Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Syphon Filter Dark Mirror


Electropunker

Recommended Posts

Lidi nemáte nekdo funční odkaz na Syphon Filter Dark Mirror aby to bylo v isu?Už jsem si stáhnul asi 3 verze a ani jedna nešla rozchodit.....měl jsem normalni verzi kde vse nakopíruju do PSP pak verzi dax. a pak verzi dax.iso a ani jednu jsem nespustil....prosím pomoc ja tu hru chci....

Díky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Ahoj. Nechci zbytečně zakládat nové vlákno. Můžete mi prosím poradit s druhou misí v Syphon Filter. Rostřílel jsem cisternu, našel počítač a vypnul elektřinu, u dělníka našel nějaké dokumenty a postřílel další vlnu třech strážný, který se vynořili z nějakých dvěří. Navigační šipku mám stále u toho počítače, ale nedá se s ním nic dělat.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele v iso bych ti ho nedoporučoval stahovat jelikž v CSO zabýrá 1.6 giga plnej.. jinak ta hra je velice dobrá kam se na ni hrabe podle mého názoru třeba SOCOM
Kdepak si to stahnul? Jestli se ptat muzu. :roll: Kdyby tu nekdo nasel odkaz na full hodte sem nebo na PM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele v iso bych ti ho nedoporučoval stahovat jelikž v CSO zabýrá 1.6 giga plnej.. jinak ta hra je velice dobrá kam se na ni hrabe podle mého názoru třeba SOCOM
Kdepak si to stahnul? Jestli se ptat muzu. :roll: Kdyby tu nekdo nasel odkaz na full hodte sem nebo na PM

no jen přes torenty tady ho máš: http://www.mininova.org/tor/408007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu