Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Trofeje na FB ve FW 3.10


awol

Recommended Posts

Funguje nekomu to zobrazovani trofeji na Facebook? Ja to mam zapnute na On, ale nefunguje to. Ziskal jsem vcera tri trofeje, ale ani jedna se na FB neobjevila. PSN purchase se mi tam objevil, takze acc mam urcite spravne.

EDIT: Tak uz jsem na to prisel. Funguje to jinak nez bych cekal. Trofeje na FB se nepridavaji ihned jak tu trofej ziskate, ale az najednou, potom co date sync trophy info v xmb.

Me to napsalo treba:

xxxx has earned 3 PlayStation®Network trophies in "Borderlands™".

Paid in Fyrestone (Bronze)

Completed 5 missions in the Arid Badlands

Ding! Newbie (Bronze)

Earned level 5

Discovered Skag Gully (Bronze)

Discovered Skag Gully

A k tomu je tam obrazek borderlands.

Cekal jsem vic, no ale aspon neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

já teda dycky po delším zátahu syncnu a mám to takle:

has earned 8 PlayStation®Network trophies in "Batman: Arkham Asylum".

??? (???) ??? ??? (???) ??? ??? (???) ??? ??? (???) ??? ??? (???) ??? Freeflow Combo 20 (Silver...) Complete a combo of 20 moves (any play mode) Freeflow Combo 10 (Bronze) Complete a combo of 10 moves (any play mode) Lateral Thinker (Bronze) Solve 25% of riddler challenges

tohle je prostě nahovno bych řek, to to radši snad vypnu..

a mám pocit že se to zveřejní jen když syncnu po tom co sem vypnul hru (a ještě nevypnul ps3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi ty otazníky znamenají, že ta trofej je skrytá (secred trophy), když si dáte v PS3 vaše trofeje tak tam taky máte ty otazníky, ale když jí získáte, tak otazníky zmizí a napíše vám to za co jste trofej získali...je to trochu nedodělaný, když tam jsou ty otazníky a v PS3 nejsou, ale asi má sony k tomu nějaký důvod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu