Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Asi sem to posr....al :(


DeziderOlah

Otázka

V e středu sem si koupil PSP. Updatoval sem firmware na 3.40 a jeste ten vecer sem narazil na todle hustý forum a s hrůzou zjistil:ziped: , že mám asi po hraní her z ISO souborů. Jak z toho ven pls ???? Puvodní verze fw 1.50 (1.51) nasledný update z UMD na 2.0 a pote z netu ofico fw 3.40. Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

rychlejší si myslím bude ten brick, než čekat na DA, než udělá nějaký OE - kdyby se to talo mě, tak bych asi šel do toho bricku

ale pokud nikam nespěcháš, tak JE Legál hodně dobrá volba - ty hry tě budou víc bavit, když si je koupíš - neptej se proč, ale je to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V e středu sem si koupil PSP. Updatoval sem firmware na 3.40 a jeste ten vecer sem narazil na todle hustý forum a s hrůzou zjistil:ziped: , že mám asi po hraní her z ISO souborů. Jak z toho ven pls ???? Puvodní verze fw 1.50 (1.51) nasledný update z UMD na 2.0 a pote z netu ofico fw 3.40. Díky za každou radu.

Heh, tak tohle sem neslyšel, eště s tou rozšlápnutou krabicí, tyo to je hrubé! Ostatní ti radili dobře (your choice), tak asi nemám co dodat, mám jen jednu otázku (aj na ostatní), kde sakra berete ty original nové PSP s fw -2.81?? Pár linků bych chtěl vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu