Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Golden Sun DS&GBA


IceTower

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo to je pravda, já sem předchozí díly nehrál vůbec a do děje mě dostalo intro a úvodní řeči úplně perfektně. Jen mám jeden problém, vůbec sem nepochopil jak to chodí s těma Djinnama. Pochopil sem snad že to sou jakýsi zástupci elementů. Ale co sem pochopil, tak pokud určitá postava někoho z nich vlastní, tak jí to dává určitý schopnosti a když ho v boji použije tak nevim jestli mi to bere nějaký pointy a vůbec nechápu proč pak lítá v horní obrazovce a pak sem si ji navolil zpět aby tam zas nelítala... no prostě v tom mám zmatek - můžete mi to pls někdo vysvětlit??? předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pravda, já sem předchozí díly nehrál vůbec a do děje mě dostalo intro a úvodní řeči úplně perfektně. Jen mám jeden problém, vůbec sem nepochopil jak to chodí s těma Djinnama. Pochopil sem snad že to sou jakýsi zástupci elementů. Ale co sem pochopil, tak pokud určitá postava někoho z nich vlastní, tak jí to dává určitý schopnosti a když ho v boji použije tak nevim jestli mi to bere nějaký pointy a vůbec nechápu proč pak lítá v horní obrazovce a pak sem si ji navolil zpět aby tam zas nelítala... no prostě v tom mám zmatek - můžete mi to pls někdo vysvětlit??? předem díky

Přesně tak. Djinni jsou zástupci elementů. Pokud nevíš jak je efektivně kombinovat snaž se je držet podle elementů na hrdinech. V boji máš možnost Djinn a poté možnost summon. Každý djinni má jinou schopnost (stun,sleep,damage,revive,heal atd.). Poté co ho použiješ v boji můžeš použít summon(jsou podle elementů, později získáš kombinované)podle počtu použitých Djinni se zesiluje summon. Elementární jsou maximálně 4 použití Djinni. Chápeš to taknějak? Líp to asi vysvětlit nedokážu.

Je už nějakej patch ´, nebo jiné verze?

Hraju tu první co vyšla bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to chápu, z toho mi teda vychází, že je dobrý používá djinni co nejčastěji abych zefektivnil summon a při používání djinni nějak netratím na PP. Ještě nechápu jednu věc po použití djinni v boji (můžu jenom jednou - pak se stěhuje "do horní obrazovky") mám si ho pak hned hodit zase zpět z horní obrazovky k sobě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na to jsem zapoměl. Po každém použití djinniho je ready na summon. Buď si ho můžeš navrátit z5 k sobě(nabídka djinni) nebo je ten summon. Po každém summonu djinni odpočívají. Navrátí se ti jeden djinni za kolo. Rozhodně si je nevracej. Jak kterého. Třeba djinni flash(snad bude ve hře) tě udělá na jedno kolo skoro nezranitelným a u něj se na bossech vyplatí používat ho každé druhé kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky zacal, intro je unavne dlooooooouhe a nez se obecne clovek prokousa do faze kdy muze neco svobodne delat, tak to trva dost dlouho. pro ty co teprve budou hrat doporucuji se obrnit trpelivosti! ja teda nemam rad kdyz se jen keca a keca. no jinak hra zatim gut, zachranil jsem toho joudu z jeskyne a vydal se na prvni quest hledani toho pera :) takze proste jsem na zacatku. soubojovy system porad stejny jako v predchozich dilech, obecne trosku slabsi (ja jsem si totiz hrozne oblibil ATB z Final Fantasy nebo Chrono Trigger), ale aspon ze jsou souboje tahove a ne akcni, to k smrti nesnasim :)

grafika je na pomery DS velmi hezka, bych rekl. stylus neni nastesti pro hrani potreba. pojmy a veci z predchozich dilu jsou slusne vysvetleny pomoci interaktivnich pojmu v textech (tzn. kliknete na pojem a ono vam vysvetli o co jde). to je asi tak vse co me zatim napada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A stalo se právě to, čeho sem se bál, seká se mi to v jedné fázi a nejde s tím nic udělat, dál se prostě nedostanu. Projevuje se to divnym zbarvením horní obrazovky a úplným zamrznutím dska. A to me to právě začínalo bavit :) to je pech. nemáte někdo odzkoušenej link na funknční romku pro Ace 2i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze dstt bude ok, je ted hodne updatovany a kdyby tam byla chyba, uz by to nekdo nahlasil a bylo by to fixnute. golden sun byl fixnuty od 6.40 a posledni verze je 6.42.

co se me tyce, predchozi dily jsem nedohral, mam rozehranou jednicku, ale prestalo me to bavit. dost jsem bloudil a nevedel kam ze mam vlastne jit, musel jsem se divat do navodu atd. no proste nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, je to dobra hra, urcite patri do top RPG pro DS. ale vadi mi hrozne je ze to moc jednoduche! pouzivani/vyvolavani djinnu nic nestoji a dava to oproti normalnimi fyzickemu utoku mnohem vetsi damage. skoro ani nema cenu vubec normalne bojovat. to je presne to proc se mi nelibilo FF8, souboje byly extremne nudne diky "bezplatneho" vyvolani gardiana, ktery dal obrovsky damage a klasicke bojovani zbrani tudiz nemelo smysl.

navic je nemozne umrit, muzu si vylecit postavy kdykoliv pomoci sve schopnosti a spotrebovana psyenergy se mi chuzi za chvili zase doplni. proste tohle mi prijde dost nedotazene, bylo to uz v prvnim dile a myslel jsem ze to po teto strance zlepsi.

ale tak zatim pokracuju dale, jsem v nejakem chramu. v tom prvnim lese jsem neprisel na to jak sebrat tu truhlu na vyvysene plosince u potoka. okolo byly kytky, ktere se asi mely vyfouknout do vzduchu a pak nejak po nich preskakat, ale proste se mi to nepodarilo. nez jsem se nekam dostal, tak kytky zase spadly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to celkem je ale narazíš určitě na hádanky co ti dají zabrat(v DS verzi jsem bohužel na nic nerazil(zatím doufám)) Třeba last boss ve druhém díle mi přišel naprosto hardcore. Celekm se mi zdá ta DS verze jednodušší než předchozí 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu