Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ban - Vseobecne,aneb co bude dit dal ?


Quicksilver

Recommended Posts

  • Odpovědi 153
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ale na live jsme byl pred mesicem a byl jsem taa casto ale nehral jsem na live pochybuju ez by me meli mesic v databazi a pak se rozmysleli je dame mu ban

Prostě to tak je, pochybovat můžeš, kolik chceš.

Jinak s těmi banny to je nevyzpytatelné. Já jsem měl online připojeny v době banování 2 konzole, kde jsem hrál i na live.... jedna dostala bann a druhá ne. Bavit se o tom za co, nemá smysl. Je to nevyzpytatelné, každopádně jestli teď budete hrát na live, riskujete dost. Až se zveřejní fw iXtreme LT a ty třeba těsně před tím dostaneš bann, tak potom nebreč.

Já jsem taky hodně riskoval, ale teď, když už je dokončeno LT, které je zatím proti bannům dle testů imunní, to nemá vůbec smysl. Lepší je si fakt už počkat, než chytnout blbě bann.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dky bude ten co ''zabranuje''' banu? a jakej to bude 1.7?

no vždyť jsem to psal pár příspěvků zpět....... iXtreme LT ! (LITE TOUCH)

ale jak píše Quicksilver, když jsi jednou v databázi, nepomůže ti ani svěcená voda.....

jinak LT je zatím na hraní live odolné (dle testů autora)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vždyť jsem to psal pár příspěvků zpět....... iXtreme LT ! (LITE TOUCH)

ale jak píše Quicksilver, když jsi jednou v databázi, nepomůže ti ani svěcená voda.....

jinak LT je zatím na hraní live odolné (dle testů autora)

a kcemu to LITE TOUCH je ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ale je v databazi kadzej kdo byl posledni mesic a pul an live

to je hrozné, tobě člověk musí psát všechno vícekrát

princip bannování je zcela nevyzpytatelný (toto píšu speciálně pro tebe již potřetí v jednom topicu)

snad už ti to teď je všechno jasné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jsem se chtěl zeptat: Včera jsem si opatchoval Assassin's Creed II, Modern Warfare 2 atd...- mám flash 1.6, nikdy jsem ještě nešel na LIVE.... a Assassin's Creed II, které jsem spustil jako první, mi updatovalo dash na 2.0.8498.0.. slyšel jsem že jenom díky "novému" updatu může MS ZJISTI jestli máte flash a až potom dá ban....je tohle ten nový update? půjde mi LIVE bez banu až bude 1.7(Ixtreme LT -http://www.ixtremelt.com/index.html )?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom jsem se chtěl zeptat: Včera jsem si opatchoval Assassin's Creed II, Modern Warfare 2 atd...- mám flash 1.6, nikdy jsem ještě nešel na LIVE.... a Assassin's Creed II, které jsem spustil jako první, mi updatovalo dash na 2.0.8498.0.. slyšel jsem že jenom díky "novému" updatu může MS ZJISTI jestli máte flash a až potom dá ban....je tohle ten nový update? půjde mi LIVE bez banu až bude 1.7(Ixtreme LT -http://www.ixtremelt.com/index.html )?? Díky

- pokud chceš hrát do budoucna na live, chyba byla patchovat ty hry. škoda že nemáš 1.61 fw

- ano je to tak, i takhle můžou být banny

- takže firmware iXtreme LT, až bude vydán, by ti spolehlivě pomohl v případě:

nehrál jsi na konzoli online, neměl ji připojenou k netu, neupdatoval jsi dash, nehrál kopie her, nepouštěl jsi activate .iso a nepatchoval jsi hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- pokud chceš hrát do budoucna na live, chyba byla patchovat ty hry. škoda že nemáš 1.61 fw

- ano je to tak, i takhle můžou být banny

- takže firmware iXtreme LT, až bude vydán, by ti spolehlivě pomohl v případě:

nehrál jsi na konzoli online, neměl ji připojenou k netu, neupdatoval jsi dash, nehrál kopie her, nepouštěl jsi activate .iso a nepatchoval jsi hry.

Se divím že maš ještě nervy některým tady odpovídat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mass Effect II Únik dlouho očekávané hry a její nelegální šíření ještě před tím, než se titul dostane do obchodní sítě, to je noční můra všech herních vydavatelů. Přesto se to stává poměrně často. Mezi hry, které tento problém postihl, patří Sims 3, Gears of War 2, Left 4 Dead 2, Crysis a nejnověji i Mass Effect.

V seznamu "postižených" záměrně chybí Forza 3 a Modern Warfare 2 pro Xbox 360. Obě hry totiž posloužily Microsoftu k zablokování Xbox Live účtů lidí, kteří hráli pirátské kopie těchto her. A i když to Microsoft oficiálně nepřiznal, je velice pravděpodobné, že minimálně Forzu 3 mezi piráty uvolnil někdo z vývojářů nebo z Microsoftu schválně ve verzi, která jednoznačně identifikovala pirátský software.

Proč vytahujeme takovou věc? Protože je dost dobře možné, že Bioware udělali něco podobného. Alespoň v případě Xbox verze. U PC varianty pak můžeme doufat, že pirátská verze obsahuje něco podobného, jako je pavoučí past v české hře Numen, kdy majitelé pirátské verze zůstanou při plnění jednoho úkolu v těle pavouka, místo aby se proměnili do lidské podoby. A dobře jim tak. Pokud se ale mýlíme, má Bioware problém. I když se Mass Effect bude prodávat velice dobře, je pravděpodobné, že dostupností hry na torrentech Bioware, respektive Electronic Arts, o nějaké ty potenciálně platící hráče přišli.

zdroj:http://bonusweb.idnes.cz/magazin/dalsi-pokus-osulit-hrace-pridavky-zdarma-fp6-/clanek.A100124_225024_bw-zurnal_son.idn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ahoj

Muzemi nekdo poradit? Dostal jsem Ban na Xku a chci si koupit novy na On-line hrani. Je bezpecne prenasat HDD s mim uctem, aniž bych dostal Ban?

Teoreticky by nemelo, ale co treba kdybych na svem off-line Xku hral hru ktera je patchnu a teprve ma vyjit a pak s mojim uctem sel na Live?

Predem diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on prodat stary Xbox nechce. Proto rada "střel ho i s HDD" je dost divná.

Jag: podle všeho se obsah HDD nijak nezkoumá (aspoň zatím) je tedy docela jedno, co na něm máš. S určitostí se dá říct, že pokud třeba naistaluješ hru, tak se neliší, ať je instalovaná z pirajdy, nebo originálu. Tedy HDD jako takový přenášet můžeš.

Nicméně, je tu pár problémů. Pokud nemáš provedený unban HDD, všechny savy budou na nezabanovaném Xboxu zobrazeny jako "Corrupted" a nebudou samozřejmě fungovat. Také achievementy takto přenášet nejdou. Zkrátka, to, co se udělá na zabanovaném Xboxu se dá použít jen tam.

A samozřejmě, pro tebe dost důležitá věc. Pokud budeš na svém profilu hrát nějakou hru, už tam zůstane. Když si profil přeneseš, bude tam pořád. Pokud ta hra je tam "moc brzy", tedy hraješ před datem vydání, i tak tam bude. Asi chápeš, kde je problém, že? Je tedy možné, že budeš opět zapsán jako člověk co hraje hry před datem vydání a tutíž možná oběť banu. Pokud mermomocí chceš hrát hru brzy a nedokážeš pár dnů počkat, hraj na starém Xboxu, na zvláštním profilu, který se nepřipojí na live a pro jistotu se ani nebude přenášet na nezabanovaný Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já prodal zabanovaný xbox, kupil novej a hdd si nechal ... no problém ... a banovat to nemaj důvod ;) jsou rádi že si člověk kupil další xbox ... kdyby jim to vadilo banujou i profil nebo hůř mažou ... ale to by nemohli už jen díky zakoupeným hrám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu