Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozdíl PSP 2004 x PSP 2003


goz

Recommended Posts

boze hledej na foru nez se zeptas.....psp 3000: jasnejsi display se kterym sou naopak problemy tusim ze s odezvou,ma mikrofon,uzsi kolecko na zadni casti,trosku pozmenena tlacitka, flash de jen prez chick hen

edit: kua sorry precet sem se :D myslel sem ze tam mas psp 2000 a 3000 tak to pardon

jak rikaj predemnou jen region ale tohle by na foru uz nekde melo bejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze hledej na foru nez se zeptas.....psp 3000: jasnejsi display se kterym sou naopak problemy tusim ze s odezvou,ma mikrofon,uzsi kolecko na zadni casti,trosku pozmenena tlacitka, flash de jen prez chick hen

edit: kua sorry precet sem se :D myslel sem ze tam mas psp 2000 a 3000 tak to pardon

jak rikaj predemnou jen region

bože nauč se číst než začneš někoho kritizovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nesquicku, co by jsi mi jako sousedovi z města poradil za koupi? Mám to pro 7 letýho kluka, který mně furt zabavuje telefon. Nechci do toho cpát mega peníze, ale jak je vidět z postu jsem laik. Teď je tady k mámí mašinka PS2003 se softem 5.50 gen + nějaké paměti. Znamená to, že je to flashnuté pomocí pandory a tudíž lze mastit iso hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu