Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lego Indiana Jones 2


Bery1468623732

Recommended Posts

Caw lidi tak uz to taky máte ? já to stáhl a je to uplně nějak divný. Je to odfláknutý jako kdyby to dělala jiná firma a vubec to nevypadá jako hra od tý firmy . máte taky tu debilní verzi ?

Úplně souhlasím s tebou:lol: Je to nějaký divný, vůbec to nemá na první díl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shrnu to asi takhle:

je to hrozný..!! na první díl te nemé vůbec..!! jsem zklamanej, čekal jsem něco nejmíň tak dobrýho jako první díl... už to neni tak "legovitý".. z lega jsou jen ty předměty co se daj použít takže to vypadá že se na to pěkně vysrali.. i ty postavičky jsou hrozný..

fakt dost hrozný.....!!!!!!!!!!!

J@rda62: jestli si myslíš že tohle je dobrý tak si pravděpodobně nehrál první díl... stáhni si jedničku a myslim si že tohle hned smažeš.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslim že to je dobrá hra ;) A jako divná varze mi to nepřijde...

Ahoj,

resim ted uplne stejny problem-take jsem v mistnosti s GRAMOFONEM A BEHAJICI POSTAVICKOU, ale netusim jak dál...(je to ACT 1 -posledni level)

Pokud jsi na to prisel-budu Ti moc vdecny za pomoc. Prosim i ostatni kdo to hrajete a vite jak na to)

Dik.

M.:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem Act1 4 mise. Na levo můžu vylést nahoru a ještě tam běhá nějakej člověk. A je tam magnetofon kterej hraje. Pomocte, jak to mám udělat? Vůbec nic měctam nenapadá :)

Ahoj,

resim ted uplne stejny problem-take jsem v mistnosti s GRAMOFONEM A BEHAJICI POSTAVICKOU, ale netusim jak dál...(je to ACT 1 -posledni level)

Pokud jsi na to prisel-budu Ti moc vdecny za pomoc. Prosim i ostatni kdo to hrajete a vite jak na to)

Dik.

M.:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

resim ted uplne stejny problem-take jsem v mistnosti s GRAMOFONEM A BEHAJICI POSTAVICKOU, ale netusim jak dál...(je to ACT 1 -posledni level)

Pokud jsi na to prisel-budu Ti moc vdecny za pomoc. Prosim i ostatni kdo to hrajete a vite jak na to)

Dik.

M.:idea:

Jsem Act1 4 mise. Na levo můžu vylést nahoru a ještě tam běhá nějakej člověk. A je tam magnetofon kterej hraje. Pomocte, jak to mám udělat? Vůbec nic měctam nenapadá :)

tak uz to mam :-)

1.seber modreho panacka ze zeme

2.vhod ho do mistnosti (modre)

3.pak sleze cerveny panacek-vezmi gramofon a vhod ho do cervene mistnosti(pockej az tam vleze cerveny panacek a cela se zavre) potom vylez k pace a zatahni za ni

4.spadne zeleny panacek z vetraku, hoň ho zase tak dlouho az si lehne, tak ho seber a vhod do zelene cely(klec spadne:-))

5.ted jdi nalevo a vylez po lane nahoru-kde bicem sestrel zluteho panacka a toho vhod do zlute mistnosti

6.voala a je to :-):):bash:

p.s. mam u tebe pivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem skončil na tý pláži jak se skáče po těch krabech. Vpravo je zátoka, kde se občas objeví opice, ale hned uteče. Prostě nikam jinam už se nemůžu dostat, nikam nedoskočím a když se uložím, tak mám odehráno asi 5% hry.

cfw 5.50genD2 M33 co to je kua :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ka je dost dobrá pařba teĎ ji zrovna pařim fakt me baví :) ... jednicku sem nehral ale tadle se my libi moc :)

Tak mi poraď co mám dělat s tou opicí na pláži, za těma krabama, jak po nich skáčeš. Když se k ní přiblížím, tak uteče a nemůžu ji ani nijak strefit. A nikam jinam se už dál nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Tak mi poraď co mám dělat s tou opicí na pláži, za těma krabama, jak po nich skáčeš. Když se k ní přiblížím, tak uteče a nemůžu ji ani nijak strefit. A nikam jinam se už dál nedostanu.

Mám uplně stejnej problém, počítám že nemám něco (napad mě třeba banán) abych tu opici nalákal nebo chytil. KDo jste to dohráli, poradte pls už je nás tu víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu