Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rapidshare, czshare, uloz.to, hellshare.com atd DOWNloader


makot

Recommended Posts

infohq6.png

Jedná se o velmi užitečný program který automaticky stáhne požadovaný soubor z některého ze servrů nejen výše zmíněných.

Je podporován jak ve windows tak v linuxu. Podporuje také různé možnosti jako: vypnutí počítače po dokončení stahování, zvukové upozornění, premium účet na rapidshare.com

.. a mnoho dalšího - VYZKOUŠEJTE! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif :wohow::wohow::wohow::wohow:

Ozkoušeno!

screenshotpu5.png

FreeRapidDownloader08Testedandworki.jpg

downloadcopyzs8.png

http://download.cz.hellshare.com/freerapid-0-83u1.zip/736508

passwordmv4.png

Kód:

NENÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestává se někdy, jak vyčerpáš limit na rapidshare, že ani následující den nejde stahovat ? Prostě jakmile překročím limit a počkám na další, není pak problém s tím downloadem ? Dělá mi to velmi často přes rapget i rapidshare manager, takže poté musím stahovat linky ručně :( Na premium účtu mám samozřejmě nastaven direct download, ale nepomáhá nic, tak se ptám, zda-li má tento program stejný problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

"Jsem s ním zatím spokojený" . Funguje a ukládá..

Jen by mě zajímalo jestli se dá nastavit stahování tak že ,když soubor nemůže stáhnout a napíše CHYBA,tak by

přeskočil na další a stahovat dále..?

Jinak asi takovích programů bude více a nadšenců také..

[url]http://console-forum.net/showthread.php?t=37161[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu