Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GIGA PACK či BASE PACK


Akus

Otázka

porad premyslim a nemuzu se rozhodnout chtel bych nazor vice lidi dekuji

premyslim zda si koupit Giga PAck za 5500Kc ci Base Pack za 4600Kc vse je uplne new (firmware zatim nevim ale pokud by bylo u obou do 3.03)

chtel jsem jen vas nazor co se podle vas vyplati vic Gaga ci Base je tam rozdil 900Kc otazka je jestli to za tech 900Kc se vyplati (pry pouzdro na nic sluchata moc dobre nehrajou a v planu mam 8GB pamet od sandisku az bude (takze na co platit ci mit 1GB od sony kdyz bude jen tak lezet nevyuzita a prodat to ju nikdo nekoupi uz)

Poradte moc dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

...gigova karta je dneska celkem na nic (znamena to hrat hlavne ripy)..a neprodas ji za vic jak 500 (spis za 400)...

...koupil bych base a pak dokoupil kartu (4GB vcelku dostacuje...nebo pockej na 8GB)

...ja mel valuepack a to prislusenstvi sem nepouzil - sluchatka a ovladani sem zkousel jednou, kdyz sem musel vzit PSP jako MP3 player(hruuuza..nejhorsi zkusenost . ne se sluchatkama ale psp je jako MP3 player nemozny...:) )..a pak uz sem na to nesahnul, softcase sem pouzival nez sem koupil playgear street,...

..je to takova zbytecna omacka kolem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...gigova karta je dneska celkem na nic (znamena to hrat hlavne ripy)..a neprodas ji za vic jak 500 (spis za 400)...

...koupil bych base a pak dokoupil kartu (4GB vcelku dostacuje...nebo pockej na 8GB)

...ja mel valuepack a to prislusenstvi sem nepouzil - sluchatka a ovladani sem zkousel jednou, kdyz sem musel vzit PSP jako MP3 player(hruuuza..nejhorsi zkusenost . ne se sluchatkama ale psp je jako MP3 player nemozny...:) )..a pak uz sem na to nesahnul, softcase sem pouzival nez sem koupil playgear street,...

..je to takova zbytecna omacka kolem :)

takze rikas PSP jako mp3 je vo nicem ??

ted pouzivam iAudio5 + koss porta takze si o dost pohorsim ?? NEbo jak myslis ze hraje jako ze spatna kvalita nebo soft nebo neco jineho ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..zvukove to neni nejhorsi (asi urcite taky ne nejlepsi...ale to sem zas tak neresil)

..je to softwarove nedotazeny, a od FW 1.50 neprobehla zadna zmena (aspon myslim..ja sem od ty doby MP3ky neposlouchal)

..uz sem to tu nekde psal, ze PSP nepodporuje u MP3 jit do vetsi hloubky nez 1 opddirektorar..coz me dost dostalo, ptz mam hudbu rozdelenou na kapely a pod nima mam jednotlivy desky - to v PSP nelze(neslo)..proste vsechno od jedny skupiny se muselo hodit do jednoho mista...no bordel a orientace veskera nijaka...

..mozna lidem, kteri nemeli "normal" mp3 player to neprijde divny a nepohodlny, ale ja sem uz na neco navyklej (creative iriver-CD, muvo2, zen V plus), takze mi to prislo dost zly..

..to neberu v potaz, ze to je "bedna" vazici kilo, coz pro MP3 player neni nejlepsi, ale tak to je vec se kterou clovek pocita od zacatku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

určitě base + placku :)

giga pack je k ničemu,nejlepší je střední cesta k value packu

jinak jako mp3 je blbý,že to nejde pořádně osolit nahlas,takže v autobuse nic moc.Ale když to přes i-pod hodim do auta ,tak je to luxusní přehrávač,a i nahlas to jde dát,tam je to pecka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
určitě base + placku :)

giga pack je k ničemu,nejlepší je střední cesta k value packu

jinak jako mp3 je blbý,že to nejde pořádně osolit nahlas,takže v autobuse nic moc.Ale když to přes i-pod hodim do auta ,tak je to luxusní přehrávač,a i nahlas to jde dát,tam je to pecka ;)

value pack stoji tam kde to chci koupit uplne stejne jako giga pack 5500KC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
eMPétrojky jsou super - dálkový ovládání parádní - doporučuju koupit + Koss Porta Pro - jsem spokojenej, karta samozžejmě 4GB

No neřekl bych že dálkový ovládání je parádní, to je momentálně asi jediná věc, která mi na PSP vadí.

Mě napadá jestli neni nějaká alternativa, ale asi těžko. By se hodilo něco s aspoň malym ledkovym displejem.

Jinak sluchátka to chce určitě jiný, ty v základu evropský verze jsou nepoužitelný, já na nich naměřil impedanci asi 500 ohmů...heh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já bych spíše volil ten GIGA.POuzdro je dobré a kartu můžeš prodat za 400-500kč.A sluchátka taky můžeš prodat.

tak jak tak ctu tak bych stejne vsechno prodal a co by mi zbylo ?? to samy co v Base packu a cena zase cca stejna ne ??? tak to uz je jedno a za 2 kdo si koupi gigovou kartu ??? moc lidi uz neni co ji chce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jak tak ctu tak bych stejne vsechno prodal a co by mi zbylo ?? to samy co v Base packu a cena zase cca stejna ne ??? tak to uz je jedno a za 2 kdo si koupi gigovou kartu ??? moc lidi uz neni co ji chce
Zbyde ti utěrka.A tu 1 G kartu prodáš snadno.Třeba známý ji teď shání do mobilu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zbyde ti utěrka.A tu 1 G kartu prodáš snadno.Třeba známý ji teď shání do mobilu.

a jak se potom resi pripadna reklamace ??? kdyz nemam prislusenstvi ??? (ta reklamace se resi pripadne jak ???)

a myslis ze se to prislusenstvi da prodat tak aby mi zbyl data kabel a vysel s tim stejne jako s BAse PAckem pokud ano tak to je lepsi ten giga pack o neco malo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jak se potom resi pripadna reklamace ??? kdyz nemam prislusenstvi ??? (ta reklamace se resi pripadne jak ???)

a myslis ze se to prislusenstvi da prodat tak aby mi zbyl data kabel a vysel s tim stejne jako s BAse PAckem pokud ano tak to je lepsi ten giga pack o neco malo

Co já vim Base Pack nemá data kabel !! Jo a s tou 1gb tu bych klidně vzal !! Já jí schánim;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu