Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole


Xmatrix

Recommended Posts

wow, excelentni prace, jdu na to to zprovoznit.. hned jak se k necemu connectnu, rad bych byl zahrnut d oseznamu obcasnych vikendovych hracu se vetsinou titulu... :-)

hm tak jedine c ose mi chytlo je xbslink a xlink kai, safra ,takze ja muzu parit pres to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Rád bych to vyzkoušel, jenomže z těch lidí na začátku mi to ještě nikdo nepotvrdil a jak pokračuje ten návod že mám kliknout na permission tak to tlačítko není aktivní, tzn. nedá se na něj kliknout. Takže kdyby to se mnou jenom vyzkoušel na CoD5 byl bych rád. nick na leafu mám James07

Ještě jsem se díval na Xlink Kai, ale ten zatím nevyzkouším, ale udivilo mě v sekci co budeme potrebovat na http://xbox360.rocknroll.sk/?p=75

» V prípade banu stačí Router, v prípade ak ban nechceme zbytočne riskovať alebo Router nemáme, dve sieťové karty v PC (návod bude pre 2 sieťovky)

Tak se proto ještě jednou ptám, jestli je možné získat ban kvůli připojení na podobnou síť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Byl by tu dneska někdo co by se mnou vyzkoušel Leaf? Z her co podporují system link mám: CoD5, Harm's Way, SC: Conviction, Halo: Reach, The Orange Box - Team fortress 2, a jakékoli demo co jde sehnat na xlive. Předem upozorňuju že pokud máte víc jak 30ms internetovou odezvu (ping) tak to nepůjde.(Změřit můžete např. na www.pingtest.net )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu