Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Baterie 1200mAH, 2400mAH, 3600mAH


4console

Recommended Posts

Zdravím. Budu kupovat PSP 2004, kde je baterie 1200mAH. Chtěl jsem se zeptat, jestli si tam třeba můžu koupit 3600mAH, aniž bych musel nějak vyměňovat kryt na baterku? Já jsem totiž viděl, že se prodávají kryty na baterku a je tam třeba napsáno, že to je kryt na baterii 1200. Nebo kryt na baterii 2400. Je v těch krytech tedy nějaký rozdíl, nebo ten jen tak prodejci mají, že napíšou, že to je na 1200, ale přitom to je na všechny baterie?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Budu kupovat PSP 2004, kde je baterie 1200mAH. Chtěl jsem se zeptat, jestli si tam třeba můžu koupit 3600mAH, aniž bych musel nějak vyměňovat kryt na baterku? Já jsem totiž viděl, že se prodávají kryty na baterku a je tam třeba napsáno, že to je kryt na baterii 1200. Nebo kryt na baterii 2400. Je v těch krytech tedy nějaký rozdíl, nebo ten jen tak prodejci mají, že napíšou, že to je na 1200, ale přitom to je na všechny baterie?

Díky

rozdil je v nich ten, ze ta pro 2400 (a jine baterky stejne velikosti) je pro baterky ktere sou velke jako baterka z psp FAT. pokud chces kupovat jakoukoli batrerku, tak si kup originalni sony v SONY obchode, protoze to co koupis na aukru nebude mit vydrz, prooze se vozi z ciny a sou to smejdy.

kdyz si tam das 3600mah tak kryt nepotrebujes:D ptze se nevejde

jj tak tak... pokud je to original 3600 kterou vyrabi spolecnost DATEL, tak na tu kryt na psp slim neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak

do psp slim pod originalni kryt ti vejde pouze tato baterka: 1200 mAH tu kterou tam mas ste

pod kryt na 2400 (baterky z fatka a stejne velkyke baterky) ti vejde original baterka s oznacenim PSP-110 (original co byla v psp fat s kapacitou 1800mAh) a pak jeste original baterka PSP-280 (velka jak baterka z psp fat s kapacitou 2400mAh

jine baterky, ktere budes kupovat neboudou originalni. Toto sou jedine baterky, ktere se originalne vyrabi spolecnosti SONY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu