Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

FATAL ERROR WINDOWS SEVEN! odmena 100kc


emosss

Otázka

ahoj vcera sem do copu narval win 7 ultimate 64 bit. bal sem se ze mi to book nesezere tak sem seveny nainstaloval na Disk D, vs ejelo jak melo tak rikam ze dnes shodim vistu i seveny a nainstaluju seveny na C... ale hovno:(

takze postupne, dal sem dvd do cdrom, v biosu nastavil bootovani z cd/dvd a resl pc, sama se mi spustila instalace, zeptalo se me to na jazyk a na verzi : 64 nebo 86, zvolil jsem si 64. bit. verzi a dal dalsi, ted se me to ptalo na oddil ale tady pruser: mel sem tu:

disk 0 oddil 1: WINRE : 1,5gb celkova velikost, volne misto 1.2 gb a ( OEM, vyhraeno)

disk 0 oddil 2 rezervovano systemem: 100mb, cel. velikost, 70 mb vol. misto a system

Disk 0 oddil 3 cel. velikost 231Gb, VOl. misto 220,6 gb primarni

takze sem formatnul oddil 2 a 3 a oddil 3 jsme vymazal a nechal jsem aninstalovat na oddil 2. vse se v poho nainstalovalo, vytvoril sme si meno a heslo, a kdyz se pc resnul a nabehl seven tak ok, pak skocila animace vitejte( jako u vist ) a u ni to koleckoa najednou bum, pc se resnulo. Po nabehnuti se me to zeptalo esli chci:

pustit pocitac beznym zpusobem

spustit opravu pocitace( doporuceno)

klikl jsem na beznym zpusobem ale jen to modre probliklo( jen jsem stihl precist fatal error a naky kody: 00000x00 atd....

resnul sem ho teda a nechal spustit s opravou, 20 min to searchovalo xD a pak to napsalo ze problem nebyl nalezen....

porad to trva, a uz sem 2x instaloval znova a porad to same:(

CO MAM TEDA DELAT?:( sem s toho docela nestastnej jelikoz pres vikendjedu pryc a v pondeli ho musim mit na praxe:(

Zadne cd a dvd s jinym oper. systemem doma nemam a ani enmam moznost sehnat...

Odmena: nabizim Symbolickych 100 kc tomu ko mi to pomuze vyresit... opravdu se jedna jen o symbolickou castku ale aspon neco ne?:) tak pls radte, kdo ma volny volani nebo hodn kreda muze i brnknout na muj mob: 607859813

fakt prosim o help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
nic..musi to fachat..chce to uplne ocistit disk..aby tam nebyly zadny odlily nebo podobny hovadiny..zkratka jen jeden oddil C: kterymu prislusi kapacita disku..Pokud by system nesel nainstalovat je chyba bud v nem nebo v necem jinem.

takze naformatoval sme vsechny oddily, pak vsechny vymazal, udelal 1 ooddil na ten nainstaloval a to same:( chyba v systemu byt nemuze pred tim to fachalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj to jsem udelal ale jako predtim: zapnu pc> ukaze s elogo toshiby a jaky tlacitka jsou na bios a jaky na boot menu> pak cerno beha carka vlevo nahore> potom se nacita seven( spousteni windows ) potom modra obrazovka a bilim pismem: dumping neco a nabiha hodnota od 0 do 100 behem 3 sekund je to na 100 a pc se vypne a potom se misto spousteni systemu ukaze esli chci pustit nirmalne a nebo esli chci opravit:( nemam moznost vyfoti:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj to jsem udelal ale jako predtim: zapnu pc> ukaze s elogo toshiby a jaky tlacitka jsou na bios a jaky na boot menu> pak cerno beha carka vlevo nahore> potom se nacita seven( spousteni windows ) potom modra obrazovka a bilim pismem: dumping neco a nabiha hodnota od 0 do 100 behem 3 sekund je to na 100 a pc se vypne a potom se misto spousteni systemu ukaze esli chci pustit nirmalne a nebo esli chci opravit:( nemam moznost vyfoti:(

zkus ještě udělat load bios default jo a doufám, že jsi dělal pomalý formát HDD (to jen pro kontrolu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

romiik: pokud vím tam se neda vybrat jakej format... :D (tady je vydet kolikrat jsi instaloval win. 7 > 0x?)

Jinak zkus mackat pri start F8 a dej tam nouzovej rezim... jestli aspon ten pujde (ale nevím jestli vubec pujde, když ten PC není 100% doinstalovaný... nejsou vytvořeny učty atp)

Doporucuju zkusit jiný OS, a také bych otestoval RAMku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Včeras byl chytrej jak radio, když sme ti říkaly že to nejde , že ti to nebude stíhat ramka, když sis to naistaloval tak ses nám hrozně smál co ti to říkáme za blbosti :D , teď se směju já tobě :D:D

kecas voloviny, vcera to fachalo, dnes sem delal reinstal, akorat mi tady spamujes. tady neni problem v ramkach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu