Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Drobna otazka k DVD hram


Quicksilver

Otázka

Pokud by jsem nekdy v budoucnu si koupil novou konzoli z hrejte.cz s +.

Dejme tomu treba arcade je me jasne,ze tam treba bude 1.61 neco co bude k mani.Kdyz mam mnoho her delanych pres : ppf-o-matic3

Pujde me to diky tehle uprave nebo ne ? Ja jen,jestli kdyby jsem v si rozmyslel koupi new konzole tak,jestli se me vyplati si ji poridit s nejnovejsim FW a nebo si tam dal opet WF 1.5.Diky za vase postrehy a hlavne zkusenosti :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Patchnuté hry na novějších fw nefungují, je proto nutný hru znovu vypálit neopatchovanou.

Tu by sa ziadalo podrobnejsie vysvetlit!!! Aky patch na akom flashi nejdu?

V patcheri 360WavesPatcher je polozka wizard a tam ked si nahodis aky mas flash a ake wave ma hra a kliknes "cornfirm" tak ti vypise ci je to korektne, alebo patchnut na dane wave, a ci pouzit aktivacny disk.

Napr. flash 1.6 je wave2 korektne. Co na to povies? Alebo je to tam zle udane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, ma zkusenost je takova, ze Wave 3 -> Wave 2 ppf-o-matic patch mi znemoznil danou hru hrat na fw vyssim nez 1.4.

A patchovani jako takove mi pokurvilo i jeden herni segment - pri hrani Overlord 2 se mi hra vzdy v jednom konkretnim miste sekla a byl nutny restart natvrdo. Vyplytval jsem nekolik dvd a problem to nevyresilo! Problem byl ten, ze jsem hral patchnutou hru - neopatchovana pak na 1.6 bezela naprosto bezproblemove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak potom, zeby v tom 360WavesPatcher bolo zle uvadzane? Napr. Left 4 Dead 2 (Wave 4) opatchovane na Wave 2 je uvedene, ze to ide na vsetkych Fw okrem iXtreme 1.6+

http://img130.imageshack.us/i/patcher.jpg/

EDIT: K tomu Overlord 2. Aj ja som mal problem taky isty ako ty, aj mne v jednom mieste hra zamrzla. Ale ked som si znovu rozbalil ISO z povodnych partov (rarov) a napalil tak mi to uz nezamrzlo. A patchol som to vzdy rovnakym sposobom, mam Fw 1.4. Takze asi problem nebol tym opatchovanim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, to okrem 1.6+ je docela podstatné, neboť většina hráčů má novější fw a pokud si někdo bude do budoucna kupovat konzoli, určitě na ní bude chtít mít Lite-Touch, či jiný, v té době dobře zabezpečený fw. A na těchto fw řekl bych na wave 2 patchnuté hry nepůjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nene, je to logické - odpovídá to:

Patchované hry neběží na iXtreme 1.6+

Otázkou ale zůstává, proč by člověk, který by si kupoval novou konzoli chtěl hrát opatchované hry? Aby si tím zajistil z fleku další BAN? Na xbox-sky za posty s všemi těmito sw patchery banují.

Já sám nepatchuji, mám 1.6 a raději si zahraju s vložením dvd activate.iso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu