejném portu půjde !!!)) )

9. To samé musí udělat samozřejmě i váš kamarád (je jedno jestli se připojuje nebo jestli zakládá)

10. Teď by vám to mělo fungovat (aspoň mě to podle tohoto funguje).

Jestli ne, můžete se ptát.

postup připojení:

Pripojeni Xbox do Routeru, PC s routerem.

- Pokud mate notebook nebo stolni PC s wifi a na tom poustite Leaf tak to nedelejte. Propojte proste PC s routerem KABELEM.

- Samozřejmostí je vypnutý Firewall. (Hlavně ti co si ho neumí nastavit)

- I Avast antivirus je firewall pozor na to.

- Kdyz uz mate zaply Leaf odpojte se z UPLNE VSECH siti to znamena klikneme si na napr. My Friends a dam disconnect pak si kliknu na Lofas's Friends a dam si disconnect. Aby jste to nemuseli pokazde takhle odpojovat tak si vzdy v te siti kliknete na Properties a tam si odsktnete to automaticke prihlasovani.

- Pockejte az jeden z Vasich spoluhraci zalozi sit a pozve Vas. Je to jedina sit ve ktere bude pripojeni.

- Dam priklad. Chceme hrat 4 lidi. Vsichni vidi pouze jednoho stejneho cloveka (nemusi to byt ten kdo zalozil ten network). Pokud ho vidi opravdu vsichni zaklada to ten clovek ktereho vidi vsichni.

- Pokud se vidi vsichni mezi sebou je to upne jedno kdo zaklada samozrejme.

- Tedka pozor. Vasi ikonku v Leafu musi ostatni uzivatele videt jako ZELENOU a vy dole musite mit ONLINE nééééé CONNECTED.

- Zakladatel networku musi v Share pro tuto sit povolit GAME SERVERY pro vsechny !!

- Ostatni v networku by si taky meli povolit vsechny v teto siti ale samozrejme povoli jen PC connection.

- Pokud vam to nefunguje v te jedne siti at to zkusi zalozit nekdo jiny nebo chvili se odpojujte a pripojujte do jedne site

Takže jestliže někdo říkal, že je třeba veřejná IP adresa pro toho kdo zakládá tak vám říkám že NE !!! Veřejná IP NENÍ NUTNÁ !!!

DODATEK: Jakmile nainstalujete Leaf - NIC JINÉHO SE NA PC NEINSTALUJE !!! A na XBOX 360 TAKÉ NE !!! - pouze si tam musíte nastavit, abyste viděli svůj PC a mohli se na něj dostat.

DODATEK2: Jinak celý ten postup výše se dělá na PC- na XBOXu se jen nastaví abyste byli spojení s PC v jedné síti.

další DODATEK: Pokud se už na někoho připojujete, a napíše vám to Unable to join host (nebo tak nějak) - Zkuste hry Refreshnout /jako ty co tam jsou vyobrazené/ a zkusit se připojit ještě tak 2x - 5x...

Ne vždy vás to připojí na 1. pokus !!!

A jeste jedna takova nevim mozna dost zasadni vec,vcera nam to vubec neslo,ja jsem ve svem Friends listu nemel vubec nikoho,jen jsem tam mel jako brtr friends list a tak.Proto jsem poslal i ja bratrovi zadost a pak mi tam skocil.Ale nevime presne esi to je ten duvod proc to vcera neslo a dnes,jo,Dale v tom Share jsem si vybral My friends a jak v Private network tak i v Game server v tom prmissions sem vsechny pratele zaskrtnul a dal done

1. pokud nastanou problémy můžete zkusit ještě tohle

2. Vypni si firewall - ÚPLNĚ

3. Jestli v síťi (na routeru) máš nastavené DHCP, tak v Xboxu v Connection settings a tam jak se nastavuje IP atp, dej Automatic (nebo nějak tak).

Pokud na routeru nemáš DHCP, nastav to nějak ručně.

4. Pokud tě to teď spojilo s PC - V Leafu si musíš všechny povolit (vše v mém návodu str.9) a v Options tam nastavit porty stejný jako na routeru (já tam teda mám nějaký jiný a jde mi to :D)

- ale ty porty jsou DůLEŽITÉ !!!

- bez těch nastavených portů to právě vyhazuje nonstop chybu - Unable to join to host (nebo tak nějak) jak psal někdo výše

- Vše toto mám odzkoušené, hráli jsme asi v 5 lidech, v pohodě bez lagů (jen se mi občas stane, že se sekne Leaf)

Seznam podporovaných her

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

Seznam hráčů

poprosím každého kdo bude mít zájem hrát a bude se přes tenhle program nappište sem zprávu v tomto zněni.

Svůj nick pište jen ti zvás kterým se to podařilo zprovoznit

Nick:

Často hrané hry:

Čas kdy nejčastěji jsem na MP:

IcQ: to nechávám zcela na vás můžete ho přidat nebo nemusite, jde o snadnesji domluvu

Následně tady vytvořím seznam hráčů kteří se budou chtít hraní zůčasnovat.

...............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Hráči:

Nick:FenixCZE

Často hrané hry : skoro všechno , zaleží na domluvě co se zrovná bude hrát rad se přidám

Čas kdy nejčastěji sem online : momentalně víkendy , jinak ubec nestíham takže jedině tak ....

Nick: Donach

Často hrané hry: Co bude zrovna k mání a mám na DVD

Čas kdy nejčastěji jsem online: Skoro každý den

nick : pily

Často hrané hry: cod 4 , cod mw 2 , cod 5, borderlands

Čas kdy nejčastěji jsem online: odpoledne a večer

nick : Bajber

Často hrané hry: CoD (4,5,6), Borderlands, Left 4 Dead (1,2), Resident Evil 5 ....

Čas kdy nejčastěji jsem online: nejvíc o víkend, ale najde se čas i v tejdnu

Nick: Em3R

Často hrané hry: Grid,PGR4,GOW1 a 2,Call of Duty (4,5,6),Red Faction II,

Čas kdy nejčastěji jsem na MP: večer většinou občas i odpoledne

IcQ: 385740249

Nick: PaTaK_CZE

Často hrané hry: Forza 2, CoD6, DiRT2....

Čas kdy nejčastěji jsem online: Skoro každý den (odpoledne nebo večer, víkendy jak kdy, někdy celej den)

ICQ: 355-847-137

Skype: patrik.vagner97

Nick: xxterorxx

Často hrané hry: Forza 2, CoD6, DiRT2,L4D 1,2....

Čas kdy nejčastěji jsem online: Skoro každý den.

ICQ: Nemusi byt domluvime se přes Leaf.

ID : luboss_cz

NEJOBLIBENEJSI HRY : dirt 2 ,grid,gutar hero,RB,cod6,nejakej sport ATD ..

ČAS ONLINE : to je ruzne :)

ICQ : přidej si me do leafu a neni co řešit,povol me ve friends a v share všechny fajfky

ID : GoIID

NEJOBLIBENEJSI HRY : COD6,LFD 2,GoW2(občas),CoD5...

ČAS ONLINE : jak kdy...:?

PING : 16 ms

ID : DankenSK

NEJOBLIBENEJSI HRY: Grid, RE 5, COD 4, DIRT 2

ČAS ONLINE : podla toho kedy budem mat cas :-)

PING : 11 ms (http://www.pingtest.net/)

ICQ : neni potrebné.....dohodneme sa pres Leaf

ID:dodixd

Hry:Forza 2,GRID ...stahujem Modern warfare 2

Cas online:Ako kedy,cez vikendy najviac a v piatok

Ping:19ms

ICQ:328258011 ...moc tam nechodim takze skor na leaf

ID : kalexar

NEJOBLIBENEJSI HRY : COD5 a 6,LFD 1 a 2 2, Borderlands plus coop hry. Kliiido vsechno , jen to musim stahnout :D

ČAS ONLINE : jak kdy...

PING : 16 ms

NICK: Nicoolas_Doe

CASTO HRANE HRY: CoD2,GoW2,IL2 Sturmovik, Army of Two, Halo 3, NHL 09

CAS ONLINE: Všední dny po 22:00, někdy i po obědě.

ID : QuicksilverCZ

NEJOBLIBENEJSI HRY : COD6

ČAS ONLINE : Jak kdy,kdyz nebudu v praci,nebo u pritelkyne.

PING : 13 ms

ID : MayLay

Najoblubenjsie hry : Forza 2, CoD4

Cas Online : Vacsinou poobede kazdy den

Nick:shemale_cz

Často hrané hry:cod mw2, gow2, borderlands

Čas kdy nejčastěji jsem na MP: od soumraku do usvitu

IcQ: leaf mi bezi porad...

Nick:Tm1cha3L

Často hrané hry : skoro všechno, hlavně Halo 3, Halo 3 ODST, MW 2

Čas kdy nejčastěji sem online : skoro pořád

Nick:abcd sk

Často hrané hry : MW 2

Čas kdy nejčastěji sem online : skoro vzdy

NICK : SK8ERS

Hráne hry : MW 2,COD 4....je me to celkem jedno

Čas kdy nejčastěji sem online:skoro Furt!!

................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pokud budete mít problém s připojením diskuze je zde:http://console-forum.net/showthread.php?t=72847

Zde se budou hráči pouze registrovat a domlouvat na termínech hraní atd

Velký dík patří těmto uživatelům: RohLLIKs, Donach ,deyf a Bitchy

nic z toho není z mé hlavy pouze jsem dal dohromady všechny návody a poznatky Bez nich bych tento návod a založení této skupiny vubec nepomyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nick:FenixCZE

Často hrané hry : skoro všechno , zaleží na domluvě co se zrovná bude hrát rad se přidám

Čas kdy nejčastěji sem online : momentalně víkendy , jinak ubec nestíham takže jedině tak ....

Edit : přidejte si mě všichni at mam s kým hrát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Přidáte si nějaký lidi.

2.Dáte Share

3.V Select Network vyberete postupně všechny sítě co tam máte a u všech kliknete na: Private Network -- Permissions a tam zaškrtnete všechny ve všech sítích.

4.V té svojí hlavní (já ji mám jako My Friends) - dáte i Game Server

.

.

.

Aspoň jsi se mohl zeptat jestli ten návod(y) okopíruješ, ale v pohodě :D.

Jinak:

Nick: Donach

Často hrané hry: Co bude zrovna k mání a mám na DVD

Čas kdy nejčastěji jsem online: Skoro každý den (večer skoro vždy, příp odp. často)

ICQ: 365-993-615 :psp:

Skype: Donach_cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň jsi se mohl zeptat jestli ten návod(y) okopíruješ, ale v pohodě :D.

Jinak:

Nick: Donach

Často hrané hry: Co bude zrovna k mání a mám na DVD

Čas kdy nejčastěji jsem online: Skoro každý den :psp:

hele ja tam naspal že to je váš napad a navod tak snad to stači nikdo se k tomu neměl to udělat jakž takž poříádně tak jsem se do toho pustil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu