Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s ipode , za vyreseni 3000 kreditu


92speedx92

Otázka

zdarec , mam docela velkej problem s ipodem , kdysi jsem tam mel 2.1.1, a pak se obevil 3.0, ale ten byl placenej , taknakej typek predelal tu 3.0 aby sme ji tam mohli lupnout zadara , to jsem udelal a tak , po case zacala blbnout proste moc nefachala , tak jsem se rozhodl updatovat na 3.1.1 ale kdyz dam ipod do DFU a restoruju ho tak mi to vyhodi neakej software problem , prosimvas pomocte mi nekdo , chci mit normalni ipod s legalnim softem, predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak uz mam to updatovany a jailbreakli na 3.1.2 , hele pomohl bys mi pls jeste s tim , jstli jsou naky novy programi na ipa hry kdyz je tam davam z itunsu tak jakej programek mam do ipoda stahnout prez cydii nebo neco takovyho , a ty nejzakladnejsi programky , a kredity jsou tvoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no v cidii najedes na Manage > Sources > Edit > Add a přidáš http://cydia.hackulo.us a potom nainstaluješ AppSync for OS 3.1 + já sem si jeste nainstaloval installous (na ten když klikneš hodí tě to rovnou a appulo.us a můžes přímo z ipodu stahovat hry a aplikace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu