Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co si myslíte o tomhle Ntb..


Mačo

Recommended Posts

chtěl by jsi pořídit notas ma z vás nekdo tenhle ?? celkem se mi libí :)

co si o něm myslíte ?? :) diky za nazory

http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=91149

HP bych nebral kvuli kvalitě zpracování teď je to hruza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shifter960

Nwm jak si na to přišel :roll: , mám PAviliona dv5-1110el a nemám sebemenší problém :roll: mohl bych ho s klidným srdcem doporučit, kdyby se ještě dělal (Myslím, že už se nedělá, ale nejsem si jistej)

Toho Paviliona si klidně vem, je v pohodě ;)

Ten můj má

Procák od intelu 2 jádra 2ghz

Grafiku Nvidia 9600GT (512)

Ramky 4 GB

Rozjel sem na střed i GTA4, jinak dávám každou hru na plno včetně Crysis (rozlišení a detajly na plno, vyhlazování já nepoužívám ;) )

EDIT : mám tam Widle 7 32bit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cartman meleš sračky :dozey:

HP je teď na tom hůř než nějakej Acer mám známýho na alza.cz na reklamačním oddělení a říkal že Acerů se prodá 200 a 15 jich z toho jde na reklamaci cože jen cca 10% poruchovost ... a HP se prodá 50 a na reklamaci jich jde 20 což je 40% ;) ,ale bavíme se tu a nových HPčkách starší modely byly mnohem kvalitnější...

2 cartman ,ale ty seš v těch 60% co nemaj s HPčkem problém...

k tématu: pěknej design, ale za ty prachy ... neni moc dobrej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Acera měl a za půl roku sem i 3 vysral hardware... mám HP a je v pohodě

Vím říká se že HP mají problémy ale lidi v mém okolí s tím taky problémy nemají

A neříkej, že melu sračky..., taky ti neříkám, že tvůj známej ví hovno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP není až tak problemova značka, jsou nějake vadné kusy, ale rozhodne se to neda srovnavat s Acerem! (sam ho mam a je to hruza... proto chci novej). Řada HP pavilion je velice pěkně zpracovana designove. Značka HP přežije i poušt (egypt), vlastní zkušenost. Jinak ten ntb je dobře HW vybavenej (ted nemluvim o cene, nemam čas to s něčím porovnávat).

Cart: presne tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně nechápu jak může někdo srovnávat Acera s HP , Acera sem nemohl ani pomálet přenášet (natož převážet někam ) aby se nerozpadnul v rukách. HP přenáším, i autem kde jsou otřesy a jede jak má :roll: .

Darku : Já vím o čem mluvím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele za tu cenu ber Sony Vaio, či Dell Studio 1555.

Jsou to špičkové notebooky a navíc tyto 2 s FullHD rozlišením 1920x1080. Pavilion je proti tomu pouťová hračka. Btw proti Pavilionu nemám vůbec nic, taky jsem jeden měla, ale tyhle dva notesy jsou za tuhle cenu opravdu na špici.

Dell:

http://www.alza.cz/dell-studio-1555-cerny-d126243.htm

Sony:

http://www.alza.cz/sony-vaio-fw51jf-h-d142228.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty znacky jsou to spise nahody na kusy a srovnavat to muze vazne pouze nejak yprodejce - ja mam ted msi a žadny problem ale měl jsem 1 acer (staři cca 3 roky) a momentalně mame tři acery v rodině a zatim vubec žadnej problem a kamarad co ma paviliona ma uz zlomeny jeden kloub u displaye. Jinak ten notebook mi přijde jak designově tak hardwarově celkem dobrej. a ta cena mi přijde celkem v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP je shit.. To se musi nechat. Posledni dobou klesnul.. Jasne, ze si ho tu jeho majitel bude zastavat, jelikoz s nim jeste nemel problem - ale vyjimka potvrzuje pravidlo...

Pro priklad: Sim3to tu ma dost barvity topic, ktery, myslim, hovori za vse.. Kvalita servisu HP je ,,uzasna". A abych neodkazoval jen na sima. Uz mi odesly dve tiskarny od HP - nenatisknul jsem na nich vice, jak 500 stranek... A doma nam uz odesel flex kabel u LCD, u jednoho (noveho) HP notesu. Vsechny chyby a problemy se staly do dvou let..

Fenix: je to Vaio.. NE AVIO ;-)

Cartman: o Aceru ani nemluvim.. To je takovej shit, ze to patri do uplne jine kategorie, nez HP.. To sem snad ani nebudeme tahat. To je jak kdybychom resili obydli a nekdo tu srovnaval rodinny domek s popelnici na ulici..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymouse : Já nevím já mám od HP většinu techniky a zatím (musím zaklepat) žádnej problém . Že kleslo, je pravda to tu nikde nevyvracím :), ale nezastávám se HP jen proto, že s tím nemám problém, ale i proto, že je to podle mě značka na úrovni (netvrdím že jiné nejsou).

btw. O Aceru se fakt bavit nebudem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky moc za tipy a názory kazdej kdo tu hodil neco smysluplneho ma ode me thanks:) ..jinak k veci vaio no ja nevim slysel jsem se to jsou kvalitni ntb..jen mi prijdou celkem dost drahe... jeste jsem nasel tehne..je cenove o dost niz asus...znamý mi rikal ze asusy nemaji taky moc kvalitni panty..

http://www.asus.as/asus-n61vg-jx023c-16-t6600-4g-500g5-dvdrw-gt220m-wf-bt-vihp.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu