Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sháním lidi na PSN nákup


xDante1986

Recommended Posts

takže jsem zjistil poznatek, že v ps3 je možné mít pouze 16 účtů což dost omezuje moje nákupy

chtěl jsem se zeptat jestli by se našli lidé, sekterými bych stahoval vícero věcí na PS storu...

asi bysme se na začátek dohodli, že každý by dal 500 tzn, že v banku bysme měli 2500 a nakupovalo by se po vzájemné dohodě, kdy by alespoň 4 členové souhlasili s nákupem, pokud by byl zájem tak se ozvěte.....díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karle jde o to, že stahovat hru sám je drahé a stahovat ve vícero nemůžu prodat jen slot na hru, protože slot je na celý účet...a jestli můžu mít na ps3 jen 16 účtů tak je ti jasné proč se ptám, že jo :)

proto se ptám na lidi, kteří mají zájem o velký počet psn her.....takže tak mno

hele ty účty by byly asi dva na PSN a na PS1 klasiky...ten kdo má o klasiky zájem by asi do toho šel tak i tak protože většina tam vydaných her stojí za zahrání a cena za hru je někde okolo 25-45 kč na osobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny, to je jedna z variant.. dalsi je udelat vetsi grupu rekneme "duverohdonych" lidi, napr 10ti a account sdilet mezi nimi.

Pak tech 5 (nebo 4) lidi najdes jednoduseji, prachy odectes z jejich predplaceni a ostatni to neresej, ale taky nestahujou.

Je to krapet slozitejsi, zalozeny taky trochu na duvere, ale porad si myslim, ze je to lepsi varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu