Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Nezávislé výstupy


Sajmoska

Recommended Posts

Cau, chctel bych se zeptat, jestli výstupy u xka fungujou nezávisle na sobě (oboje na jednou) Jde mi o to, ze bych si ho rád zahrál na mym lcd od pocitace a zvuk bych rád hodil na věž, nebo na sluchátka. Moje lcd nema zvukový výstup, jen dvi vstup. Takze bych pouzil hdmi výstup jen pro LCD (obraz) a A/V výstup jen jako audio výstup. Bude to možné, máte někdo zkušenosti?? Dik moc, Sajmoska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, chctel bych se zeptat, jestli výstupy u xka fungujou nezávisle na sobě (oboje na jednou) Jde mi o to, ze bych si ho rád zahrál na mym lcd od pocitace a zvuk bych rád hodil na věž, nebo na sluchátka. Moje lcd nema zvukový výstup, jen dvi vstup. Takze bych pouzil hdmi výstup jen pro LCD (obraz) a A/V výstup jen jako audio výstup. Bude to možné, máte někdo zkušenosti?? Dik moc, Sajmoska

Pokud se ti jedná jen o zvuk, tak to takhle můžeš mít zapojeno. Pokud by se ti jednalo také o obraz na dvou tv zároveň, musel by jsi to tahat přes nějaký šikovný receiver... například já to tak mám přes receiver Harman Kardon 355. Mám zapojen jak komponent, tak i HDMI, ale to je střední třída, takže každý receiver to umět Nebude.

Já tam mám vstup jak pro HDMI, tak i pro komponent a zároveň mám výstup přes HDMI - jedna TV v obýváku a také zároveň výstup pro komponent - druhá tv v pokojíčku for my children ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, chctel bych se zeptat, jestli výstupy u xka fungujou nezávisle na sobě (oboje na jednou) Jde mi o to, ze bych si ho rád zahrál na mym lcd od pocitace a zvuk bych rád hodil na věž, nebo na sluchátka. Moje lcd nema zvukový výstup, jen dvi vstup. Takze bych pouzil hdmi výstup jen pro LCD (obraz) a A/V výstup jen jako audio výstup. Bude to možné, máte někdo zkušenosti?? Dik moc, Sajmoska

A myslis, ze toto sa k comu predava? :D

http://www.playshop.sk/xindex.php?page=xinfo&item=1886

Alebo kompozitny kabel pre X360 rozluskni, aby sa zmestil popri HDMI a budes mat 2xcinch audio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslis, ze toto sa k comu predava? :D

http://www.playshop.sk/xindex.php?page=xinfo&item=1886

Alebo kompozitny kabel pre X360 rozluskni, aby sa zmestil popri HDMI a budes mat 2xcinch audio.

hele přečti si to ještě jednou a důkladně, já se rozepisoval, kdyby chtěl obraz na dvou tv.

Pokud by chtěl tahat zvuk přes optiku, samozřejmě může také !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jde to ... z xka HDMI kabel pichni do monitoru a do ty zdirky co je vedle dej AV kabel a pripoj kam chces ty 2 cinche (červenej a bílej), ale musíš ten kdyt "oškubat" otevřít a ten šedej plast dát pryč a mělo by se ti to tam vejit vedle HDMI na xku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu