Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Life 2


mattts90

Recommended Posts

já jsem si koupil CS:S a k tomu jsem měl zadara HL 2 DM a MP týhle hry stojí za prd... Radši hraj SP než MP, ušetříš si stim práci...:)

s tím musím nesouhlasit ... jako hráče CSS tě chápu ... HL2: DM asi není nic pro tebe ... mě třeba HL2 DM ... hrozně baví je to sranda ... ale někdy celkem těžký

pro mě jako občasného hráče cs1.6 je to o dost lepší než CSS

EDIT: tím chci říct že takhle někomu vnucovat svůj vlastní názor je demence každého baví něco jiného a ty s tím nic neuděláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím musím nesouhlasit ... jako hráče CSS tě chápu ... HL2: DM asi není nic pro tebe ... mě třeba HL2 DM ... hrozně baví je to sranda ... ale někdy celkem těžký

pro mě jako občasného hráče cs1.6 je to o dost lepší než CSS

EDIT: tím chci říct že takhle někomu vnucovat svůj vlastní názor je demence každého baví něco jiného a ty s tím nic neuděláš

jasný, promiň.... Nechtěl jsem tim ani říct, že CSS je lepší než HL 2 DM, ale že je podle mě lepší SP než MP, myslim si totiž, že HL 2 neni na MP. V tý hře jde hlavně o SP a když chce hrát MP, že je CSS co se týče online hraní lepší, protože to je hra dělaná na MP... Příště budu za svoje komentáře dopisovat "je to jen můj názor" , chybama se člověk učí....:) Jo a to, co jsem teďkon napsal, je jen můj názor...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám originálku, mám HL MP i SP. Ale někdy si holt chcete zahrát proti živým soupeřům, tak volíte MP. Jenomže bych chtěl trochu potrénovat proti PC, tak mě to napadlo.

Na steamu jsou dobré servery a občas tam potkám i Čechy a SLováky, ale moc ne, spíše tak rusáky, těch je tam dost. Bohužel neznám žádný celkově český nebo slovenský server...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu