Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dá se hrát na CRT televizi?


WaRDoG

Otázka

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Syndrosi, tem dvoum - taurusovi a romiikovi je kolem 30, coz myslim ma svou vahu. A pokud ti dva dospely lidi odsouhlasej na plny care co sem napsal, tak v tom asi neco bude.

A pokud tvrdis ze na LCD to vypada stejne jako na CRT, jen je lepsi viditelnost, tak v tom pripade mas asi nador na mozku veikosti geneticky upraveneho grepfrujtu a mel bys vyhledat odbornou pomoc.

Odhaduju ze ti je tak kolem 13-14, vic ani tuk, proste namachrovanej teenager co ma vecne pravdu.

At tak ci tak, cisla hovori jasne, na matice stoji veskera elektronika a naky decko jako je Syndros to proste nemuze zmenit. Takze k PS3 jedine LCD nebo plasmu a HDMI, na CRT maximalne tak prechodne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to vydrzis a stejne sou to kecy ze je to jak PS2... tyhle dementy nechapu

Hahaaaaa tak to si me pobavil :D :D :D :D lol tak to az zitra reknu kamosum tak mi ani neuveri :D :D lol dyt na PS3 je lepsi grafa,lepsi hry - mas v nich volnoist atd.... to je nazor ty voe :D

Kupuj to kamo ;)

honem to utíkej říct kámošům :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

edit:

A jak to bude vypadat na 22" LCD monitoru Sansung T220 (1680x1050) zapojeno do DVI?

předem diky

o hodně lépe, než na CRT.. pokud to bude zapojeno přes DVI, jako že určitě, máš HD obraz, jen tam asi budou pruhy černé po stranách, ale bude to super.. na ty možnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlasím s Pennywise, Primátor fakt neví o čem mluví, rozdíl oproti PS2 je obrovskej a jesli si neměl HD televizi před tím, tak to bude úplně v pohodě... já sem si taky koupil PS3 s Uncharted 2 minulý měsíc, a když ten vypadá krásně i na CRT telce (stejně jako MW2 a BF: Bad Company), tak není co řešit :) Jen u toho budeš muset sedět blízko, hrát hry a koukat na tv je rozdíl. Samozřejmě ale do HD televize co nejdřív zainvestuj, ať můžeš využít potenciál PS3 naplno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Super dobata a skvělí dohady a teď přidám svůj názor. Jako hrdý vlastník PS3 asi taky něco vím a něco mám vyzkoušené...

PS3 jsem poprvé hrál taky na CRT a prosím Promátor3 teď se nezlob tenkrát jsem z toho byl vyplesklej jako blázen fakt sem si to užíval PS3 čučel sem jak blázen a to na CRT a narovinu říkám porovnávat to z PS2 možná jde ale ne úplně rozdíl v tom prostě je! Dej si ruku na srdce a přiznej to že když si dáš PS2 a PS3 vedle sebe na CRT tak tam rozdíl uvidíš.

Ale když sem si přinesl svou PS3 domů a zapojil na LCD jen přes scart protože sem si neuvědomil že HDMI není v balení tak sem se lekl a řekl sem okradli mě protože to vypadalo jako PS2 a to hra GTA IV...

LCD TV udělá fakt hodně ale jestli ji máš v plánu Zak si PS3 klidně kup a nenech se odradit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hahaaaaa tak to si me pobavil :D :D :D :D lol tak to az zitra reknu kamosum tak mi ani neuveri :D :D lol dyt na PS3 je lepsi grafa,lepsi hry - mas v nich volnoist atd.... to je nazor ty voe :D

utikej a nezapomen se zminit jak si se snazil ;)

2Dante: ne, my vubec nevime o cem mluvime. Ja se pohybuju v elektronice a TV uz nakou tu dobu, ale ty, 16-letej kluk mas samozrejme pravdu.

2Spilif: dobre, mozna to vypada o trochu lip nez PS2, naky ty texturky no, dobre. Ale kdyz vedle toho postavis HD TV pres HDMI tak ti ten rozdil prijde naprosto zanedbatelnej oproti LCD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Primátor - No tak jesli ty se pohybuješ v elektonice a tv, tak já v astronautice, protože napsat, že PS3 vypadá na CRT televizi jako PS2, to mi rozum nebere...

některé hry ale fakt vypadají stejně, ale samozřejmě neee všechny. Napřiklad FIFA ne, protože ta má na PS3 next-gen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Syndrosi, tem dvoum - taurusovi a romiikovi je kolem 30, coz myslim ma svou vahu. A pokud ti dva dospely lidi odsouhlasej na plny care co sem napsal, tak v tom asi neco bude.

A pokud tvrdis ze na LCD to vypada stejne jako na CRT, jen je lepsi viditelnost, tak v tom pripade mas asi nador na mozku veikosti geneticky upraveneho grepfrujtu a mel bys vyhledat odbornou pomoc.

Odhaduju ze ti je tak kolem 13-14, vic ani tuk, proste namachrovanej teenager co ma vecne pravdu.

At tak ci tak, cisla hovori jasne, na matice stoji veskera elektronika a naky decko jako je Syndros to proste nemuze zmenit. Takze k PS3 jedine LCD nebo plasmu a HDMI, na CRT maximalne tak prechodne ;)

nerikam ze to vypada stejne a nezminoval sem jenom ten dohled ale taky zrnivost ;) bouzel ses mastak a tem se to spatne vysvetluje:roll:

Spilif - presne tak konecne taky nekdo krome me rekl ze grafika PS3 na CRT neni jako PS2 !!!

A pokud sis nevsiml tak nazev topicu je "da se hrat na CRT televizi?" a ja rikam jo,da a je to o dost lepsi nez PS2 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A jak to bude vypadat na 22" LCD monitoru Sansung T220 (1680x1050) zapojeno do DVI?

předem diky

Bude to vypadat neskutecne lip nez na CRT, ale porad to nebude mit na HDMI. Protoze pocitacovej LCD monitor nema oproti LCD TV specialni engine kterej se prave stara o vsechny tyhle prevody a upscalovani z ruznych zarizeni a rozliseni, tak misto toho aby ten obraz roztahl jako TV ti tam proste nahodi po stranach pruhy.

Ale oproti CRT propastnej rozdil

to primátor3 - jo tak to máš pravdu ale jestli má tv v plánu tak bych ho neodrazoval protože hrát se to dá.

souhlas, urcite.

Primátor - No tak jesli ty se pohybuješ v elektonice a tv, tak já v astronautice, protože napsat, že PS3 vypadá na CRT televizi jako PS2, to mi rozum nebere...

tys jeste nepochopil ze SD rozliseni bude vzdycky SD rozliseni

nerikam ze to vypada stejne a nezminoval sem jenom ten dohled ale taky zrnivost ;) bouzel ses mastak a tem se to spatne vysvetluje:roll:

ale my sme se schodli ze ses 15-lety decko, tak nevim proc sem jeste pises. Bez rict svejm kamosum jaks nam to natrel ty mastaku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bude to vypadat neskutecne lip nez na CRT, ale porad to nebude mit na HDMI. Protoze pocitacovej LCD monitor nema oproti LCD TV specialni engine kterej se prave stara o vsechny tyhle prevody a upscalovani z ruznych zarizeni a rozliseni, tak misto toho aby ten obraz roztahl jako TV ti tam proste nahodi po stranach pruhy.

Ale oproti CRT propastnej rozdil

souhlas, urcite.

ale my sme se schodli ze ses 15-lety decko, tak nevim proc sem jeste pises. Bez rict svejm kamosum jaks nam to natrel ty mastaku

jo vy ste se shodli jo ?? tak to ste borci ! xD a 15 mi fakt neni a i kdyby bylo tak mi nezakazes psat do tohohle topicu blbecku... tahni si se svojema filozofickejma nazorama do p*****

to spis tobe je 14 kdyz se jeste vopicis s mastakem :D :D rofl ses k smichu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
některé hry ale fakt vypadají stejně, ale samozřejmě neee všechny. Napřiklad FIFA ne, protože ta má na PS3 next-gen

Tak jako já sem poměrně čerstvý majitel PS3 jsem moc her nezkoušel (ale zase mám čerstvé vzpomínky na PS2), ale když nebudu počítat Uncharted 2 a MW2, tak i Bad Company, které je už taky starší vypadá mnohem lépe než 99% her na PS2. Ale uznávám že mezi Resistance a Black na CRT moc rozdíl nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo vy ste se shodli jo ?? tak to ste borci ! xD a 15 mi fakt neni a i kdyby bylo tak mi nezakazes psat do tohohle topicu blbecku... tahni si se svojema filozofickejma nazorama do p*****

to spis tobe je 14 kdyz se jeste vopicis s mastakem :D :D rofl ses k smichu

Tak tohle krasne dokazuje tvoji inteligenci - sprosty nadavky, smajly, nechce za kazdou cenu rict svuj vek. Typickej teen. Ted bych rek tak 12

Ja sem se neopicil s tim slovem, v zivote sem ho neslysel (tos musel vymejslet dlouho to slovo co)

Primátor - já vím že SD je SD, ale ty zas pochop že nezáleží jen na TV ale taky na Playstationu, jakou kvalitu grafiky zvládne.

ano, ale pak ho taky musi nejak dostat do te televize. A kdyz ta cast, ktera to ma na te televizi zobrazit stoji za prd (Scart atd.) a ma sve hranice, tak to na ty TV nebude vypadat tak jak to ta PS3 zvlada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo vy ste se shodli jo ?? tak to ste borci ! xD a 15 mi fakt neni a i kdyby bylo tak mi nezakazes psat do tohohle topicu blbecku... tahni si se svojema filozofickejma nazorama do p*****

to spis tobe je 14 kdyz se jeste vopicis s mastakem :D :D rofl ses k smichu

frajere ty by jsi se měl uklidnit a nebo by jsi měl chytit facku. Primator na to, že je od tebe starší, ti argumentuje v každém příspěvku slušně a hodně věcně, ale ty ho v každém příspěvku jen urážíš, navíc ti nikdo nebere tvůj názor chlapče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

romiiku diky, mas pravdu. On z toho snad vyroste (doufam) az mu nekdy v nedohlednu skonci puberta

2WaRDoG: hele jako urcite, na ty CRT to vydrzis a zvyknes si na to a vsechno se naucis, pak koupis LCD TV a budes mit fakt radost ;)

A urcite za vyvolani flamu nemuzes, to bud bez starosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu