Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Acer 1810TZ nebo Lenovo S12 ION?


Tommzs

Recommended Posts

Ahoj, co myslíte že je celkově lepší:

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=71299
nebo
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=69951

Také by mě zajímalo, jestli je u S12 možné zvýšit ramku na 4GB (paměti mam ze současného NTB)

Byl jsem rozhodnutý pro Acer s tím že ION tu není, ale nedávno sem konečně přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecne nedoporucuju Acer je to ship a lidi si stezujou. Lenovo ma otresnej design. Osobne preferuji kvalitu a krasu HP ;-)

Acer má tuhle nálepku z doby, kdy na to fakt sral a kvalita zpracování byla úděsná. Nicméně s posledními řadami je to prý mnohem lepší. Nicméně osobně bych do něj taky nešel.

Navíc takhle výkoný 11'' notebook je zbytečnost.

Každopádně je otázkou na co ten notebook chceš. Jestli na přednášky do školy, stačí ti bohatě kterékoliv Eee například. Pokud ho chceš ale třeba i na kolej, nebo na něm budeš dělat déle než ty dvě hodinky denně, potom bych uvažoval, jestli je tak malá úhlopříčka skutečně tím pravým řešením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci ho do školy, ale určitě na něm budu déle jak 2 hodiny. Navíc potřebuju aby občas zvládnul i něco náročnějšího (proto chci ten ION).

O té nálepce s Acerem vím, pro mě je teď rozhodující poměř výkon/cena, který má ION mnohem lepší než ten Acer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu