Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

Info:

At uz jsme Ban dostali jakoukoliv cestou.Verte,ze diky WAWE4 ,ktera mnohe znas prinutilo Xko ubdatovat Dashoard na verzi DASH. 8955 je touto cestou nocni murou i pro lidi co prozatim ban nemaji.Cela problematika spociva v tom : Pri posledni aktulizaci doslo k vyhodnocovani informaci stavu vasi konzole (sken) M$ tim zjistila ,ze mate flash ve vasi mechanice.Nekdo dostal ban LIVE cestou.

Mnohy z vas dostanou ban necekane pres USB ,popripade CD a nejlepe pres stazenou a nasledne nainstalovanou hrou !!! (je to otazka casu,kdy daji vase cislo do hry)

Pres UPDATE > "$ SystemUpdate \ su20076000_00000000 \ data.bin" Souborovy seznam : staticky (offline) ,nebo dynamicky - (online) = cele se to pak uklada do souboru crl.bin ( NAND )

Problem dela tenhle soubor : crl.bin <---

(To je jen pro predstavu jak to cele funguje)

Zaver :

Pokud mate ve sve konzoli jiz update : DASH. 8955 (WAWE4)

A pokud vase konzole nedostala doposud BAN. --- NEUPDATUJTE DASHBOARD na nejnovejsi ,ktery je od 17.11.2009 ke stazeni = BAN DOSTANETE NAJISTO !!!!!!

Pokud jste updatovali Dashboard pres LIVE a ban se vam obloukem vyhnul. (klidne to muzete nekdo zkusit!)

Nazaver :

Dovolim si jinak takovou krasnou perlicku nazaver.

V novych hrach by se mohli pri instalovani her na HDD objevit prave takovy overovaci soubor o tom,jestli nahodou nejste na jejich seznamu = BAN.

Klasicka cesta nahrani souboru do NAND.(Stale jen diky DASH.8955)

Co dal ?

Nejlepsi je podle me si casem koupit konzoli s kterou se nikdy nepripojime k Live a budeme tak vesele parit offline.

Nikdo vsak nevi jak soubory funguji.Jestli je mozne si nainstalovat nejnovejsi DASH a vesele hrat offline.Stim,ze se nikdy se nepripojim k LIVE.

Klidne se muze stat,ze se nemusime ani pripojovat k Live a ban dostaneme tak ci tak .(

Takze problematika cele veci je dost velka a M$ si na nas vsechny pekne postivili !!

Ukaze cas co se bude dit dal,ale urcite se zas hlavy daji dohromady a nekdo vymysli jak tohle vsechno s usmevem predejit (Je mozne,ze se bude pajet!)

Takze budte opatrny pri hrani novejsich her,ktere si instalujete do HDD.Pokud jste updatovali dash z live.Ban tam na vas nejen ceka,

ale take se vase ID nahrava do budoucich her (je to jen par kb dat!) Takze se tam toho vejde,az az.Reknete a neni to krasny ??!?!? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prave a to jsem v praci premyslel,ze by jsem si casem zas mozna Xko koupil z hrejte.cz a rovnou s flashem.Nejhorsi na tom je : Chces hrat nove hry ? (WAWE4) Dej si DASH.8955 a pak jses v hajzlu.Tohle ma proste M$ skvele osefikovany.Ale nic netrva vecne a treba se udela neco co pro budouci konzole se bude pajet,jinak davat do konzole,aby jiz nedochazelo k nahrani souboru do NAND souboru a nasledne k Banu.Nejvetsi svinarna je prave to HDD.To me na tom sere dost nejvic :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mohli nam to zablokovat komplet. Takhle hraju alespon se rvouci dvd mechanikou. Kdyby to udelali tak, ze offline ban nedostanes. Mohli by se napakovat na nove vlne nakupu xboxu od lidi jako ja co nikdy stejne online nehrali. Takhle si ho urcite nekoupim a zkusim PS3, protoze xbox uz mam vyzkousenej. Ale jeste je tu porad malicka sance ze offline se bany nedostavaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky asi pockam az se to cely posere a zivot jde dal.Jo to by byl uz jen takovej bonus,kdyby nam zablokovaly komplet Xko.Asi by nekdo v USA.Zastrelil par lidi z M$ :)

Jinak kdo mel to stesti ma flash,funguje mu stale HDD.Stim,ze ma take nekolik her s WAWE4,ktere funguji naprosto bez problemu i instalaci.Budte radi,ale budte opatrny co stahujete !! Podle me bude nejlepsi updaty tahat pres offline,nehraci konzoli s kterou se nepripojim k live.Jine reseni nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to nejak potvrzeny? myslim se ze te ms offline nevybanuje.. to by si myslim nedovolili i kdyz casem to bejt muze, ale tezko rict jestli by do updatu nahodili nejakej blacklist a banovali by v budoucnu i offline, podle me je to az moc prehnany.

co kdyz modifikujes iso ty hry a soupnes tam starsi update dashe? to by teoreticky v nouzi jit mohlo, kdyz uz jdou modifikovat i wawe na starsi..? no podle me ukaze cas co bude dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit si nový xko a být jen off to přece nic neřeší krom toho že půjde používat instalace na HDD. Radši tuto možnost oželím a off zůstanu s tím zabanovaným ( co jiného taky zbývá ) MP se dá stejně hrát tak jako tak jen je to složitější na domluvu.. Pak už zvážit jestli koupit nový xko a neflashovat nebo koupit PS3 na hraní online to ať už si každý záží sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovnou se taky zeptam, kdyz uz jsem dostal banana od MS a mam bloknutej hdd, je nejaka moynost jak tam alespon nacpat nejake MP3 nebo DivX? Zkousim to tu prem Media Player a i pres Media Center ale obadva mi to jen streamujou z PC ale nenakopiruji to na hdd.

A druhej dotaz zni jaky pouzit rozliseni pro nastaveni v Xku kdyz mi moje Tv zvladne 1366x768 HD-Ready a propojeno to mam Hdmi kabelem, kdyz dam 1080p/i tak obraz bezi v pohode, ale nevim jestli to nejak nedegraduje obrazovou kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dostanes ban i pri pouhem updatu dashboardu (byt offline), tak je i koupe noveho xboxu k nicemu.

Ako sa prejavi BAN na konzole,ktora nikdy nebola a nebude pripojena na Live, ked sa updatne novy dash??? Co aj tu sa nebude dat instalovat hra na HDD? Nie je to hlupost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A druhej dotaz zni jaky pouzit rozliseni pro nastaveni v Xku kdyz mi moje Tv zvladne 1366x768 HD-Ready a propojeno to mam Hdmi kabelem, kdyz dam 1080p/i tak obraz bezi v pohode, ale nevim jestli to nejak nedegraduje obrazovou kvalitu.

Pokud bezis na plny rozliseni teda 1080p tak jedes na max. Tudiz vic z televize nedostanes a tim padem nedegradujes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa prejavi BAN na konzole,ktora nikdy nebola a nebude pripojena na Live, ked sa updatne novy dash??? Co aj tu sa nebude dat instalovat hra na HDD? Nie je to hlupost?

Ja se obavam ze je to blbost jako Brno. Nemyslim si ze je realny aby MS banoval az takhle. Navic banuje za to ze porusis podminky pripojeni na Live. Tudiz banuje az po vlezeni na Live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se obavam ze je to blbost jako Brno. Nemyslim si ze je realny aby MS banoval az takhle. Navic banuje za to ze porusis podminky pripojeni na Live. Tudiz banuje az po vlezeni na Live.

Ja si taky myslim, ze timhle zpusobem MS nebanuje. Ale kdyby chtel tak by mohl. Kdyz dokaz xbox poslat informaci na live o tom ze hrajes nelegalne a oni ti zpetne zamknou xbox, tak to samy jde udelat i offline. Ale neverim tomu, ze to offline delaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa prejavi BAN na konzole,ktora nikdy nebola a nebude pripojena na Live, ked sa updatne novy dash??? Co aj tu sa nebude dat instalovat hra na HDD? Nie je to hlupost?

A predstav si, ze jediny, co me stve je pouze ten HDD. Live jsem nikdy nehral.

Tahal jsem si pouze dema, coz byla obrovska chyba. Mohl jsem dema ozelit a mel porad HDD. Ta mechanika docela neprijemne rve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A predstav si, ze jediny, co me stve je pouze ten HDD. Live jsem nikdy nehral.

Tahal jsem si pouze dema, coz byla obrovska chyba. Mohl jsem dema ozelit a mel porad HDD. Ta mechanika docela neprijemne rve.

Tak ale predsa si bol pripojeny.....dema sa daju aj stahovat v PC, ked si uz nechcel rovno full hru (co je zvlastne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to je delano timhle zpusobem .

Ms přišel na to jak detekovat FW .. to je jiste.

To implenmentoval do noveho updatu.

Po udatu a restartu xka si dokazal ten update projet cely system a nasledne kdyz zjistil odchilku zapsal si to do logu.

Který následně po připojení poslal do MS tam to vyhodnotili a poslali zpátky BAN.

Proto nebyl ban okamžitě pro připojeni na live a pro ty co ho dostali okamzite tak si nejdriv po livu nainastalovali novy update a kdyz se nasledne(za tyden atd,) chteli pripojit na live uz se to nepodarilo.

Proto pro MS by neměl byt problém tuhle ochranu dat do her i kdyz budete offline ale to by zase riskoval zalobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to je delano timhle zpusobem .

Ms přišel na to jak detekovat FW .. to je jiste.

To implenmentoval do noveho updatu.

Po udatu a restartu xka si dokazal ten update projet cely system a nasledne kdyz zjistil odchilku zapsal si to do logu.

Který následně po připojení poslal do MS tam to vyhodnotili a poslali zpátky BAN.

Proto nebyl ban okamžitě pro připojeni na live a pro ty co ho dostali okamzite tak si nejdriv po livu nainastalovali novy update a kdyz se nasledne(za tyden atd,) chteli pripojit na live uz se to nepodarilo.

Proto pro MS by neměl byt problém tuhle ochranu dat do her i kdyz budete offline ale to by zase riskoval zalobu.

jj to zní reálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu