Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou konzoli k vanocum?


Exter999

Otázka

Ahoj vsem,blizi se vanoce a stim i vyber darku.I kdyz sem rikal,ze si herni konzoli nikdy nekoupim a odsuzoval jsem ji,zmenil jsem nazor,jelikoz nevim co jineho si od rodiny mam prat.:-)

Premyslim mezi Xbox 360 elite nebo PS3.Potrebuju aby mi nekdo poradil na zaklade mych dotazu.

1)Nestojim o hrani na netu.Spis na hrani s lidmi kteri ke mne prijdou.

2)Mam dva 6ti lete bratry,kteri by take hrali.Takze na jakou konzoli se dela vice her pro mrnata??

3)Hry si nejspise kupovat nebudu(Vice jak 2 hry do roka bych si stejne dovolit nemohl) Takze budu palit.

4)Jaka bude kvalita obrazu,na jednotlivych konzolich?V obyvaku mame LCD Philips Full HD uhlopricka 82cm z rady cineos.

5)Kdy si myslite ze vyjdou nove konzole??Nastvalo by me,kdyby za rok a pul vysla nova verze.

6)Jaka z techto konzoli ma vetsi potencial na hry do budoucna?

Moc dekuji vsem za ochotu a rady:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

jdi do ps3! xbox zadny vyhody nema, maximalne moznost flashe, ale je napr. poruchovejsi.. jinak na ps3 je taky mnohem vic her, ktery by se mohly libit i malejm detem (loco roco apod.) a bluray je taky docela velka vyhoda, zvlast kdyz mas full hd televizi, ktera sice neni moc velka, ale stejne tam poznas velkej rozdil oproti dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vetsi uhlopricka bohuzel nesla,kvuli vzadlenosti sedaci soupravy od televize:(

Jj,kdyz tak koupim flashlej Elite.Doufam ze do vanoc na hrejte.cz prijde.Jelikoz maj normalni elite nefleshlej skladem.Tak na ne zkusim,jestli by mi ho nemohli flashnout...Diky vsem za rady!!Jinak vyplati se koupi k xboxu pridavnej vetrak??na Alze ho maj jen za 2stovky.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak rekl bych ze mas predem rozhodnuto, pokud si nechces kupovat origos budes si muset koupit asi xbox (pac PS3 jeste neni prolomeny takze bys jen tezko pouzil neco vypalenyho - a palit blue raye by asi taky nebylo nic moc, respektive stahovat tak velky obemy dat) .... Jinak ja mam PS3, absolutne se mi nelibi Xboxovej ovladac a ubec bych s tim nedokazal hrat (vadi mi ze nema analogy vedle sebe), s obrazem to bude titul od titulu, neco vypada lip na xboxu neco zas na PS3. Mimoto je mi proti srsti ze si MS nechava platit i za pouzivani online funkci u her a za pristup k demum, proto jsem zas ja vybral PS3. A prijde mi ze v posledni dobe ma PS3 vetsi mnozstvi a asi i kvalitnejsi exkulzivni tituly nez vychazi na xku. S poctem her pro deti ti neporadim, to nesleduju :), akorat co jsem zaregistroval u PS3 ted nedavno vysla celkem pekna vec pro deti Eye Pet, neco jako interaktivni tamagoci s kterym si hrajete primo jakoby na stole pred televizi pomoci kamerky PS eye.

o tý exkluzivitě bych se hádal.. ;-) např.: data disky na GTA jsou jen na xko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na ten Arcade sem koukal,ale predsejenom bych chtel Elite.:-)Bila by se mi nehodila do pokoje ani do obyvaku a 120HDD se taky hodi.:cheesygrin:Jako takhle,ja jim psal uz vcera na iCQ a odpovedi sem se nedockal:(Tak sem jim dnes poslal email a odpoved byla ze nejsou schopni rict kdy bude konzole dostupna.Zajimalo by me jestli u flashle elite konzele,davaji vsechno prislusenstvi,ktere tam ma byt.(HDMI kabel,headset).:-)

Určitě dávaj všechno ale žádnej elite s flaschem už nemaj a zatim nebude, protože ty co maj na skladě tak sou s nejnovější mechanikou a ta zatim nejde flaschnnout.:cry::cry::cry:

Chtěl sem ho taky a včera mi to napsali.tak sem šel dotohodle a hdd časem dokoupim. http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=455

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha a je nejakej rozdil mezi Elite a Arcade,co se tyce Hardwaru??Nebo ten Elite je jen cernej a ma HDD a HDMi kabel v cene??Popripade,jakej HDMi kabel by ste mi doporuculi??Je jich hodne v ruznejch cenovejch relacich...:-)

v hardwaru rozdil neni, v podstate je rozdil jen v prislusenstvi. hdmi kabel bych asi koupil original od microsoftu, ale nemam s nim zadny zkusenosti (xbox sem kupoval v dobach pred tim, ne mel hdmi), takze radsi pockej na dalsi odpovedi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se rozhodl lidi,v pondeli kupuju xbox arcade+ z hrejte.cz .Jeste me napadlo.Jak predejit prehrati xboxu a naslednemu rrodu??Uvazoval sem o koupi tohoto a vypada to podle me celkem dobre,mohlo by to pomoci??: http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=25926 .Jeste jsem se chtel zeptat jestli mam dokoupit ten quick charge kit za 7stovek.Je to dulezite??Nechci zase vyhazovat prachy.:-)Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem se rozhodl lidi,v pondeli kupuju xbox arcade+ z hrejte.cz .Jeste me napadlo.Jak predejit prehrati xboxu a naslednemu rrodu??Uvazoval sem o koupi tohoto a vypada to podle me celkem dobre,mohlo by to pomoci??: http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=25926 .

Pomáhá,spousta lidí v četně mě mělo dobré zkušenosti.

Jeste jsem se chtel zeptat jestli mam dokoupit ten quick charge kit za 7stovek.Je to dulezite??Nechci zase vyhazovat prachy.:-)Diky

Je to zbytečné,ale je to na tobě.K hraní to nutně nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jo no ps troják promluvil ježiši... ''Nikdo hry nekrade a penize zher dou na vyvoj novych technologii a her !!'' no jo no a xbox s nicim novym neprichazi co az na to že má milion věcí na víc viď...a rrod už tak žhavej není prosimtě tak nemel sračky kdyby si byl vlastníke mxboxu tak si zas proti ps3 tak mlč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jo no ps troják promluvil ježiši... ''Nikdo hry nekrade a penize zher dou na vyvoj novych technologii a her !!'' no jo no a xbox s nicim novym neprichazi co az na to že má milion věcí na víc viď...a rrod už tak žhavej není prosimtě tak nemel sračky kdyby si byl vlastníke mxboxu tak si zas proti ps3 tak mlč

Hele já vím že tě to asi naštvalo co tam napsal ale opravdu tě to dokázalo tak rozčílit?

Není to zbytečný co si tu psal to urážení? Myslím si že je to jedno jestli Xbox nebo PS3 on chtěl poradit co koupit mno tak tady neřešte osobní zášti!

Já mám PS3 kamarád Xbox a když se sejdem u něj nebo u mě vždy vydařeně zapaříme tak co podle mne je to bez rozdílu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu